Gra zarobkowa ELVEN-GOLD


#1
ELVEN GOLD jest ciekawym projektem w formie gry, w którym rozbudowujemy swoją osadę w co raz to nowsze budynki, z których czerpiemy profity zarobkowe, to znaczy co jakiś czas wydobywamy monety, które możemy wymienić na dwa rodzaje złota:
Złoto budulcowe do budowy nowych budynków, czy też levelowania już stojących budowli, oraz złoto wydobywcze, które możemy sprzedać na walutę Rubin, która następnie możemy zamienić na dollary, euro bądź BTC
Na samym początku mamy wystarczające saldo na zakup pierwszego budynku, który już pozwoli nam zdobywać pierwsze coiny do wymiany na złoto.
Z biegiem czasu stawiamy droższe, większe budynki, pozwalające czerpać większe ilości monet do wymiany.
Projekt jest rozwijany przez kompetentnych programistów i doświadczonych projektantów, dzięki czemu masz skuteczną,
a najważniejszą - sprawiedliwą grę z nieograniczonymi możliwościami zarabiania dość dużych pieniędzy.

Zapraszam zainteresowanych: ElveGold
[Obrazek: logo-1.png]
Odpowiedz
[-]
  •


#2
Opisz ten temat bardziej, albo trafi do kosza.
Byłem tam już z pół roku temu jak i nie więcej.
Zarobek nie jest nieograniczony i nie jest ona w ogóle sprawiedliwa - trzeba albo zainwestować, albo poszukać poleconych (aktywnych).
Odpowiedz
[-]
  •
#3
Właśnie, zmieniło się coś ?
Też w tym kiedyś byłem, ale bawienie się w to nie ma sensu. Wprowadzili tzw stardust, które po twojej wpłacie (najniższa to 6 zł , wtedy tyle warte było 100 rubli) się otrzymywało. Zmniejszało się ono z każdą twoją wypłatą. Jak osiągnęło zero to były dwa wyjścia - inwestować znowu, albo znaleźć kilku aktywnych poleconych.
Odpowiedz
[-]
  •
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości