Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Graty Z Chaty - Konkurs na polecanie

Witam
Chciałbym wam przedstawić stronę GratyZChaty.pl

[Obrazek: graty.gif]

Strona ta umożliwia nam w zależności od potrzeby, podobnie jak serwis aukcyjny Allegro.pl, pozbycie się bądź znalezienie poszukiwanych przez nas przedmiotów. W porównaniu do wspomnianego jednak serwisu aukcyjnego, przedmioty te są oferowane... za darmo. Tak dobrze przeczytaliście - za dany przedmiot ani nic nie zarobicie ani też nic nie zapłacicie. Główną ideą tego serwisu jest albowiem możliwość przekazania komuś kto akurat potrzebuje rzeczy, które np na Allegro albo nie zostały sprzedane, albo maja niską wartość, a szkoda nam ich wyrzucać, gdyż mógłby jeszcze komuś posłużyć. Tak więc, jeśli np mamy stary telewizor, który działał u nas przez kupę lat, a kupiliśmy sobie plazmę, to zamiast go wyrzucać możemy go dać osobie która będzie jeszcze mogła się nim nacieszyćSmile I vice versa - jeśli my potrzebujemy jakąś część do starego komputera, której na allegro nie znajdziemy to jest spora szansa że będzie ona tutaj w pełni za darmoSmile. Samą stronkę mogę szczerze polecić - udało mi się tam dostać tylko po kosztach wysyłki m in odtwarzacz MP3 Creative ZenSmile (przesyłka to jedyny koszt jaki ponosimy w wypadku niemożności odbioru osobistego)

Konkurs już dobiegł końca - aczkolwiek możliwy jest dalszy zapis z mojego linka jeśli ktoś by chciał. Ostatecznie uzyskałem konto sponsora.

Kod:
http://gratyzchaty.pl/?ref=83174

pozdrawiam i życzę wielu wydanych/przyjętych gratów Smile
[Obrazek: Banner-PL_nxnhrqh.jpg]
[Obrazek: banner3.gif]
Odpowiedz
fajne Smile szkoda że już za późno Sad
Odpowiedz
Ten temat był już tutaj sporo przed końcem tego konkursu... ostatecznie uzyskałem 8 poleconych i choć nie miałem formalnie punktów (które się zdobywało kiedy dana osoba uzyskała choć jeden przedmiot albo owy przedmiot wydała) ilość poleconych pozwoliła mi na opisaną w pierwszym poście nagrodę. Jeśli będą kolejne konkursy tam to wtedy je opiszę tutaj Smile
[Obrazek: Banner-PL_nxnhrqh.jpg]
[Obrazek: banner3.gif]
Odpowiedz