• 94 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanSlave - zarabiaj na klikaniu w "Lubie to!"
[Obrazek: make-money-468x60.jpg]

Wczoraj znalazłem ciekawą metodę zarabiania na facebooku.

Chodzi tutaj o serwis FanSlave, na którym zarabiamy poprzez klikanie w tzw. Lajki.

Dzienne zarobki około 1 Euro (kilkanaście fanpage po 3 - 4 centy)
Ja wczoraj wieczorem naklikałem na 0.39€
Wypłata od 15 Euro na PayPal/MoneyBookers

Krótkie info o rejestracji/obsłudze:

UWAGA:Aby móc działać w FanSlave Twoje konto na Facebooku musi mieć zdjęcie i minimum 5 znajomych.

Po rejestracji wchodzisz w Your Account -> Overview, a następnie Connect with Facebook. Następnie logujesz się do Twojego konta na FB i zezwalasz aplikacji na dostęp do Twoich danych. Powracasz na stronę i pojawiają Ci się linki do fanpage, które klikasz po kolei każdy i dajesz "Lubie to". Gdy już skończysz przyciskasz "UPDATE" i po chwili zliczy Ci Twoje kliknięcia.

Najlepiej wchodzić parę razy dziennie, żeby sprawdzić czy są nowe linki do polubienia.

P.S. Jest jakiś system poleconych, ale dokładnie nie wiem jakie są prowizje i ile się zarabia. Jak to się zapiszę pode mną to, to sprawdzimy

P.P.S. Nie wiem czy serwis jest wypłacalny, ale znalazłem dowód na forum konkurencji. Podlinkuje je:17E

P.P.P.S. Jeśli nie posiadasz odpowiedniej ilości znajomych na facebooku to możemy stworzyć własną "sieć znajomych".

Jeżeli będziesz ktoś miał jakieś pytania śmiało pisać.
Mój blog
  Odpowiedz

Zapisany, sprawdź ile ci wpadnie z moich klików?
Za zapis dostajemy 0.25€
Narazie wyklikalem na 0.74€ jak na pierwszy dzień to nieźle Smile
Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

Gdyby nie to minimum to bym sie zapisał, zobacze jeszcze
qwe
  Odpowiedz

A więc za poleconego czyli Covinter dostałem 10% 0.07€ oraz pisze że on jest na 1 poziomie poleconych i nie ma pod nim jeszcze żadnego poleconego więc wynika na to że mamy sieć poleconych Smile jestem ciekaw jakie stawki są z poleconych na 2 poziomi i ile jest poziomów?
Mój blog
  Odpowiedz

Nawet spoko idzie już prawie 2€ , widze że liczy też znajomych naszych znajomych. Za znajomych z 2 poziomu dostajemy 1.5% Smile Spoko programik jak bedzie wiecej stronek wykupywać kliki to bedzie super. I rzeczywiście trzeba sprawdzać czesto bo pojawiają sie czasami co chwilke i dosłownie po 5 min. już jest wyklikany limit zamowienia. Z tego wynika że program ma duża popularność.
Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

po testowałbym, ale jestem laikiem facebookowym Wink
mam tam konto od niedawna i nie mam żadnych znajomych
ktoś dodałby mój adres: [email protected] do swoich znajomych?
aha na tym facebook'u musi być prawdziwe nazwisko?
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
  Odpowiedz

(26-05-2011, 12:21)mirek321 napisał(a): po testowałbym, ale jestem laikiem facebookowym Wink
mam tam konto od niedawna i nie mam żadnych znajomych
ktoś dodałby mój adres: [email protected] do swoich znajomych?
aha na tym facebook'u musi być prawdziwe nazwisko?

Nie nie musi. Masz tu linka do mojego profilu na FB zaproś mnie do znajomych a ja podeśle ci jeszcze kilku
Mój blog
  Odpowiedz

a tylko mi klikamy w te linki na swoim koncie?
czy tez inni uzytkownicy moga klikac w te linki na moim koncie?
  Odpowiedz

(26-05-2011, 13:25)Cola napisał(a): a tylko mi klikamy w te linki na swoim koncie?
czy tez inni uzytkownicy moga klikac w te linki na moim koncie?

konto fanslave jest powiązane z twoim kontem FB. Gdy wybierasz link to przekierowuje cie do twojego konta FB a nastepnie na strone gdzie klikasz w znacznik "lubie to". Wiec nie wydaje mi sie aby ktoś inny mógł klikać za ciebie no chyba że udostepnisz mu pasy do konta, nie wiem czy o to ci chodziło?
Mój blog
  Odpowiedz

zarejestrowałem się Smile
połączyłem się z kontem FB, a wie ktoś jak to cofnąć i połączyć się z innym kontem?
  Odpowiedz

(30-05-2011, 16:30)mzima napisał(a): zarejestrowałem się Smile
połączyłem się z kontem FB, a wie ktoś jak to cofnąć i połączyć się z innym kontem?

Jak z innym ? Jeśli masz np. 2 konta na FB to możesz zrobić tak jak ja, logujesz sie na 2 konto FB i wtedy znowu sie rejestrujesz jako swój polecony i normalnie bez problemu zakładasz 2 konto Smile ja tak mam u siebie
jestem własnym poleconym. tylko trzeba pamietać aby być zalogowanym na odpowiednim koncie FB zanim zalogujesz się do fanslave
Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

jak dziennie można klikać z max 8 razy.. to ile się zbiera do minimum? rok?..
  Odpowiedz

(01-06-2011, 13:45)mzima napisał(a): jak dziennie można klikać z max 8 razy.. to ile się zbiera do minimum? rok?..

wiesz to wszystko zależy też od tego czy np. masz jakiś poleconych. Mi sie udało zwerbowac kilku znajomych z kontaktów Smile a jeden z kumpli to zaszalał i już ma ponad 50 osób pod sobą Smile Ja to akurat mam mało znajomych na fb bo niedawno założyłem sobie konto no ale już zbliżam sie do setkiaWink
Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

Dzisiaj było aż 10 klików łącznie na 0.11€
Mój blog
  Odpowiedz

I dzisiaj ponownie 10 klików łącznie na 0.14€ Smile Czyżby stronka nabrała tempa
Mój blog
  Odpowiedz

No dzisiaj było 7 klików około 0.10€ za wszystkie Smile Oby tak dalej
Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

(17-06-2011, 19:41)Covinter napisał(a): No dzisiaj było 7 klików około 0.10€ za wszystkie Smile Oby tak dalej

Mi się udało zaliczyć 8 klików dzisiaj Smile
Mój blog
  Odpowiedz

Wydaje mi sie że stronka nabiera tempa. Od jakiegoś czasu rzadko bywa dzień bez klików. Co prawda wczoraj były tylko 2 ale już dzisiaj zaliczyłem 5. No i przekroczyłem już 3€ zarobku Smile
Mój blog
  Odpowiedz

Bym się zarejestrował, ale to minimum jest przerażające, jak tylko dostaniesz kaskę to masza aktywnego refka Smile Pewnie troszkę poczekam Smile
Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

Odpowiedz

(01-07-2011, 12:45)keller107 napisał(a): Bym się zarejestrował, ale to minimum jest przerażające, jak tylko dostaniesz kaskę to masza aktywnego refka Smile Pewnie troszkę poczekam Smile

Pewnie tak Smile Jak wypłacą to odrazu powiadomie. Narazie jest 3.60€
Mój blog
  Odpowiedz

ja jestem dwa dni a mam 1.07 euro
  Odpowiedz

WitamExclamation
Zapisałam się i po pierwszych kliknięciach "Lubię To" zarobiłam 0,44 euro Biggrin
  Odpowiedz

też się zarejestrowałem Smile dzięki za info.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Zarejestrowałem się. A ty jak tam ze zbieraniem ?
Dodam że dzienny limit to 12 kliknięć i jak narazie jest dużo do klikania
  Odpowiedz

Ja już mam 3.50 Euro i cały czas klikam (często aż do napisu o wykończeniu dziennego limitu)
  Odpowiedz

Proponuje zalozyc siatke znajomych. Kto jest za ?
  Odpowiedz

Moja świeżutka wypłata - 15.08€

15€ - dowód
  Odpowiedz

czy to dalej działa? gdzie się klika lubie?
kilkanaście reklam do $0.01 za klik
[Obrazek: banner3.gif]

Odpowiedz

przestalem tam klikac.....

nie wiem czemu - niepodoba mi sie toWink
  Odpowiedz

(26-12-2011, 20:48)marek2555 napisał(a): czy to dalej działa? gdzie się klika lubie?

Pewnie, że działa - już mam 2€ do następnej wypłaty.
Zajrzyj na bloga, to zobaczysz gdzie klikać.
Zarabiaj z Facebook
  Odpowiedz