• 23 głosów - średnia: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gotowe rozwiązania do tworzenia i promocji stron www
Brick 
Polecam moją stronę na której znajdziecie gotowe rozwiązania jeśli chcecie stworzyć lub wypromować istniejącą stronę www.

http://skrypty.kaoso.pl

Gotowe skrypty i portale (np. Demotywatory, Hosting, Nieruchomości - Ogłoszenia, Gra MMORPG, Aliasy www, CMS i inne), możliwość zlecenia usług (Support, Copywriting, Dodanie do Precli, Dodanie do SeoKatalogów, Dodanie do Katalogów i inne), szablony do Wordpressa, Bloggera i xHTML, dla Allegro (Galeria Allegro, Panel Aukcji Allegro, Szablony Allegro) i inne...

Szczególnie polecam MM do tworzenia własnego zaplecza pozycjonerskiego: http://adf.ly/50bvq

Nie warto tworzyć koła od nowa gdy dostępne są gotowe rozwiązania Smile
Zapraszam
  Odpowiedz

Przy takiej cenie wolałbym kupić pozycjonowanie.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

Rozumiem że piszesz o MM do którego podałem bezpośredni link tak? Jak za drogi to jest tam tańsza wersja, podałem link do wersji full Wink ale jest taka bez synonimizatora a nawet darmowa ale z banerem czy czymś tam.
Usługa pozycjonowania też tam zresztą jest.
MM służy do większych projektów zgadzam się że za drogo kupować pełną wersję dla np 1 czy 2 stron ale mozna wersją tańszą zrobić to samo. Nie ma wielkich różnic w funkcjonalności. Ten program wykorzystuje nie jedna już firma pozycjonerska więc twój wybór czy chcesz wędkę czy rybę Wink a poważniej skorzystać można z darmowej wersji jeśli nie przeszkadza ci reklama na stronach zapleczowych jeśli masz mało do zrobienia i nie potrzeba Ci takiego kombajna Smile
  Odpowiedz

Mnie chodziło bardziej o to, że taniej wyjdzie kupienie pozycjonowania w formie się tym specjalizującej.

Odpowiedz

Szczerze? Czasami wychodzi drożej. Dużo drożej. Chyba że chcesz zlecić to firmie "n" z allegro... Niestety głośno o tym jak to firmy postępują z klientami. Tanio zazwyczaj znaczy źle. Nie oszukujmy się. Znam kilka przypadków. Kolegi firmowa strona po zakończeniu umowy i nie przedłużeniu jej mimo ręcznego pozycjonowania powoli skutecznie spada w rankingu. Powód? Nie, nie oszustwo zapewne ale tanie firmy często korzystają z własnych zaplecz by efekt był szybki a po zakończeniu współpracy robiąc miejsce dla nowych klientów linki znikają... Drugi stracił w podobny sposób połowę klientów po spadku pozycji. Jak sam czegoś nie przypilnujesz to po zerwaniu umowy często okazuje się dopiero jaka "solidna" dana firma jest. Nie pisz że to sporadyczne przypadki bo niestety tak nie jest.
Nie chcę oczerniać wszystkich bo wiele jest poważnych i solidnych firm z doświadczeniem i stosujących wyłącznie white seo ale jak chcesz taniej to licz się z dużym prawdopodobieństwem triumfu na 1 pozycji... ale na krótko.

Zobacz sobie np. to: http://j.gs/Z1e
Paweł "Krzywy" może być bardziej wiarygodny ode mnie Wink

Wg mnie na dłuższą metę lepiej samemu pozycjonować lub zlecić to naprawdę sprawdzonej długoterminowo firmie, poza tym wiele firm właśnie korzysta z narzędzi tego typu co na mojej stronie. Myślisz że ręcznie to robią? Nie żartuj nawet Wink
Jeśli więc nie robisz strony typowo hobbystycznej to warto zainwestować w narzędzia i walczyć. Od pozycji przecież zależą nasze zarobki ze stron.
Samemu najlepiej walczyć o pozycję, jeśli ktoś ma czas na to. Jeśli mniej to warto korzystać właśnie z narzędzi (byle z głową) takich jak na stronie sklepiku by przyspieszyć proces.

Odpowiedz

Tak, ale szczerzę wolę zapłacić, nie lubię się sam w coś bawić.

Odpowiedz

No jasne że jeśli nie lubisz tego to lepiej zapłacić Wink sam też czasem tak robię ale raczej ze względu na czas. Na tej stronie jest też usługa pozycjonowania. Nie korzystałem jednak bo lubię się bawić Smile
  Odpowiedz

To możesz mi forum wypozocjonować;]

Odpowiedz