• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejka, coś o sobie
Wink 
Witam Was wszystkich serdecznie Wink
Ja mam na imię Wiola i mam 20 lat Wink Dołączyłam do tego forum dzisiaj i stwierdziłam, że również podzielę się swoją historią z Wami.

Swoją historię zarabiania w internecie zaczęłam pół roku temu. Przypadkowo na fb znalazłam post i stwierdziłam, że napiszę. Na początku miałam obawy i bałam się, że to nie wyjdzie, ale teraz z biegiem czasu niczego nie żałuję! Clap Miałam mocną motywację, ponieważ jako młoda osoba i w dodatku studentka potrzebowałam stać się osobą niezależną finansowo Angel

Zarabianie zaczęłam z platformą Money2Money (M2M), która istnieje już 13lat. Bez inwestycji i polecania udało mi się zarobić już kilkanaście tysięcy Yahoo Zaangażowałam się w to całkowicie i skupiłam tylko na tym, szkole swoich partnerów którzy przystąpili do mojej grupy. Każdemu z Was polecam strategię RED Cool

To co zaobserwowałam na początku, to jest to, że lepiej podejść do każdego potencjalnie zainteresowanego indywidualnie, wtedy są lepsze rezultaty Upup

Teraz wielu znajomych tylko zazdrości albo sami chcą zacząć ze mną współpracę. Was również zapraszam do współpracy, ponieważ program daje gwarancję realnego zarobku Smile Piszcie śmiało, nie wstydźcie się Big GrinBiggrin

A jak Wy zaczynaliście? Jakie są Wasze doświadczenia? Słyszeliście o M2M?
Chętnie poczytam Wasze historię
  Odpowiedz

Tak, słyszeliśmy Smile

(26-11-2017, 16:46)waajoolaa napisał(a): Bez inwestycji i polecania udało mi się zarobić już kilkanaście tysięcy

Ciekawi mnie to jak udało Ci się zarobić te kilkanaście tysięcy bez polecania i inwestycji. Ideą tego typu projektów jest właśnie POLECANIE. Wszakże to z polecania biorą się pieniądze, albo POLECAMY produkty zapisanych tam reklamodawców, albo POLECAMY cały serwis i zarabiamy od zarobków partnerów.
Wiadomo, można skorzystać z niektórych produktów samodzielnie, jak są one np. bez kosztów, ale na pewno nie da to zarobków w wysokości kilkunastu tysięcy. Co najwyżej ze 2 tyś.

Aha i mogłabyś zdradzić na czym polega strategia RED?
  Odpowiedz

siema
  Odpowiedz

HejTongue
  Odpowiedz

Hejka Smile
  Odpowiedz

Witamy Wiitamy
  Odpowiedz

No cześć Smile
  Odpowiedz

Hej Big Grin
  Odpowiedz

Witaj Upup
Najlepsze metody na zarabianie przez internet bez wkładu własnego.
  Odpowiedz

Cześć, jestem Kamil Smile Dodam propozycję od siebie - siedzę jakiś czas w programie inwestycyjnym FutureadPro i chciałem was zaprosić do wspólnego zarabiania - wykupujemy pakiet inwestycyjny, który zarabia 1% dziennie i xx

Notatka od kytorr, 21-01-2018 15:31:

Spam reflinkiem

Odpowiedz

cześć wiola
  Odpowiedz

Hej wszystkim, ostatnio zaczełam interesować się zarabianiem w internecie i mam nadzieję, że dowiem się tutuaj ciekawych rzeczy odnośnie zarabiania pracując z domu.
  Odpowiedz

siema
  Odpowiedz

Siemanko
  Odpowiedz

Witam wszystkich!! Smile
  Odpowiedz

Cześć nazywam się Mateusz Birbach, 

Swoją przygodę z zarabianiem w sieci zacząłem w grudniu 2017 roku. 3 lata wcześniej próbowałem swoich sił w marketingu rekomendacyjnym, lecz polecenie networku ograniczając się do znajomych z najbliższego otoczenia nie jest, aż tak atrakcyjną opcją i po 3 miesiącach zaprzestałem tego procederu i wyjechałem do Norwegii. Po tych niemal trzech latach postanowiłem spróbować swoich sił w inny sposób i przeniosłem swoją działalność do Internetu. 
Nie twierdzę, że jestem liderem z czołówki, ale staram się to zmienić dopracowując autorskie rozwiązania, które mają usprawnić start moich nowych współpracowników i ułatwić pracę obecnym. 
Jestem osobą bardzo upartą i zawsze darzę do zrealizowania swoich założonych celów. Staram się również pokażać innym, że gdy czegoś się naprawdę pragnie można to osiągnąć. 
Poza autorskimi rozwiązaniami, szukam również sprawdzonych metod w książkach i sieci jak usprawnić rozwój mojego networku i tak trafiłem na tę strone. 

Życzę wam wspaniałego dnia :-)
https://www.zespolwygranych.pl/
  Odpowiedz

hejooooooo B)
  Odpowiedz

witam i ja B)
  Odpowiedz

(14-09-2018, 00:16)mb1993 napisał(a): Cześć nazywam się Mateusz Birbach, 

Swoją przygodę z zarabianiem w sieci zacząłem w grudniu 2017 roku. 3 lata wcześniej próbowałem swoich sił w marketingu rekomendacyjnym, lecz polecenie networku ograniczając się do znajomych z najbliższego otoczenia nie jest, aż tak atrakcyjną opcją i po 3 miesiącach zaprzestałem tego procederu i wyjechałem do Norwegii. Po tych niemal trzech latach postanowiłem spróbować swoich sił w inny sposób i przeniosłem swoją działalność do Internetu. 
Nie twierdzę, że jestem liderem z czołówki, ale staram się to zmienić dopracowując autorskie rozwiązania, które mają usprawnić start moich nowych współpracowników i ułatwić pracę obecnym. 
Jestem osobą bardzo upartą i zawsze darzę do zrealizowania swoich założonych celów. Staram się również pokażać innym, że gdy czegoś się naprawdę pragnie można to osiągnąć. 
Poza autorskimi rozwiązaniami, szukam również sprawdzonych metod w książkach i sieci jak usprawnić rozwój mojego networku i tak trafiłem na tę strone. 

Życzę wam wspaniałego dnia :-)
https://www.zespolwygranych.pl/

Dzieki i rowniez wspanialego dnia- wyglada na to ze dobrze sobie radzisz pomimo niedlugiego stazu
  Odpowiedz

Hejka Smile
  Odpowiedz

Hej, hej.
  Odpowiedz

Jeszcze raz witam jestem tu nowy i zaczynam w jakis sposob sobie dorobic po przez ogladanie reklam mysle ze ide w dobrym kierunku
  Odpowiedz

WItam
  Odpowiedz

hello guys nice to meet you.
  Odpowiedz