Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 52 głosów - 2.81 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gifts Roll Up

kopmark1
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 13
Reputacja: 1 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
Gifts Roll Up
Wiem że w Polsce trudno promować dobre i legalne programy w których mozna zarabiać. Potrafimy tylko narzekać....
Prosze zapoznać się z programem GRU.
GRU nie jest systemem darowizn , tylko sprzedaży pakietów ,w dodatku na zasadzie comiesięcznej subskrypcji.
Po drugie w systemie tym nie tworzy się struktury piramidalnej,a jedynie przekazuje dwóch potencjalnych klientów swojemu sponsorowi ,a wiec każdy kto przystępuje do programu sprzedaży zarabia tyle, ilu ma klientów. Temat piramidy w tym przypadku został pięknie ominięty:Ja tobie sprzedaje e booki po 25 dolców ,a ty możesz je sprzedawać dowolnej ilości klientów, pod warunkiem , że swojego drugiego i czwartego klienta przekażesz mnie.
I piramidy nie ma bo każdy uczestnik sprzedaje produkt tylko swoim bezpośrednim klientom , a oni mogą (ale nie muszą) robić dokładnie to samo.
Pisanie o darowiznach w tym przypadku jest nieporozumieniem.To są dochody i po przekroczeniu pewnej kwoty trzeba płacić podatek.
Nie jest to wiec ani piramida ani mlm bo nie ma tu żadnych poziomów, tylko relacja sprzedawca (sponsor)-klient(polecony).Pieniędzy zarabiasz tyle ilu masz klientów a system pomaga Ci otrzymywać ich w podarku od twoich klientów , o ile oni sami chcą pracować.A wiec : jest produkt- jest sprzedaż i system darowizn tyle że nie pieniędzy a klientów.Pod względem prawnym pełna legalność zarówno w Europie jak i w Stanach.
1. Uregulowania prawne w USA (skąd pochodzi GRU) są znacznie bardziej restrykcyjne niż w Polsce.
2. System Reverse2Up z bezpośrednim przekazywaniem 100% od sprzedaży między uczestnikami programu istnieje bez zakłóceń w Infinity Downline od 2009r.
3. Bank internetowy Alertpay także weryfikuje firmy pod kątem legalności, zatem dopuszczenie GRU przez ten bank do obsługi płatności świadczy o nie łamaniu zapisów prawa.

I oczywiście w Polsce już słychać opinie znawców tematu o piramidach

No ale narzekać i krytykować nowości to my potrafimy...

http://tnij.org/kqau szczegóły wspólpracy

Inwestuje w siebie
06-03-2011 21:42
stefekkro
Detonator
*

Businessman User
Liczba postów: 1,078
Reputacja: 8 +
Poleconych: 2

RE: Gifts Roll Up
GRU?! To brzmi jak bardziej rosyjskie tajne służby..Kojarzę GRU ze Specnazem ,a myślę,że każdy wie co to Specnaz Tongue

Pozdrawiam Wink
06-03-2011 21:52
kopmark1
Dłużnik
*

Pupil User

(06-03-2011 21:52)stefekkro napisał(a):  GRU?! To brzmi jak bardziej rosyjskie tajne służby..Kojarzę GRU ze Specnazem ,a myślę,że każdy wie co to Specnaz Tongue

„Najbardziej irytują mnie ci, którzy nic nigdy nie zrobili a krzyczą że jest im źle, ale to przypadłość typowo polska”
Polacy niestety jesteśmy nieufni,a jak trzeba za cos płacic to wiejemy gdzie pieprz rosnie,i jak tu robic biznesy z nami,rozmawiałem z Polką mieszkajacą 20 lat we Francji,ona żyje z internetu,ale tam jak pyta znajomego czy chcą zarobić to tylko pada pytanie od kiedy i jak szybko wchodza na rynek,aż serce pęka,tam nikt nie pyta ile trzeba dać tylko ile można zarobić ona jest zszokowana naszym zapałem aż się płakać chce.Niestety nikt nie zarobi z takim podejściem.

Inwestuje w siebie
06-03-2011 21:59
Cola
Zbanowany

Zbanowany
Liczba postów: 2,544
Poleconych: 16

pachnie piramidą
i ap nie jest bankiemWink
06-03-2011 22:03
stefekkro
Detonator
*

Businessman User
Liczba postów: 1,078
Reputacja: 8 +
Poleconych: 2

nie wiem dlaczego zacytowałeś moją wypowiedź, skoro nie wypowiedziałem się negatywnie na Twój temat Smile

Powiedz mi czy coś już zarobiłeś tym sposobem? Tongue

Pozdrawiam Wink
06-03-2011 22:04
kopmark1
Dłużnik
*

Pupil User

(06-03-2011 22:03)Cola napisał(a):  pachnie piramidą
i ap nie jest bankiemWink

tak dokładnie piramida jakich wiele w Egipcie. jesli AlertPay nie jest bankiem....to niby czym jest?
(06-03-2011 22:04)stefekkro napisał(a):  nie wiem dlaczego zacytowałeś moją wypowiedź, skoro nie wypowiedziałem się negatywnie na Twój temat Smile

Powiedz mi czy coś już zarobiłeś tym sposobem? Tongue

Ok. masz racje. Niepotrzebnie zacytowałem twoja wypowiedz. ja jestem dwa miesiące, sprzedałem pare pakietów brazowych, (dokładnie osiem) każdy po 25$. Wiesz jak ktoś sie pyta, ile zarobiłem to zawsze ja odpowiadam czy jest z Urzędu Skarbowego. Pisząc ten post chciałem tylko przedstawić jeden z projektów, gdzie ludzie naprawde zarabiają pieniadze a nie pozyskanie osób do wspólpracy, poniewaz wiem że jestesmy zaprojektowani na pracowników etatowych.
Tego typu programy trafiają do okreslonej grupy docelowej których nie brakuje w sieci.

Inwestuje w siebie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2011 22:34 przez kopmark1. Edit Reason: None Powód edycji: None)
06-03-2011 22:22
Grando
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 1
Reputacja: 0 +

Alertpay to procesor płatności internetowych ale równie dobrze można go nazwać bankiem internetowym czy wirtualnym.

W GRU zarabiają wszyscy aktywni partnerzy - zresztą jak wszędzie - tylko tu dochód rośnie szybciej co wynika z comiesięcznej subskrypcji i 100% od sprzedaży

http://gifts-roll-up.blogspot.com/2011/0...wypat.html

Według mnie w GRU jest element programu darowizn - przekazywanie 2 partnerów do sponsora to darowizna pieniężna.

GRU to handel licencją na odsprzedaż pakietów + program darowizn, który mimo popularnego sceptycyzmu, rozwija się doskonale wśród otwartych marketerów.

Natomiast, zarobiony kapitał w GRU można ciekawie i mądrze zainwestować w grę zespołową lotto z MLM

AmigoLotto to grupowa gra w lotto (wcześniej duży lotek, losowanie 6 numerów z 49), która daje nieporównywalnie większe korzyści niż jakikolwiek inny system gry:

1. OSZCZĘDNOŚĆ:
- rok gry w lotto kosztuje 468zł = 3 losowania w tygodniu X 52 tygodnie X 3zł zakład, tymczasem w AmigoLotto 40zł!!! Przy czym opłata nie obowiązuje osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy!!!
- możliwość kupna dodatkowych zakładów za 20groszy jeden!!!

Oczywiście nie ma cudów - ewentualna wygrana jest dzielona między uczestników w zależności od sposobu gry, na tym polega mądra gra zespołowa.

2. WYGODA:
- oszczędność drogocennego czasu - wszystkie operacje wykonuje się przez Internet!!! koniec z tradycyjnym wysyłaniem kuponów w punktach lotto
- automatyczne uczestnictwo we wszystkich losowaniach lotto przez rok za 40zł!!!
- idealne rozwiązanie dla rodaków mieszkających po za granicami Polski!!!
- możliwość gry zespołowej i indywidualnej
- możliwość gry własnymi liczbami i sugerowanymi przez system

3. ZWIĘKSZONE PRAWDOPODOBIEŃSTWO WYGRANEJ:
- do typowania kombinacji liczb wykorzystywany jest zaawansowany system matematyczny (najlepszy w branży!!!), który wydaje wszystkie niepowtarzalne i najbardziej prawdopodobne zestawy liczb - oparty jest o kilka kluczowych czynników np. warunek symetrii kul, warunek parzystości kul, dobór kul na bazie rachunku prawdopodobieństwa i statystyk historycznych
- koszt 20groszy za zakład umożliwia kupno 15 dodatkowych zakładów w cenie 1 kupowanego w kolekturze, co już 15-krotnie zwiększa prawdopodobieństwo wygranej

4. DODATKOWA PRACA I DOCHÓD PASYWNY:
- przedstawiciel handlowy (umowa o dzieło): za zaproszenie każdego nowego gracza otrzymuje się minimum 15zł/rocznie, w zależności od rodzaju opłaconego abonamentu
- tworzenie własnej grupy graczy tzw. TGI (Twoja Grupa Inwestycyjna) na podstawie nielimitowanych struktur marketingu wielopoziomowego i podział wygranych w grupie!!!
- możliwość sprzedaży zakładów przez sms!!!

5. POŻYCZKA NA GRĘ W AMIGOLOTTO!!!
Pożyczka "Na start" w wysokości 540zł dla osób bezrobotnych lub z małym dochodem! Przedstawiciel handlowy AmigoLotto, który zaprosił minimum 5 graczy może uzyskać pożyczkę w wysokości 1000zł na grę!!!

AmigoLotto to wyjątkowy system i najlepsze rozwiązanie dla:
- doświadczonych graczy Lotto
- inwestorów
- emerytów i rencistów
- studentów
- osób niepełnosprawnych
- ebiznesmenów
- wszystkich ludzi, którzy chcą mądrze, oszczędnie i stale zarabiać na zakładach Lotto

Ze względu na popularność Totalizatora Sportowego w całej Polsce, uczestnictwo w AmigoLotto i zapraszanie nowych osób stwarza nieograniczone możliwości zarabiania!

Zapraszam do rejestracji - http://www.amigolotto.com/.82173330

Serdecznie pozdrawiam i szczerze zachęcam do wykorzystania tego genialnego programu,
---------------------------------------
09-03-2011 09:13
Benek
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 25
Reputacja: 0 +

No ale dlaczego to jest na blogspocie? :/

Jak rozpocząć e-biznes? Wiem, że e-praca przynosi zyski Wink Do tego potrzebne są poradniki, które pokażą, że biznes internetowy jest prosty.
22-04-2011 21:58
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS