• 9 głosów - średnia: 1.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic
Witam,
Gra ktoś lub może grał w Gothic'a?
Polecam Smile Wszystkie trzy części 1, 2, 3.
  Odpowiedz

Oczywiście, dla mnie obowiązkowy tytuł każdego fana RPG
  Odpowiedz

zapomniałeś o dodatku do 2
noc kruka jak dla mnie jest super sprawą Smile
  Odpowiedz

Jeśli mowa tu o wszystkich częściach ghotica to do tej pory o ile mi wiadomo wyszły 4 części + arcania, bo z tego co słyszałem to część to uznaje jako dodatek, część jako osobną część.

Co do serii to grałem w 1 i 2 i bardzo sobie serię chwalę, jak na swoje czasy była rozbudowana i długo sie nie nudziła, w następne części już nie było mi dane zagrać.

Odpowiedz

Część 4 to porażka Smile Tworzyli ją inni programowcy niż Ci którzy robili 1 , 2 , 3. Teraz już wrócili do firmy Gothic i pracują nad 5 wersją Gothica. Najlepsza jest 3 część - Bardzo rozbudowana i świetna Smile Polecam.
OneLineAd - Start 9 Listopad , Matrix Cycler Program - KLIK
  Odpowiedz

Ja grałem tylko w 1 i 2 część, gra wciągnęła mnie nie powiem.Big Grin

Ale już mnie nie bawią gry, bo to nie jest najważniejsze w życiu człowieka.
  Odpowiedz

trójka to porażka, tak zbugowana gra, że nie raz nie dało się grać

najlepsze części tej serii gry to 1 i 2 i dodatek do 2 czyli noc kruka
  Odpowiedz

Ghotyk jak miałeś słaby komputer to tak było. Ja na nowym kompie nie miałem ani jednego laga w Gothic'u 3.
OneLineAd - Start 9 Listopad , Matrix Cycler Program - KLIK
  Odpowiedz

Jak dla mnie, to druga część + dodatek jest najlepszaSmile
  Odpowiedz

Arek, bugi nie zależą od tego jaki masz komputer. Bugi to błędy spowodowane źle napisanym kodem przez programistów a lag to zawieszenie się gry. Nie myl pojęć Wink
[Obrazek: banner.png]

[Obrazek: banner3.png]
  Odpowiedz

Dla mnie gothic skończył się po NK, dalsze części są słabe, zero klimatu i nie wciąganą już tak jak poprzednie.
  Odpowiedz

AIF w pełni się z Tobą zgadzam Smile Co z tego, że trzecia część jest rozbudowana i bardziej rozwinięta, skoro dostępnych jest ponad 500 questów i każdy dotyczy tego, żeby coś przynieść albo kogoś zabić ;x Dwie pierwsze części i NK miały świetną fabułę i klimat Smile
  Odpowiedz

Grałam tylko w 2 z Nocą Kruka, ale nie przeszłam, bo zgubiłam jakiś list Laie_67 Nie chciało mi się zaczynać do prawie początku...zła polityka zapisów Wink
[Obrazek: fbZ3kp3.png]
  Odpowiedz

Świetna gierka Wink Oczywiście 1 i 2 część. Instaluje w każde święta ;P
  Odpowiedz

Najlepsze części to 1,2+NK i 3 bez dodatku. Trójka mogla być jeszcze lepsza, ale developerzy ich poganiali i nie zdążyli spełnić swoich oczekiwań.
  Odpowiedz

gralem we wszystkie czesci Big Grin doskonała gra
  Odpowiedz

no szkoda że porty na androida upadły, nie udało się ani Polakom gothic I ani ruskim (noc Kruka) :-(
Testy najlepszych autosurfów.:
http://zarabianie.zylka.tk/

[Obrazek: banner.jpg]
  Odpowiedz

Ostatnio wkręciły mi się te głupie utwory Gothic Rap Upup Ale przywołują fajne wspomnienia.

Odpowiedz

Gothic najlepszy Wink Wiadomo, do NK klimat i silnik świetne, ale w Gothica 3 też się fajnie grało Wink
  Odpowiedz

Jedna z najlepszych gier ever!
  Odpowiedz

ahhhh i ta grafika Big Grin piękne czasy, nigdy nie przeszedłem do końca 1 częsci gry, za każdym razem brakowało mi 1 miecza żeby przebić te serce pająka, nawet u kolegi w 2h zrobiłem całą grę ale znowu to samo nie było 1 miecza Big Grin
  Odpowiedz

Też pamiętam te czasy, uwielbiałem grać w Gothica
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości