Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

GetPrize.pl

Witam,
prezentuję nowy serwis podobny do takeagift.pl , thisbox.pl. Twórcy zapowiadali coś ,co przebiję te dwa serwisy i myślę ,że im się uda.

pkt. zdobywa się za:
-surfing stron
-ściąganie plików
-kliki w linki
-zapraszanie znajomych
-linki premiowane(takie ,za które dostajemy większą ilość pkt.)

Sami o sobie piszą tak:
"GetPrize to jeden z niewielu polskich serwisów oferujących darmowe prezenty każdemu lojalnemu użytkownikowi. W GetPrize za określone czynności otrzymujesz punkty, które zamienisz na wartościowe prezenty, m.in. konsolę Wii, Nintendo DS, Samsung Avilla, Steelseries Kinzu, a także lasery, kubki, koszulki i wiele wiele innych ciekawych gadgetów."

Warto dodać ,że pkt. można zbierać przez dużo więcej sposobów niż to było w wyżej wymienionych dwóch serwisach.

Co ważne twórcy zrezygnowali definitywnie z kont "PREMIUM"
Serwis oceniam jako obiecujący , lista nagród jest na forum, a niedługo wszystko ruszy na dobre.
zapraszam do rejestracji z mojego reflinka: Smile

reflink -->
http://getprize.pl/?mod=users&page=invite&id=757 (dostane za to 500pkt!)

czysty link--> http://www.getprize.pl
UWAGA UWAGA!!! CO NAJWAŻNIEJSZE NIE MA RESTOCK'ÓW Gdy uzbieramy pkt. odbieramy nagrodę! Smile

Dnia 4.12.2010r. Ruszyła wersją główna strony!!!! Od tego dnia możemy zbierać na swoją nagrodę.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Gdyby nie podawanie danych osobowych to bym sie skusił..
qwe
Odpowiedz
Stefciu (jeśli można) namówiłeś mnie ;p

Acha. jeśli ktoś będzie szukał gdzie się rejestrować, to jak klikniecie rejestracja to trzeba zjechać na dół, chyba ze u was to widać, u mnie nie było i szukałem jak głupi i nawet pytać miałem.
PS, na głównej mają identyko dysk zewnętrzny jak ja Big Grin

Odpowiedz
muszę powiedzieć, że szykuje się kolejny hit.

Są jakieś informacje kiedy kończy się wersja beta?
Odpowiedz
Witam ponownie .
Na stronie działa, już główna wersja , BETA zakończona. Od tego dnia możecie zbierać na każdą, wybraną przez siebie nagrodę, wszystkie są dostępne 24/h !!!!!! Po prostu zbieracie pkt. i wymieniacie!
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
No to sie pewno potem regne znów Big Grin
qwe
Odpowiedz
pamiętajcie,że trzeba się jeszcze raz zarejestrować , bo tamte konta zostały usunięte.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Btw, co to RESTOCK? ;p
qwe
Odpowiedz
Restock, to jest uzupełnienie nagród , tak bardzo popularne na stronach jak Thisbox czy takeagift. Zapożyczone od Lockerz Smile Dawno , dawno temu! Big Grin
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
a co z tego bede mial jak sie zarejestruje?
Zakurwim densa Bejbe ? Smile
[Obrazek: banner1.gif]
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości