Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Gdzie Kredyt gotówkowy?

Co myślicie o nowym kredycie gotówkowym w Aliorze?
Znalazłem tutaj taki temat http://www.kredytforum.pl/temat/1150/kre...esiecznie/

Co o tym myślicie?
Odpowiedz
Ja myślę, że sienie opłaca wiązać sobie ręce z bankiem na tyle lat.... 1000 zł to nie duża kwota a spłacać ją 5 lat? Masakra....
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
A ja polecam przejrzeć oferty dzięki porównywarce, np rankomat. W ten sposób zorientujesz się w różnych opcjach a potem zadzwonisz i dopytasz o szczegóły w banku.
Odpowiedz
Też mi się wydaje, że dobrym sposobem byłoby skorzystać z jakieś porównywarki. Dzięki temu nie trzeba wtedy skakać po poszczególnych stronach banków. Dodatkowo na tamtej stronie można sobie po prostu złożyć wniosek kredytowy.
Odpowiedz
Jeżeli poszukujecie kredytu to możecie śmiało sprawdzić tą stronkę: http://kredyt-zaufania.pl/kredyty
Według mnie warto spróbować- wziąłem tam ostatnio kredyt na 3tys. zł i wszystko poszło znakomicie. Potrzebowałem pieniądze na drobne wydatki remontowe no i nie było żadnego problemu. Oprocentowanie też całkiem fajne no i firma z Lublina- więc dla mnie jak ulał bo akurat mieszkam w centrum. Fakt faktem wszystkie formalności przez internet załatwiłem Wink
No i dużo ofert kredytowych mają. Zresztą sprawdźcie jak chcecie.
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o Aliora to mają spore oprocentowania. Kiedyś mieli fajne oferty ale teraz już są bardziej znanym bankiem więc te oferty już nie są takie super. Przede wszystkim jaka kwota Cię interesuje bo jeżeli nie wiele to może pomyśl nad pożyczką po prostu. No i przede wszystkim porównaj sobie te oferty. Na tej stronie masz też pierwszą pożyczkę gratis Porównaj oferty
Odpowiedz
A ja mając doświadczenie wolę nie pakować sie w kredyty szukam mozliwości zarabiania i zaoszczędzenie na wydatkach, jak to robię chetnie pokażę
Odpowiedz
Na pewno każdy by wolał samemu zarobić. Ale czasem kredyt to jedyne wyjście.
Odpowiedz
(10-03-2015, 22:26)damian4 napisał(a): Na pewno każdy by wolał samemu zarobić. Ale czasem kredyt to jedyne wyjście.

Tu się nie zgadzam, bo jak możesz brak kredyty to masz dochody a jak masz dochody to tylko złe nimi zarządzanie powoduje koniecznośc brania kredytu a to zawsze prowadzi do pętli. Przerabiałem to i wiem o czym piszę teraz jestem niemal wolnym człowiekiem nie muszę brać kredytów chociaż nie mogę jeszcze spełnić wszystkich zachcianek
Odpowiedz
Według mnie najlepiej jest zadać pytanie na forum o kredytach i wtedy dowiesz się czy dany kredyt jest odpowiedni czy też nie. Możesz spróbować na tym forum o kredytach.

Notatka od Kamil, 29-04-2015 23:38:

usunięty link + ostrzeżenie

Odpowiedz