Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 27 głosów - średnia: 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hitleap.com
Co to jest HitLeap?
HitLeap to usługa wymiany ruchu, nazywana także usługą autohit lub autosurfem.
Pomagamy podwyższać współczynniki wejść na stronę, a także rankingi (alexa, google, youtube) i wiele innych.
Nasz program partnerski pozwala na uzyskiwanie nawet 50% prowizji od sprzedaży oraz nawet 30% prowizji od minut uzyskanych przez poleconych.

Jak to działa?
Po rejestracji należy dodać wszystkie strony, które mają być odwiedzane przez użytkowników.
Następnie włączając wymianę ruchu i wyświetlając kolejne strony można uzyskać darmowe wejścia na swoje strony.
Alternatywą jest zakup pakietów minut/wejść of nas.

Jest to Rewolucja wśród autosurf! Generuje on odsłony bezpośrednie, co oznacza że w statystykach zapisze nam się wejście użytkownika z jego ip! Będzie to wyglądało tak, jakby ktoś wpisał adres twojej strony w wyszukiwarke i wszedł na nią. Proste? Jest to jeden z lepszych autosurf na jaki trafiłem. Możemy regulować czas wyświetlenia strony przez użytkownika. Przy 10s odsłony koszt 60 000 tyś wejść to 9 euro, a 6 000 000 wejść 590 euro! W zależności od popularności innych stron oferujących podobną treść do twojej, na pewno znajdziemy się na pierwszej stronie wyszukiwań google, co z pewnością znacznie zwiększy twoje obroty. Oprócz tej jakże rewolucyjnej technologii jest również opcja zwykłego autosurf. Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to wytłumaczę w skrócie:Włączasz autosurf, który działa automatycznie i możesz go zminimalizować i robić co innego. Wpisujesz link swojej strony do profilu i za każdą minutę jaką spędzisz na surfowaniu dostajesz drugą na link strony którą podałeś i ktoś inny będzie po niej surfował(MILION INNYCH UŻYTKOWNIK). Tylko że w tym wypadku wejścia zapiszą się z jednej strony, z jednego ip(hitleap.com). Strona posiada tłumaczenie na polski, więc nie ma kłopotu z obsługą.

LINK Ref
http://pl.hitleap.com/by/marcinos181
Czysty Link http://pl.hitleap.com
Wyplacają
[Obrazek: 262829hitekkkk.png]
Odpowiedz
[+]
masz refa
Odpowiedz
[+]
jak długo się czeka na akceptację linku ? u mnie trwa to już godzinę
Odpowiedz
[+]
pewnie masz odrzuconą ;p
zwykle minutę to trwa, mody ogaarniają to szybciutko
Odpowiedz
[+]
hitleap faktycznie generuje ruch na stronie i tu nic nie można mu zarzucić. niestety, po jego używaniu miałam na komputerze niemiłosierną ilość wirusów i cały komputer był zasyfiony. powinni uważniej weryfikować strony. usunęłam hitleap i wyczyściłam komputer - problem znikł.
Odpowiedz
[+]
Nie można nic zarobić z surfbara. Tylko z poleconych jest kasa. Poniżej screen:

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
[+]
Korzystam już jakiś czas z tego serwisu i muszę powiedzieć, że stronka jest godna polecenia.
Odpowiedz
[+]
Zarobiłem 75.66$ super. wypłacają bez najmniejszego problemu po kilku dniach jest na koncie paypal Smile
Odpowiedz
[+]
Gratulacje, tez mam to zainstalowane ale nie wiem jak tu zarabiac, w sumie odpalam co jakis czas by nazbierac minut a te pozniej wykorzystac do wyswietlen strony ale w ten sposob $ nie zarabiam ?
Odpowiedz
[+]
(13-01-2017, 12:38)marcin181 napisał(a): Zarobiłem 75.66$ super. wypłacają bez najmniejszego problemu po kilku dniach jest na koncie paypal Smile

Tylko proszę dopisać że zarabiamy z poleconych,jeżeli oczywiście zakupią pakiet ! Sad
Odpowiedz
[+]
Hej, a czy istnieje jakaś alternatywa dla HitLeap, zajmująca się tym samym?
Jest może jakaś podobna strona?
Ktoś może wie?
Odpowiedz
[+]
(11-09-2017, 03:14)Manteufel napisał(a): Hej, a czy istnieje jakaś alternatywa dla HitLeap, zajmująca się tym samym?
Jest może jakaś podobna strona?
Ktoś może wie?

bighits4u.com
[Obrazek: a.png]
Odpowiedz
[+]
Jak dla mnie lepiej zainteresować się lepszymi opcjami dorobienia, bo tu traci się za dużo czasu, a efekt nie jest współmierny :/
Odpowiedz
[+]
Jak ma się sposób żeby taki ruch dobrze spieniężyć to się opłaca. A opcji dorabiania można mieć wiele.
[Obrazek: autosurf1.jpg]
Odpowiedz
[+]
dla mnie ten program jest strasznie zawirusowany
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości