Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Gods of Rome


#1
Parę dni temu znalazłem grę w systemowym sklepie microsoftu,jest w pełni darmowa, oczywiście są opcję wydawania kasy na diamenty ale w praktyce nie czyni to prawie żadnej różnicy bo z sukcesami można grać bez diamentów co jest dużym plusem gry.

Gods of Rome to bijatyka osadzona w klimacie starożytności. Można by pomyśleć że
jest to kolejna tania produkcja, kopia mortal kombatu na pc, nic mylnego, ta gra wciąga bardziej niż mogłoby się to wydawać. Grę wyróżnia m.in. świetna grafika, dużo trybów gry ( kampania podzielona na 3 akty, pvp turniejowe, pvp zwykłe, specjalne wydarzenia). Ogromnym plusem są świetnie dopracowane postacie których jest mnóstwo i każda posiada swoje indywidualne ataki specjalne, sekretne oraz boundy. Dodatkowo wszystkie są podzielone na klasy - jest ich chyba 6, jak można się domyślić niektóre klasy postaci posiadają bonusy przeciwko konkretnym inny klasom.
W grze możemy grać bogami - np. Zeusem, Ateną, Chronosem i wieloma wieloma innymi.,tytanami, półbogami - Achilles, Perseusz, Prometeusz itd. a także co dodaje smaku do odkrycia są także postaci historyczne, oprócz Juliusza C. którego dostajemy na starcie dalej są przykładowo Spartakus, Dariusz, Vercyngetoryx itd. Każdą postać można rozwijać, są więc tu elementy rpg, w grze jest też wiele okazji do wygrania wyjątkowo silnych i legendarnych postaci z większą ilością gwiazdek.

Gra posiada też pewne wady jak np. stosunkowo mała ilość "aren"(+-7) na jakich toczą się walki, mało rozbudowany system kombinacji ciosów, jednak trzeba pamiętać że jest to w pełni darmowa gra która ściąga i instaluje się w 15-20 minut i mimo tych dwóch minusików wciąga niesamowicie, jak dla mnie jedna z najlepszych - o ile nie najlepsza darmowa gra ze sklepu microsoftu.

moja ocena 9/10, jak ktoś ma ochotę się rozerwać się w wirtalnym świecie albo odreagować polecam, chwila pobierania i do boju Upup
Odpowiedz
#2
I do not like games XXX

Notatka od xdax1, 29-05-2018 13:05:

spam/pozycjonowanie po ang

Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości