Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

F1 - królowa sportów motorowych.

Jak w temacie. Rozmawiamy o wyścigach, zawodnikach, wypadkach, itp.

Dzisiejszy wyścig był moim zdaniem nudny i żmudny. Kubica jechał zachowawczo, bał się zbić skrzydła, żeby go Renault nie bił. Nuda, nuda, nuda. Przeciwnie było w poprzednim wyścigu, tam to się działo!
Odpowiedz
Zasadniczo mogę się zgodzić . Dobrze wystartował , zdjęli go , a potem to już nic się nie działo . i na koniec wygrał ten , którego osobiście nie darzę największą sympatią
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Heh, mam nadzieję, że ani Webber ani ten brzydki Vettel nie weźnie mistrza. Alonso na to zasłużył, Vettel to szczeniak, a Webber jest cieńki.
Odpowiedz
Popatrz , nikt nie lubi Vettela ! Alonso a i owszem- naprawdę dobry kierowca. Szkoda , że Kubol nie może z nim jeździć w Team'ie .
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Ale Kubica coś cińko jeździ. W tym sezonie pokazał klasę tylko w Singapurze, a i miał przewagę, bo miał nowe opony. Ale w 10 okrążeń wyprzedził 7 kierowców i za to szacun. Ostatnio polubiłem Hamiltona, kiedyś go nie lubiłem, a teraz wydoroślał, chce i lubi ryzykować, ale nie tak szczeniacko jak Vettel.
Odpowiedz
(07-11-2010, 20:09)skromnyoo napisał(a): Ale Kubica coś cińko jeździ. W tym sezonie pokazał klasę tylko w Singapurze, a i miał przewagę, bo miał nowe opony. Ale w 10 okrążeń wyprzedził 7 kierowców i za to szacun. Ostatnio polubiłem Hamiltona, kiedyś go nie lubiłem, a teraz wydoroślał, chce i lubi ryzykować, ale nie tak szczeniacko jak Vettel.

Kubica to jeden z najlepszych kierowców na świecie ( w opinii innych kierowców i znawców F1 ) niestety zespół w którym jeździ to nie to samo co red bull,maclaren czy ferrari przynajmniej w tym sezonie

ps: myślę że mistrzem zostanie Alonso ;zobaczymy już dzisiaj

pozdrawiam ;]
Odpowiedz
Jak by Kubica jeździl np. dla Ferrari to by miał bardzo duże szanse na mistrzostwo, ale obecnie to klapa;/
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
ah ah ah a jednak Vettel Big Grin
Odpowiedz
(14-11-2010, 10:58)MoveR napisał(a): Jak by Kubica jeździl np. dla Ferrari to by miał bardzo duże szanse na mistrzostwo, ale obecnie to klapa;/

A on teraz do BMW czy do czego należy bo trochę się tym mało interesujeTongue
Odpowiedz
Ojej , to lepiej GiJey nic nie mów Tongue . VETTEL mistrzem świata!
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości