Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Headtailgames.com

co 30 minut dostaje sie od $0.005 do $0.05
wypłaty tylko PM - min $0.03
nie wypłacałem jeszcze bo przegrałem wszystko w gry
spróbuje za 30 minut
od poleconych 25%
nie trzeba byc na stronie, wystarczy wejść z tego samego IP co 30 minut

www.headtailgames.com/index.php?ref= eszmal

testowa wypłata - instant, fee 2 centy
Odpowiedz
nadal instant
The amount of 0.11 USD has been deposited to your account. Accounts: U13311582->U10493858. Memo: API Payment.. Date: 12:18 07.11.17.
Odpowiedz
nadal instant
The amount of 0.15 USD has been deposited to your account. Accounts: U13311582->U1049xxxx. Memo: API Payment.. Date: 16:28 08.11.17.
Odpowiedz
The amount of 0.2 USD has been deposited to your account. Accounts: U13311582->U10493xxx. Memo: API Payment.. Date: 17:41 10.11.17.
Odpowiedz
Nowe zasady
Zasady 1: Teraz po każdym logowaniu musisz być aktywny przez 10 minut. Nie zamykaj przeglądarki przez co najmniej 10 minut. Nasz system sprawdza, czy użytkownicy są online przez co najmniej 10 minut. Dla każdego cyklu logowania nasz system sprawdza swój poprzedni czas sesji logowania. Jeśli nie jesteś aktywny przez 10 minut w sesji logowania, nie otrzymasz zaliczki na następny cykl.

Zasady 2: Teraz musisz przesłać swoje dowody wpłaty na dowolne forum z list sekcji Dowód płatności, aby otrzymać zapłatę za następną płatność. Automatyczna zapłata jest aktywna, ale w przypadku podejrzanych użytkowników jest ona dezaktywowana, a użytkownicy nie wystawili żadnego dowodu wpłaty. W związku z tym uprzejmie prosimy o przesłanie nam informacji o linku do publikowania na stronie [email protected] Aktywujemy opcję automatycznego wypłaty.
Odpowiedz
próbuje namówić admina żeby dodał "nasze" forum do listy
nie wiem co z tego wyjdzie
Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedz
zmienili chyba stawke naliczania, co pół godziny teraz jest od 0,001 czyli prawie nie opłaca się
Odpowiedz
ta, i wypłacić też nie mogę
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości