Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Faucet Crypto - Multicoinfaucet
Bardzo fajny kranik do zbierania crypto.
W samym serwisie zbieramy ich crypto za klikanie claim co 30 min, reklamy PTC, shortlinki, dodatkowe bonusy oraz dużo innych różnych ofert zbierania.
Podczas zlecania wypłaty wybieramy coina w jakim chcemy ją otrzymać  (do wyboru 20 możliwości) i wypłacamy. Wypłaty dochodzą natychmiast.
Praktycznie brak minimum, jest tylko ograniczenie maximum, które wzrasta wraz z większym levelem.
Wypłacać można np. BTC, LTC, ETH, Doge, Dash, Digibyte, RDD itp...

Kilkanaście klików wystarczy do przeskoczenia na następny level, z każdym levelem zwiększa się procent bonusu który dostajemy do kwoty podstawowej za klik.

Osobiście wypłacam codziennie.

Zapraszam do zapisu.

https://www.faucetcrypto.com/ref/84541

[Obrazek: 300x250.gif]

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
[+]
Również polecam ten kranik, w 100% wypłacalny Wink
Odpowiedz
[+]
Cały czas wypłacam codziennie i jak można zauważyć przy wypłatach nie pobiera żadnych opłat.

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
[+]
Dziś dodano nowe bonusy, m.in. za codzienne logowanie, za 5/10/15/20 shortlinków, za levele 5/10/25/50/100 ...
Odpowiedz
[+]
Codziennych wypłat ciąg dalszy.
Kranik wypłaca instant.

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
[+]
Również polecam.
Wczoraj była fajna akcja - bonus 400% za każde kliknięcie.
Głównie dzięki poleconym userom robię codzienne wypłaty na poziomie od 3-4k coinów. A wypłaty robię w krypto, które najbardziej danego dnia straciło na wartości - trzeba maksymalizować zyski Wink.
BitBay.net - Polska giełda krypto (kup kryptowaluty za złotówki)
BINANCE.com - największa giełda krypto (do 2 BTC dziennie bez KYC)
Odpowiedz
[+]
Ja wypłacam RDD na portfel i kopie POS. Często są fajne akcje jak ta wczorajsza, za każdy klik płacił x4.
Odpowiedz
[+]
Cały czas płaci instant.
Odpowiedz
[+]
Faucet ma już 100k użytkowników, cały czas bez problemu wypłaca, im więcej klikamy zdobywamy kolejne levele i większe bonusy i robi się coraz ciekawiej. Ja mam już obecnie 137 lvl. i 17% bonusu do każdego kliku.
Odpowiedz
[+]
Ja mam podobnie: Level 140 / Bonus 17.375%
Odpowiedz
[+]
duży kciuk w górę dla was za polecenie
Odpowiedz
[+]
Od dziś dodano kolejne bonusy, za wyklikanie 5-10-15 -...... reklam PTC dziennie.
Dzienny zarobek też ładnie podskoczył z uwagi na spadki BTC.
Odpowiedz
[+]
kranik cały czas działa bez zarzutów, wypłaca instant
zapraszam
Odpowiedz
[+]
(12-04-2020, 03:29)dariklon napisał(a): kranik cały czas działa bez zarzutów, wypłaca instant
zapraszam

Jaki masz aktualnie poziom na FC?
Ja dzisiaj pyknę najprawdopodobniej 200 Smile. Wszystko zależy od dzisiejszej pracowitości refów, bo sam nie ukulam aż tylu coinsów.
Odpowiedz
[+]
196 więc też lada chwila wskoczy na 200
Odpowiedz
[+]
Strasznie wkurzające i długie wczytywania, też tak macie?
[Obrazek: a.png]
Odpowiedz
[+]
od wczoraj coś ze stronką się dzieje, muli strasznie.
Odpowiedz
[+]
Tak przymula. Dodatkowo wypłaciłem dzisiaj połowę coinów w Dash (ostatnim logicznym dostępnym coinie). Reszta portfeli pusta. Chciałem wypłaty w ZEN, ale od około tygodnia nie uzupełniają portfeli. 20k coinów wisiało. Teraz zostało mi już tylko 10k (dzienny limit wypłat). Jutro wypłacę resztę - lepiej nie ryzykować Wink.
Odpowiedz
[+]
U mnie dziś już normalnie działa, portfele też uzupełnione, jeszcze nie wszystkie ale wiele. Sam dziś wypłacałem doga.
Odpowiedz
[+]
Klikacie jeszcze? Z tego co widzę, to strona się zmieniła.
Odpowiedz
[+]
(24-08-2020, 16:24)xdax1 napisał(a): Klikacie jeszcze? Z tego co widzę, to strona się zmieniła.

Ja cały czas - osiągnąłem właśnie 301 poziom. Wypłaty robię codziennie. Jeśli piszesz że strona się zmieniła to znaczy że dawno tu nie byłeś. Smile Wersja 2.65 już chyba z 2 m-ce stoi.
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował tomant za ten post.
Szkoda, że te shorte są równo co 24h od ostatniego klikania :/ Ciężko mi przez to klikać, bo nie zawsze da się w tej samej porze.
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości