Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

FanSlave - zarabiaj na klikaniu w "Lubie to!"

[Obrazek: make-money-468x60.jpg]

Wczoraj znalazłem ciekawą metodę zarabiania na facebooku.

Chodzi tutaj o serwis FanSlave, na którym zarabiamy poprzez klikanie w tzw. Lajki.

Dzienne zarobki około 1 Euro (kilkanaście fanpage po 3 - 4 centy)
Ja wczoraj wieczorem naklikałem na 0.39€
Wypłata od 15 Euro na PayPal/MoneyBookers

Krótkie info o rejestracji/obsłudze:

UWAGA:Aby móc działać w FanSlave Twoje konto na Facebooku musi mieć zdjęcie i minimum 5 znajomych.

Po rejestracji wchodzisz w Your Account -> Overview, a następnie Connect with Facebook. Następnie logujesz się do Twojego konta na FB i zezwalasz aplikacji na dostęp do Twoich danych. Powracasz na stronę i pojawiają Ci się linki do fanpage, które klikasz po kolei każdy i dajesz "Lubie to". Gdy już skończysz przyciskasz "UPDATE" i po chwili zliczy Ci Twoje kliknięcia.

Najlepiej wchodzić parę razy dziennie, żeby sprawdzić czy są nowe linki do polubienia.

P.S. Jest jakiś system poleconych, ale dokładnie nie wiem jakie są prowizje i ile się zarabia. Jak to się zapiszę pode mną to, to sprawdzimy

P.P.S. Nie wiem czy serwis jest wypłacalny, ale znalazłem dowód na forum konkurencji. Podlinkuje je:17E

P.P.P.S. Jeśli nie posiadasz odpowiedniej ilości znajomych na facebooku to możemy stworzyć własną "sieć znajomych".

Jeżeli będziesz ktoś miał jakieś pytania śmiało pisać.
Mój blog
Odpowiedz
Zapisany, sprawdź ile ci wpadnie z moich klików?
Za zapis dostajemy 0.25€
Narazie wyklikalem na 0.74€ jak na pierwszy dzień to nieźle Smile
Zapraszam do ClixSense
Odpowiedz
Gdyby nie to minimum to bym sie zapisał, zobacze jeszcze
qwe
Odpowiedz
A więc za poleconego czyli Covinter dostałem 10% 0.07€ oraz pisze że on jest na 1 poziomie poleconych i nie ma pod nim jeszcze żadnego poleconego więc wynika na to że mamy sieć poleconych Smile jestem ciekaw jakie stawki są z poleconych na 2 poziomi i ile jest poziomów?
Mój blog
Odpowiedz
Nawet spoko idzie już prawie 2€ , widze że liczy też znajomych naszych znajomych. Za znajomych z 2 poziomu dostajemy 1.5% Smile Spoko programik jak bedzie wiecej stronek wykupywać kliki to bedzie super. I rzeczywiście trzeba sprawdzać czesto bo pojawiają sie czasami co chwilke i dosłownie po 5 min. już jest wyklikany limit zamowienia. Z tego wynika że program ma duża popularność.
Zapraszam do ClixSense
Odpowiedz
po testowałbym, ale jestem laikiem facebookowym Wink
mam tam konto od niedawna i nie mam żadnych znajomych
ktoś dodałby mój adres: [email protected] do swoich znajomych?
aha na tym facebook'u musi być prawdziwe nazwisko?
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
Odpowiedz
(26-05-2011, 11:21)mirek321 napisał(a): po testowałbym, ale jestem laikiem facebookowym Wink
mam tam konto od niedawna i nie mam żadnych znajomych
ktoś dodałby mój adres: [email protected] do swoich znajomych?
aha na tym facebook'u musi być prawdziwe nazwisko?

Nie nie musi. Masz tu linka do mojego profilu na FB zaproś mnie do znajomych a ja podeśle ci jeszcze kilku
Mój blog
Odpowiedz
a tylko mi klikamy w te linki na swoim koncie?
czy tez inni uzytkownicy moga klikac w te linki na moim koncie?
Odpowiedz
(26-05-2011, 12:25)Cola napisał(a): a tylko mi klikamy w te linki na swoim koncie?
czy tez inni uzytkownicy moga klikac w te linki na moim koncie?

konto fanslave jest powiązane z twoim kontem FB. Gdy wybierasz link to przekierowuje cie do twojego konta FB a nastepnie na strone gdzie klikasz w znacznik "lubie to". Wiec nie wydaje mi sie aby ktoś inny mógł klikać za ciebie no chyba że udostepnisz mu pasy do konta, nie wiem czy o to ci chodziło?
Mój blog
Odpowiedz
zarejestrowałem się Smile
połączyłem się z kontem FB, a wie ktoś jak to cofnąć i połączyć się z innym kontem?
Odpowiedz