Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

gagabux.com


#1
Jak wcześniej ktoś napisał jest to scam. W dodatku dodam jeszcze od siebie że najpierw jak klikasz pisze że do wypłaty trzeba uzbierać 2$, później jak uzbierasz masz informację że aby wypłacić pieniądze musisz wykupić konto premium najtańsze bodajże za 9$(na miesiąc).

#2
(04-11-2010, 19:21)adrianwu napisał(a): Jak wcześniej ktoś napisał jest to scam. W dodatku dodam jeszcze od siebie że najpierw jak klikasz pisze że do wypłaty trzeba uzbierać 2$, później jak uzbierasz masz informację że aby wypłacić pieniądze musisz wykupić konto premium najtańsze bodajże za 9$(na miesiąc).

to ja pisałem Big Grin dodam jeszcze ,że straciłem sporo cennego czasu na to klikanie Angry . NIGDY , PRZENIGDY NIE LOGUJCIE SIĘ NA GAGA.BUX !!!!
Pozdrawiam Wink
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości