Freebitcoin - Poradnik dla początkujących [Krok po kroku]


#1
Czym jest Freebitcoin?

Freebitcoin jest to kranik, na którym możemy zarabiać kryptowalute. W tym przypadku jest to Bitcoin ( Każdy bitcoin dzieli się na 100 000 000 mniejszych jednostek, zwanych Satoshi). Czyli 1BTC = 100.000.000 Satoshi. Kryptowalute możemy wymieniać na różne przedmioty, ale także na prawdziwe pieniądze za pomocą kantorów m.in: Bitbay. W przypadku zarabiania Bitcoinów na stronie Freebitcoin odbywa się poprzez klikanie co godzinę przycisku ,,ROLL''. Strona jest darmowa, i nie trzeba w nią poświęcać żadnych inwestycji, aby móc zarobić (Strona zarabia poprzez wyświetlanie reklam i zarabia 3-krotność tego co nam oferuje, co nie oznacza, że zarobek jest mały).


Czy jest to opłacalne?

Dla ludzi, którzy potrafią być systematyczni i cierpliwi z pewnością. Dla innych może to być czasochłonne, ale w porównaniu z innymi metodami zdobywania pieniędzy np. Dogry, handlowanie skinami, obstawianie meczy, strona Freebitcoin jest zdecydowanie lepszym i bezpieczniejszym sposobem na efektywny zarobek. Gdy jest się zawziętym, można nawet w ciągu 4-6 miesięcy zdobyć całego 1 Bitcoina. Jednak co takiego niezwykłego jest w zdobyciu 1 Bitcoina? Bitcoin podczas swoich początków istnienia kosztował 1$.
Na dzień dzisiejszy, natomiast jest wart ponad 18.000$, czyli jakieś 70.000 zł i, żeby było jeszcze ciekawiej to kurs 1 Bitcoina ciągle rośnie.

[Obrazek: Wzrost%2BBitcoina.jpg]

Rejestracja na stronie

Aby zacząć zarabiać musicie się zarejestrować. Możecie się zarejestrować z tego linka. Po rejestracji, należy się zalogować (mogło się to zmienić, na automatyczne logowanie). Ważne jest to, aby przy logowaniu jaki i rejestracji kliknąć przycisk. Wciskanie Enter niestety nie działa (nie wiem czemu), dlatego zawsze należy w wypadku rejestracji kliknąć Sing Up!, a przy logowaniu Login!.


Spis treści

1.Zapoznanie ze stroną - FREE BTC
2.Opłacalne ryzyko - MULTIPLY BTC
3.Konto oszczędnościowe - EARN BTC
4.Szansa na wygraną - LOTTERY
5.Przydatne bonusy - REWARDS - Dokładny opis poszczególnych zakładek
6.Dodatkowi pomocnicy - REFER
7.Frequently Asked Questions - FAQ
8.Ustawienia naszego konta - Profile
9.Ogólne statystyki - STATS


10.Jak zacząć - Moje porady - Szybki start ze stroną

Zapoznanie ze stroną - FREE BTC

Zacznijmy od naszej głównej zakładki, która pojawia się zaraz po zarejestrowaniu, czyli FREE BTC. Będziemy na niej spędzać większość czasu wciskając przycisk ROLL na komputerze, telefonie, czy też innym urządzeniu.

[Obrazek: Free%2BBTC.png]
[Obrazek: Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.png]

1. Saldo naszych Bitcoinów. Aby mieć świadomość ile wasze Bitcoiny są warte, macie ich przelicznik na Satoshi oraz ich wartość w Dolarze ($).

2. Deposit oraz Withdraw, służą do Depozytu jak i Wypłaty naszych Bitcoinów do naszego wirtualnego portfela np. wcześniej wspomniany Bitbay.


Deposit - Jeżeli chcemy mieć od razu wirtualny portfel to, należy zarejestrować się na stronie Bitbay. Tam otrzymamy adres portfela, który należy wkleić na stronie Freebitcoin. Po wejściu na strone należy kliknąć DEPOSIT, pojawi się okienko, a na samym początku tabelka z nazwą YOUR DEPOSIT ADDRESS. Tam właśnie wklejamy adress naszego wirtualnego portfela, na który możemy wpłacać nasze uzbierane saldo i wymieniać je na inne waluty.

Withdraw - Po naciśnięciu przycisku Withdraw ukazują
nam się do wyboru 3 tabelki oraz przycisk AUTO WITHDRAW:

AUTO WITHDRAW - Jest to funkcja automatycznego wypłacania Bitcoinów. Bitcoinsy są wypłacane jeśli przekroczą saldo 0.00030000 BTC.

Tryby wypłaty:

AUTO - Pozwala wypłacać nam co niedziele nasze saldo. Bez żadnej prowizji (kosztów odliczanych od kwoty za możliwość wypłacenia naszego salda).
SLOW - Pozwala nam wypłacić nasze saldo w przeciągu 6-24 h. Niestety jest już pobierana prowizja w wysokości 0.00005760 BTC.
INSTANT - Pozwala wypłacać saldo do MAX:15 min. Pobierana jest jednak największa prowizja w wysokości 0.00028900 BTC.

3. Wyświetlane są różne informacje o nadchodzących bonusach jak np. Dodatkowe Rewards points oraz Lottery Tickets

Reward points - Pozwala nam na zakup dodatkowych bonusów jak i (co jest nieopłacalne) zakup urządzeń jak np. Iphone 7.

Lottery Tickets - Zwiększa nasz procent na wygraną w losowaniu, na którym możemy wygrać dużą sumę Bitcoinów.

(O Reward points oraz Lottery Tickets opowiem więcej w późniejszym czasie.)

4. Nasze aktywne bonusy do ROLL (opisane jest co dostajemy dodatkowo oraz przez jaki czas).

5. Pierwsza tabelka informuje nas o ilości Bitcoinów, którą możemy dostać jako bonus poprzez granie w MULTIPLY BTC (Gry hazardowej, która jest zaraz po stronie głównej najważniejszym elementem strony) oraz kupowanie dodatkowych Lottery Ticketów.

Druga tabelka przedstawia możliwość zwiększenia naszych Bitcoinów podczas ROLL (Oznacza to, że podczas klikania co godzine możemy dostać dodatkowe Bitcoiny). Bonus ten zwiększa sie podczas grania w MULTIPLY BTC. Podany procent (%) informuje nas o postępie do przyznania nam dodatkowego bonusu. Po osiągnięciu 100% zostanie nam przyznana dodatkowa kwota do ROLL. Zwiększać tą wartość możemy, aż 200-krotnie. Jednak, należy pamiętać, że jeżeli przestaniemy grać nasza wypłacana kwota podczas ROLL zacznie się zmniejszać.

6. Jest to tabelka przedstawiająca kwotę jaką możemy uzyskać po wylosowaniu liczby. Np. wylosowanie liczby 9887 oznacza, że dostaniemy kwotę 0.00000104 BTC. Niestety im większa jest kwota jaką możemy dostać, tym rzadziej wypadają większe liczby (dla przykładu prędzej wypadnie liczba 9887 niż 9888). Wpływ na zarabianie przy [b]ROLL'U ma także kurs[/b] Bitcoina. Im mniejszy kurs tym więcej możemy dostać podczas losowania.


7. Możliwość odtworzenia dźwięku, gdy czas oczekiwania na przycisk ROLL dobiegnie końca.

8. Pozostały czas do następnego ROLL'A. Po czasie pojawi się przycisk ROLL oraz niestety CAPTCHA, którą trzeba wypełnić (czasami jednak ona się nie pojawia). Po kliknięciu dostajemy naszą kwotę z tabelki (która jak wcześniej wspomniałem zależy od wylosowanej liczby). Dostajemy jeszcze Rewards points oraz Lottery Tickets.Opłacalne ryzyko - MULTIPLY BTC

MULTIPLY BTC pozwala na bardzo szybkie wzbogacenie się, ale także też na błyskawiczne bankructwo. Zrozumienie działania może być trochę zagmatwane, ale postaram się wszystko wytłumaczyć. UWAGA Żadna strategia w 100% nie zapewnia zarobku, ani bezpieczeństwa naszych zarobiony bitcoinów. Dlaczego? Losowanie jest ustawione w taki sposób, że twórcy strony mają 55% szans wygranej, natomiast [b]my tylko 45%. Bądźcie ostrożni z tym. Jednak jak w większości przypadków wygrywać? Trzeba zdecydowanie powiedzieć DOŚĆ, czyli grać systematycznie i z umiarem, najlepiej na początek od 3 do 5 losowań na dzień oraz po przegranej nie grać dalej tylko zacząć się odkuwać następnego dnia. Proponuje też zaczynać przygodę z tym trybem, gdy ma się już dosyć dużą kwotę, aby podczas przegranej można byłoby się odbić. Czyli im większe mamy saldo, tym mniejsze prawdopodobieństwo przegranej. Można już zacząć grać od salda 0.00010000 - 0.00005000 BTC. Warto także wspomnieć, że po 500 losowaniach dostajemy 1 Reward Point oraz 1 Lottery Ticket. Dlatego wystarczy utrzymywać równie między Wygranymi/Przegranymi, a będziemy mieli dosyć dobrą maszynę do zbierania dodatkowych punktów (bonusów), które szybciej pomogą nam osiągnąć wysoką sumę.

[Obrazek: MULTIPLY%2BBTC.png]

1. Wybór trybu gry: Manualny albo automatyczny

W Manualnym trybie - klikamy HI albo LO, wygrywamy, gdy po kliknięciu HI liczba jest większa od 5250, albo LO, gdy liczba jest niższa od 4750.

W Automatycznym trybie - wybieramy, czy maszyna ma wybierać liczby HI, LO czy ALTERNATE (wybiera na przemian liczby HI, oraz LO).

2. BASE BET - Podstawowy zakład, czyli kwota o jaką gramy (proponuje zostawić na podstawową wartość).

3. MAX BET/WIN - Maksymalny zakład/wygrana.

4. NO. OF ROLLS - Liczba losowań, czyli będzie losować wybrana liczbę numerów.

5. BET ODDS - Jest to mnożnik naszego zakładu, czyli ustawiając 2 mamy mnożnik 2 razy.
Gdy mamy 1BTC i wygrywamy, to zyskujemy 1 BTC, czyli mamy 2BTC. Z 2 BTC, mamy 4 BTC itd. (Proponuje tego nie dotykać i zostawić na 2. Jeżeli chcecie ryzykować, bo macie dużo BTC to możecie próbować na 3, ale wtedy ryzyko przegranej jest większe).

6. BET ON - Obstawianie na liczbę większą HI, mniejszą LO, lub też na przemian ALTERNATE.

7. STOP BETTING AFTER - Przestanie obstawiać po:
-Wygranej liczbie BTC
-Przegranej liczbie BTC

8. Wylosuj liczbę 8888, aby wygrać pule! - Daje nam szanse na wygranie ustawionej przez nas kwoty gdy wyskoczy liczba 8888. W środkowej tabelce jest wynagrodzenie jakie możemy wygrać, natomiast w prawej tabeli mamy koszt 1 losowania, aby mieć szanse na zdobycie kwoty przy wylosowaniu 8888. (Nie zaznaczajcie tego na początku, ponieważ są to dodatkowe koszty, a szansa jest dosyć mała. Przy kwocie ponad 0.00010000 BTC można zaryzykować, jednak tego nie zalecam).

9. ROLL HISTORY - Historia naszych losowań. Zarobionych jak i straconych bitcoinów.

10. [b]ON WIN/LOSE[/b] - Co należy zrobić podczas wygranej/przegranejstawki.
Mamy trzy opcje:


RETURN TO BASE BET - Powrót do podstawowej stawki.

INCREASE BET BY - Podnieś stawkę o [Ileś %]

CHANGE ODDS TO - Zmiana mnożnika podczas wygranej/przegranej


11. ON HITTING MAX BET/WIN - Podczas osiągnięcia maksymalnej stawki/ wygranej. Ustala co maszyna ma zrobić podczas przekroczenia maksymalnej stawki lub też wygranej.
Mamy dwie opcje:

RETURN TO BASE BET - Powrót to podstawowej stawki

STOP BETTING - Przestań obstawiać

12. RANDOMIZE CLIENT SEED - Zmiana seeda klienta przed ROLL'EM. Maszyna nie rozpoznaje nas. System losowania resetuje się po każdym losowaniu. Krótko mówiąc zapobiega to szansy na wpadnięcie w ustawione losowania. Dla przykładu wygrywamy 15 razy z rzędu, ale nagle przegrywamy 30 razy z rzędu. (Oczywiście proponuje mieć tą opcje zaznaczoną. Dla świętego spokoju).

13. DO NOT REFRESH - Nie odświeżaj strony. Powoduje, że strona nie będzie odświeżana podczas losowania. Funkcja ta jest przydatna tylko wtedy, gdy ustawimy sobie przynajmniej 10.000 losowań. Podczas wygrywania przy takiej ilości losowań, maszyna może przerwać nam losowanie na rzecz ,,spamiętania'' liczb. Powoduje to przerwanie naszego mnożnika przez co podczas dobrej pasy, możemy stracić dodatkowy potencjalny zysk. (Poniżej 10.000 losowań, jak i na sam początek nie ma sensu włączania tej opcji).

14. ENABLE SOUNDS - Włącz dźwięki. Możemy włączyć dźwięk, który poinformuje nas o osiągnięciu maksymalnej stawki.Konto oszczędnościowe - EARN BTC

Ciężko tutaj się rozpisywać o czymkolwiek. Jednak warto wiedzieć, że po przekroczeniu 0,00030000 BTC, będziemy dostawać odsetki każdego dnia. W tabelce ANNUAL INTEREST RATE - pokazany jest procent (%) naszych odsetek w ciągu roku. Oznacza to, że przez jakiś czas nasze saldo będzie się zwiększać (Zależne jest to od posiadanej kwoty). Pod spodem, natomiast mamy kalkulator odsetek, którym możemy obliczyć jaką dostaniemy kwotę odsetek po:
Dniu, Miesiącu oraz Roku.Szansa na wygraną - LOTTERY

LOTTERY jest to nic innego jak szansa na wylosowanie nagrody w postaci pewnej kwoty BTC.
Kwoty te umieszczone są w tabelce. LOTTERY TICKETS zwiększają nasz procent na wygraną. Czyli im więcej mamy LOTTERY TICKETS, tym większe prawdopodobieństwo wygranej. Należy także pamiętać, że po losowaniu nasze LOTTERY TICKETS, są resetowane i trzeba je zbierać od nowa. Dostajemy je przy ROOL'U, MULTIPLY BTC oraz możemy je nawet zakupić (1 LOTTERY TICKET kosztuje 0.00000001 BTC).

[Obrazek: Lottery.png]

1. YOUR TICKETS - Nasze tickety, informuje o ilości posiadanych przed losowaniem ticketów.

2. TOTAL TICKETS - Totalna suma ticketów, pokazuje ile ogólnie uzbieraliśmy ilość ticketów.

3. WIN CHANCE - Szansa na wygraną, pokazuje aktualną szanse na wygraną (Można ją
zwiększyć kupując lub zdobywając 1 LOTTERY TICKET.

4. BUY LOTTERY TICKETS - Kup tickety, pozwala na zakup ticketów. Koszt:1 LOTTERY TICKET = 0.00000001 BTC.

5. Czas do zakończenia rundy z nagrodami. Po czasie następuje wylosowanie przy czym na nową rundę musimy zbierać od nowa wszystkie LOTTERY TICKETS, ponieważ są one resetowane.Na dole strony jest jeszcze tabelka, która informuje nas kto wygrał, jaką kwotę i z jaką ilością LOTTERY TICKETS.Przydatne bonusy - REWARDS

Jest to ostatnia już bardzo przydatna zakładka, która pozwala nam kupować różnego typu bonusy do ROLL'A lub też wymieniać REWARD POINTS (RP) na BTC (Jest to tylko opłacalne, gdy nie mamy co robić z REWARD POINTS.

[Obrazek: REWARDS.png]
[Obrazek: Rewards%2B2.png]


1. YOUR REWARD POINTS (RP) - TWOJE PUNKTY REWARD, informuje nas o aktualnej liczbie naszych REWARD POINTS.


2. ENCASH YOUR POINTS - Wypłać swoje REWARD POINTS. Pozwala nam zamienić nasze REWARD POINTS w BTC:

- No. of points - Jest ilość REWARD POINTS jaką chcemy wymienić.

- Price per point - Jest to cena za jaką możemy wymienić 1 REWARD POINT. Czyli: 1 REWARD POINT = 0.00000001 BTC.

- Total amount - Jest to sumowanie naszej wypłaty w BTC.

Należy jeszcze pamiętać, że można dopiero wymieniać RP od 100 000 RP.


3. REWARD POINT PRIZES - Nagrody za RP

Jest to jedna z najważniejszych funkcji na stronie. Pozwala nam wymieniać RP na bardzo przydatne bonusy do ROLL'A (i nie tylko). Wyróżniamy:

REWARD POINTS BONUS - Zwiększa ilość zdobywanych RP przez 24H

LOTTERY TICKETS BONUS - Zwiększa ilość zdobywanych LOTTERY TICKETS przez 24h

FREE BTC BONUS - Zwiększa ilość podstawowej ilości kwoty po ROLL'U.

GIFT CERTIFICATES - Są to różnego typu GIFT CODY, które możemy wypłacać za pomocą RP

HARDWARE WALLETS - Są to ,,WIRTUALNE PORTFELE'', które możemy kupić za RP (Nie polecam tego).

ELECTRONICS - Możemy kupić różnego typu urządzenia jak np. Iphone 7 za RP (Także tego nie polecam).
Dodatkowi pomocnicy - REFER

Jest to dosyć ciekawy dział. Możemy sobie dorabiać dodatkowe BTC, LOTTERY TICKETS oraz RP, dając komuś nasz link referencyjny. Osoba z tego linku rejestruje się i tym samym dostajemy różnego typu bonusy. Im więcej osób się zarejestruje z linka, tym więcej będziemy zyskiwać. Oczywiście osoba, która się zarejestrowała z linka nic nie traci, a przy okazji pomaga osobie dzięki, której poznała stronę.


REFERRAL COMMISSION RATES - Są to nasze zyski jakie będziemy uzyskiwać od osoby, która nas poleciła. Informuje nas o tym, że będziemy dostawać 50% kwoty nagrody z ROLL'A, 0,25% kwoty wynagrodzenia w grze MULTIPLY BTC oraz 25% od kwoty odsetek od osoby, która zarejestrowała się z linku. Zapomniałem dodać, że za każdy ROLL tej osoby będziemy dostawać
1 darmowy lottery ticket i 4 reward pointsy
(Kwoty te nie są zabierane od osoby, która nas poleciła. Czyli jak wcześniej wspomniałem nic nie traci.)


YOUR REFERRAL URL - Jest to nasz link referencyjny, która możemy dać osobie, aby się z niego zarejestrowała. Możemy go skrócić na stronie Bitly. Należy wtedy skopiować nasz link referencyjny i skopiować go na stronę. Dostaniemy skrócona wersje linku, która zazwyczaj wygląda estetyczniej niż pierwowzór.


Frequently Asked Questions - FAQ

Tutaj raczej nie muszę się za bardzo rozpisywać. Są to po prostu najczęściej zadawane pytania odnośnie strony.

Ustawienia naszego konta - Profile

Jest to strona, na której możemy dokonać wszelkich zmiana na koncie:


CHANGE WITHDRAWAL ADDRESS - Pozwala na zmianę naszego adresu wypłaty.


CHANGE E-MAIL ADDRESS - Pozwala na zamianę naszego E-Maila


CHANGE PASSWORD - Pozwala na zmianę hasła


2 FACTOR AUTH. - Do dziś nie rozumiem do końca tej funkcji, ale prawdopodobnie jest to dodatkowe weryfikowanie konta.


DISABLE LOTTERY & INTEREST - Pozwala na wyłączenie trybu LOTTERY (Przestaniemy dostawać dodatkowe LOTTERY TICKETS, a zaczniemy zyskiwać 2 dodatkowe RP przy ROLL) oraz wyłączenie trybu INTEREST (Opcja ta sprawi, że przestaniemy dostawać odsetki oraz kwoty od naszych linków referencyjnych. Totalnie nie rozumiem tej opcji, więc musicie zostawić tą opcje wyłączoną (pusty kwadrat).


E-MAIL SUBSCRIPTIONS - Są to różnego typu subskrypcje naszego E-Maila. Czyli możemy dostawać różnego typu powiadomienia na E-Mail na temat przyszłych wydarzeń na stronie.(Zalecam mieć wszystko zaznaczone).


Ogólne statystyki - STATS

Jest to zakładka, która informuje nas o kursie 1 BTC. Informuje tez o ogólnych jak i naszych statystykach na stronie. Nie ma tutaj specjalnie czego wymieniać.Jak zacząć - Moje porady (Szybki start)

Na sam początek zanim klikniecie ROLL, proponuje wam włączyć opcje DISABLE LOTTERY, która znajduje się w zakładce PROFILE. Sprawi to, że będziemy dostawać dodatkowe 2 RP.

[Obrazek: lol.png]

Po tym klikamy ROLL i zbieramy nasze RP. Zbieramy je na dodatkowy bonus do RP zaczynając od najmniejszego bonusu, idąc do najwyższego.

[Obrazek: REFARDS.png]

Gdy uzyskamy już nadwyżkę naszych RP (Powyżej 1200 RP), wtedy przeznaczamy nasze RP na FREE BTC BONUS, wybierając bonus w postaci 500% lub 1000% (jak chcecie). PAMIĘTAJCIE jednak, aby zostawić sobie 1200 RP, na utrzymanie poziomu REWARD POINTS.

[Obrazek: LOLOLO.png]

Po tym powolne, ale jednak później opłacalne zbieranie BTC do wartości najlepiej około 0.00010000 BTC. Możecie znacznie przyśpieszyć ten proces, gdy zaczniecie wysyłać linki referencyjne. Proponuje je dawać na różnych forach lub też pokazać stronę znajomym i prosić ich o wsparcie. (Niektórzy tworzą inne konta, jednak na stronie jest to ZABRONIONE i kończy się to utratą wszystkich środków przez BAN).Po osiągnięciu kwoty 0.00010000 BTC, możemy spróbować znacznie się wzbogacać na zakładce MULTIPLY BTC.

Grając można się znacznie wzbogacać. Proponuje ogólnie używać Automatu (ponieważ wykonuje za nas czasochłonną robotę). Zaprezentuje wam moje ustawienia:

Obstawiam na liczbę LO - Ponieważ moim zdaniem to właśnie ona zwykle się losuje.

Przy przegranej, podnoszę stawkę o 75% - Pozwala się to odbić, gdy znacząco zaczniemy przegrywać.

Losowe ,,ziarno'' klienta - Nie zapisuje danych o kliencie. Co zapobiega szansy oszustwa maszyny np. 35 przegranych z rzędu, gdy jesteśmy znacząco na plusie.

Oczywiście jest wiele różnych strategi tej gry, ale moja strategia pozwalała mi powoli zdobywać jakieś kwoty. Możecie jeszcze zwiększyć Losowania do liczby: 500 lub 1000. PAMIĘTAJCIE jednak, że to wszystko to kasyno. Żadna strategia nie zapewnia w 100% bezpiecznej wygranej. Dlatego zalecam po 3-4 gry dziennie, a zwiększycie sobie prawdopodobieństwo wygranej.


Mam nadzieję, że ten poradnik wam pomógł (przepraszam, jeśli jest chaotycznie, ale forum przyjmuje tylko 10 obrazków, a mój poradnik miał ich z 21 ) i życzę powodzenia tym, którzy zdecydują się na tą stronę.

P.S Wesołych Świąt
Odpowiedz
[-]
  •

#2
Wyświetlane są różne informacje o nadchodzących bonusach jak np. Dodatkowe Rewards points oraz Lottery Tickets, XXX
Odpowiedz
[-]
  •
#3
Dzisiaj ten "kranik" daje znacznie mniej możliwości niż np. w ubiegłym roku. Jest to oczywiście związane z tym, jak BTC piął się do góry i jakie wzrosty notował w ostatnim czasie. Ilość BTC, które dostajemy zależy od aktualnego kursu waluty, więc im wyższy tym rzecz jasna mniej nam daje Wink ale przy dobrej ilości użytkowników zarejestrowanych z naszego linku referencyjnego można praktycznie nie losować a ilość naszych BTC stale rośnie Wink a czy można zarobić? - można. U mnie to 500-600 złotych miesięcznie a to już pozwala uznać źródełko za sensowne Great
Odpowiedz
[-]
  •
#4
Witam,

wielkie dzięki za spore wyjaśnienie tematu.

Pozdrawiam
Odpowiedz
[-]
  •
#5
Cytat:Wyświetlane są różne informacje o nadchodzących bonusach jak np. Dodatkowe Rewards points oraz Lottery Tickets, XXX
Nie rozumiem? Czyżby moderator lub admin edytował ten komentarz i wstawił wycinek z poradnika. Czy może jakiś link z subskrypcją?

Cytat:Usunięty kolejny link do pozycjonowania/reklamowania.Warn 20%
To jest do tego pana czy do mnie? I czy mam rozumieć, że linki referencyjne nie są dozwolone? Jeśli to problem to mogę dodać czysty link do poradnika lub zwyczajnie usunąć reflinka i dać zwykły.

Cytat:Ilość BTC, które dostajemy zależy od aktualnego kursu waluty, więc im wyższy tym rzecz jasna mniej nam daje Wink
O tym pisałem w poradniku. Ale możliwe, że chaotycznie to rozpisałem, bo poradnik wyszedł mi dosyć obszerny.

Cytat:ale przy dobrej ilości użytkowników zarejestrowanych z naszego linku referencyjnego można praktycznie nie losować a ilość naszych BTC stale rośnie Wink
Tak to prawda. Przy ponad 20 reflinkach można zacząć się znacznie wzbogacać bez potrzeby klikania. Jednak, aby szybko się wzbogacać to najlepszym i zarazem najryzykowniejszym sposobem jest Multiply BTC. Chociaż reflinki dla mnie to trochę sprzeciwianie się wobec siebie, ale polecający nic nie traci. Więc jest to coś w rodzaju komensalizmu. Nikt nic nie traci, jedna strona zyskuje. A polecający może się odwdzięczyć osobie, która uświadomiła go o istnieniu strony `\Big Grin/` .

Cytat:wielkie dzięki za spore wyjaśnienie tematu.
Przyjemność po mojej stronie Wink
Odpowiedz
[-]
  •
#6
został ukarany jennyhannb ... wystarczy przeczytać powód warna .. warna dostaje ten co jest autorem danego postu a nie autor tematu.. zamiast 100 cytowań i pytań oczywistych lepiej podpytać moda na pw albo na czacie.. szybciej i prościej..
Odpowiedz
[-]
  •
#7
Wygląda ciekawie, spróbuje w najbliższym czasie i dam znać jak się sprawdza
Odpowiedz
[-]
  •


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information [Poradnik] Jak zamienić sporą ilość sms premium na gotówkę bez ryzyka kieszonka123 11 2,936 15-03-2019, 22:21
Ostatni post: kieszonka123
  [Poradnik] Bux - Alternatywne zarabianie, czyli PTP! xdax1 1 853 04-11-2018, 20:39
Ostatni post: Server
  Poradnik do Masternod'ów - Jak Zacząć Zarabiać ! nowampson 1 351 19-08-2018, 11:38
Ostatni post: cryptomaxks
Information [Poradnik] Najskuteczniejsze zarabianie na PTP zainwestuj ~28zł i zarób ~70zł kieszonka123 1 998 17-02-2018, 23:28
Ostatni post: kieszonka123
  Mini poradnik dla początkujących Patryk Drap 18 6,742 14-02-2018, 21:28
Ostatni post: trombosz
  [PORADNIK] SKINY CS ZA FREE werkunia 14 6,361 29-08-2017, 12:07
Ostatni post: Grotis
Star [Poradnik] Ponad 1000 PLN w około 5 godzin - Zakładanie kont osobistych Wkkkis 11 4,911 19-08-2017, 13:40
Ostatni post: Renzir
  Łatwe zarabianie dla początkujących 1989755 1 2,271 29-12-2016, 12:11
Ostatni post: smokie
  VPS - surf 24/h + bonus [PORADNIK] xdax1 10 12,239 21-09-2016, 21:15
Ostatni post: wiesiek
  Moje Portfolio Inwestycyjne : poradnik gdzie inwestuje oraz gdzie można zarobić Wkkkis 19 11,248 17-07-2016, 17:21
Ostatni post: WkkkisUżytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości