Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 23 głosów - 2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fundusze inwestycyjne

monalisa
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 4
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
RE: Fundusze inwestycyjne
Ja właśnie bardzo myślę o IDEA TFI, kurcze ostatnio mają dość dobre wyniki, wyszli z dołka i trzymają się mocno na poziomie.
09-12-2013 00:58
baq
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 4

Obecnie inwestuje w fundusze akcji, duzo ludzi z nich teraz rezygnuje

Generalnie małe i średnie firmy, rynki wschodzące i chiny i indie

Generalnie większośc funduszy akcji albo przynosi zysko średnio 40% od otwarcia (4-5 lat) , albo potrafią miec wzrost a później na lekkim minusie do 10%, ale zawsze ryzyko jest,że trafisz na bubel
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2013 21:24 przez baq. Edit Reason: None Powód edycji: None)
13-12-2013 21:23
olek08
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 1

odświeżam temat. Planuję zainwestować gotówkę w TFI. Jestem jeszcze zielony. Staram się dokształcać, czytać coś o tym ale i tak nie zaryzykuję na początek więc potrzebuję doradczy. Polecono mi skontaktować się z Piotrem Bralczykiem z Warszawy - słyszał ktoś o tym finansiście? Podobno jest niezwiązany z żadną instytucja finansową, więc nie ma planów sprzedażowych dla konkretnych funduszy
27-04-2015 11:26
Marcin95777
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 7

Inwestuję przez bank w którym mam konto, bo taniej wychodzi zakup i sprzedaż udziałów, jak piszą. Tyle, że jak zauważyłem przy sprzedaży od razu pobierają podatek belki.

Dużo mówi wykres cen jednostki danego funduszu. Takie fundusze pieniężne, czy obligacji potrafią praktycznie stale rosnąć, więc są bardzo bezpieczne, ale dochód jest według mnie coś więcej jak oficjalna inflacja ale mniejszy jak realna inflacja, czy też zmniejszenie siły nabywczej pieniądza. Przy ryzykownych funduszach, np. akcji, to jest jak na giełdzie, dobrze jest kupić gdy cena jednostki jest niska, a spodziewamy się wzrostu na giełdzie/giełdach, a sprzedać jak byśmy spodziewali się spadków.

Fundusze mają swoje koszty, ale jakie są niskie a jakie wysokie nie wiem. Są opłaty jednorazowe i cykliczne. Potrafią być spore, więc warto je solidnie szacować przy większych inwestycjach.
30-09-2017 17:01
Cryptoinfo
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 6

Polecam zainteresować sie kryptowalutami zapraszam na priv jeśli chcesz uzyskać rzeczowe informacje i dowody na to ze to najlepszy sposób zarabiania pieniadzy na dzień dzisiejszy chętnie tez nawiąże współpracę pozdrawiam serdecznie
26-10-2017 00:22
Odpowiedz 

Wizytor
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: 1
BieliN,
Twoje forum o zarabianiu przez Internet i pracy w domu

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS