• 46 głosów - średnia: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farcisz.com Darmowe internetowe lotto!
Witam was gorąco. Chciałem przedstawić kolejny serwis z nagrodami! To nie żaden scam! Sam dostałem nagrody!

Cytat:Strona Farcisz.com to pierwsze polskie internetowe lotto z nagrodami, userzy losując zdobywają punkty za które mogą otrzymywać nagrody. Wystarczy się zarejestrować i kliknąć zakładkę "LOSUJ". Losując zdobywasz punkty, są też dodatkowe opcje zbierania punktów a mianowicie rejestracja poprzez własny reflink, za każdego zarejestrowanego usera otrzymuje się 500 punktów, jednakże można też wykupić punkty poprzez wysłanie smsa.

Punkty zbiera się bardzo szybko! Musisz zaznaczyć 4 liczby z 49. Trafisz jedną liczbę masz 50 punktów, dwie liczby masz 150 punktów, trzy liczby masz 1000 punktów, cztery liczby masz 10 tysięcy punktów! Każde losowanie kosztuje tylko 10 punktów a dla vip usera 3 punkty. A nagrody są już dostępne od 5 tysięcy punktów!

Za każdego poleconego dostajemy 400 punktów.

A tutaj przykładowe nagrody:

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 2.jpg]

Proszę każdego o rejestracje z mojego reflinka!
REFLINK: KLICK
Czysty link:KLICK

Pozdrawiam i polecam!
  Odpowiedz

Dobrze przedstawione i za to +. Smile
Jako poradę mogę powiedzieć abyś zamieścił jeszcze informację dotyczące nagród dostępnych w serwisie.
Powiedz jeszcze co dostajemy za polecenie?
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Dopisałem do wcześniejszego postu
  Odpowiedz

I czy są restoki czy można nagrody brać kiedy się chce ?
Bo czasem gdy bierzemy kiedy chcemy to nagród szybko ubywa..
  Odpowiedz

Bierzemy kiedy chcemy. Nagrody są dodawane co jakiś czas więc dla każdego znajdzie się jakaś.
  Odpowiedz

Jak skończe sie uczyć to może sie zarejestruje i obadam ;>
qwe
  Odpowiedz

Panowie jest tak że na start mamy 25o pkt jedno losowanie 10 pkt i punkty za trafienie tak jak wyżej z tym zeczynają się od 20000 pkt doładowanie za 5 zeta trafić 4 liczby z 49 to ile gorzej jak w lotka
  Odpowiedz