Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EXXA Smart Wallet - portfel zarabiający 3-9% miesięcznie - exxa.net
#1
[Obrazek: 463f3f678551109bmed.png]

O projekcie

Nowa alternatywa dla wszystkich miłośników zarabiających portfeli: EXXA Smart Wallet

Od tygodnia przyglądamy się nowej przeglądarce portfelowej, która jest dosłownie BLIŹNIAKIEM Cloud Tokena. Niczym brat po innej matce ale po tym samym ojcu. I w największym skrócie dzięki konfliktowi interesów Ronalda Aai z ludźmi z SQ2 Fintech Pte Ltd pojawia nam się nowy bardzo ciekawy projekt oparty oczywiście o Blockchain 4.0. Dlaczego? Ponieważ wśród założycieli i współzałożycieli mamy też twórców słynnego Aurae. Zatem technologia w portfelu EXXA jest prawdopodobnie tam sama co w Cloud Tokenie, a ich bot arbitrażowo tradingowy DAVO+ zapewne działa bardzo podobnie do Jarvisa. Co tu dużo mówić, zasady właściwie te same co w Cloud Tokenie. Różnica taka, że zarabiamy w tokenie EXXA zamiast CTO. Projekt równie transparentny co Cloud Token aczkolwiek bez naszego pociesznego Ronalda. Aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play jak i AppStore, co też nam mówi, że za projektem nie stoją słupy. 

Firma jest zarejestrowana w Singapourze i udało mi się zdobyć dokumenty potwierdzające ludzi stojących za projektem. Dla chętnych dostępne są tu - wszystko co udało się zdobyć złączone w jeden pdf:

https://www.docdroid.net/1f0f4Mv/exxa-documents.pdf


[Obrazek: 0843938a465618fcmed.jpg]

Lokalizacja biura znajduje się tu:

[Obrazek: 65dc0d1bd4a5175fmed.jpg]

Kim są ludzie stojący za tym projektem?

Firma udostępniła klientom wizerunki swoich ludzi. Wszystkie nazwiska i podstawowe dane osób odpowiedzialnych za firmę są wymienione, a te osoby to prawdziwi ludzie, którzy zajmowali się sprzedażą, biznesem, technologią i prawem.

https://exxa.net/about/


Akcjonariusze - możecie o nich poczytać na stronie exxa jak i w dokumentach, które umieściłem wyżej:

SQ2 Fintech Pte Ltd 25%
Założyciel Danny Phang 20%
Współzałożyciel Francis Aw 20%
Współzałożyciel Gregory 7%
Michael Chia 28%


[Obrazek: 13541dd56d95a1e5med.png]

Francis Aw jeszcze niedawno stał w jednym szerego z Ronaldem Aai.

[Obrazek: 325ccbe7bf23dbefmed.jpg]

Francis Aw jest również główną osobą stojącą za technologią Aurae podobnie jak Ronald.

Na pewnym etapie Ronald Aai był także CTO SQ2 Fintech. I otwarcie przyznał, że istnieje konflikt interesów, kiedy firma postanowiła wprowadzić EXXA. Ronald ogłosił na swojej stronie na Facebooku i zrezygnował z współpracy z SQ2.


[Obrazek: 7769f0de1636ab18med.jpg]


PEŁNĄ PREZENTACJĘ W PDF MOŻECIE PRZEJRZEĆ TUTAJ:
https://www.docdroid.net/U5mBbLl/exxa-pr...on-pdf.pdf

O aplikacji

Interfejs aplikacji wygląda prawie identycznie jak Cloud Token. Proces logowania wymaga obowiązkowo kodu polecającego. 

Prosi o kod polecający, opcjonalną nazwę użytkownika, hasło, 6-cyfrowy kod PIN, a na koniec o 12 słów mnemonicznych

Otrzymasz wtedy numer konta podobny do numeru karty kredytowej.


[Obrazek: 12c2c49b0ec5a13cmed.jpg]

Użytkownicy aplikacji są anonimowi, nie jest wymagana weryfikacja KYC.

Jak zarabiamy, czyli projekt DEVO+

Jest to podobne narzędzi typu AI do JARVIS z Cloud Token. Twierdzą, że używają deep learning Tensorflow do szkolenia i wdrażania swojego algorytmu handlowego. Do tej pory firma nie ujawniła klientom handlu parami ani pełnej przejrzystości swoich partnerów handlowych. Mój bliski kolega z Polski jedzie do Singapouru na event, który odbędzie się w niedzielę 29.09.2019, gdzie ma spotkać się z adminami jak również głównymi promotorami projektu, czyli Vladislawem Stefanowem i Garym Liu. Tego dnia rozpoczyna isę oficjalnia faza prelunch projektu. Aczkolwiek można już pobierać aplikację i zacząć z niej korzystać. 

Aby dołączyć, musisz zdeponować swoje krypto w portfelu. Twój portfel nie jest do końca twój, ponieważ nie masz klucza prywatnego.

Po wejściu możesz wziąć udział w DEVO +. Zdobycie naliczeń w tokenie EXXA może potrwać do 3 dni. Na początku token został wyceniony na 0,10 USD ekwiwalentu USDT czyli myślę, że możemy liczyć na wzrost wartości tokena co wiąże się z dodatkowymi % zarobku.

Nie ma minimalnego wkładu, ale musisz utrzymać minimum 300 $, aby skorzystać z bonusów za polecenie. Także jest to o 200$ mniej niż w konkurencyjnym i dobrze znanym Cloudzie.

Multikonta nie są zabronione, zatem można obrać różne strategie. Pepperonis kiedyś opisywał je w swoim temacie o Cloudzie. Naliczenia są od 3-9% miesięcznie, ale możemy je zwiększyć dzięki strategii multikont. Najprostsza i najtańsza to 2 konta jedno pod drugim. Jeśli naliczenia wyniosą 6% miesięcznie na konto i na 2 kontach mamy po 300$ to wyjdzie nam około 9% miesięcznie czystego zysku. Jeśli zrobimy 4 konta po 300$. Konto główne, dwa w pierwszej lini i jedno w drugiej da nam około 11,25% zysku miesięcznie. Itd itd. można kombinować. Jeśli się pomyliłem w liczeniu to sorry


[Obrazek: e9d3f36947fabf31med.jpg]

Aktualnie dostępne są 4 coiny  w portfelu: BTC,TUSD, ETH,LTC no i EXXA

Ref program wygląda identycznie jak w Cloud Tokenie:
[Obrazek: 73eef5e7bb646f7cmed.jpg]

REJESTRACJA! Czas start
[Obrazek: exxa.jpg]
1. Aplikację pobierz z >>APPSTORE<< lub z >>Sklepu Play<<
2. Po uruchomieniu klikamy Create Account
3. Użyj kodu polecającego: 67652797 oraz opcjonalnie podaj nick. Lub możesz zeskanować mój QR kod klikając "Scan QR code"
4. Skonfiguruj hasło. Minimum 8 znaków. Musi byc cyfra,duża i mała litera.
5. Ustaw 6 cyfrowy pin do transakcji. Musisz go potwierdzić 2 razy i klikasz Continue
6. Pojawiają się Twoje słowa mnemoniczne, które musisz zapisać w bezpiecznym miejscu. Zapisz je zanim klikniesz dalej bo musisz ułożyć je jak puzzle w następnym kroku w odpowiedniej kolejności.
7. Kliknij na symbol oka sprawdź wszystkei swoje potrzebne dane jak account number, account password, transaction password. Zaznacz 2 opcje ptaszkiem na dole ekrnu i kliknij Sign In.
8. Po zalogowani widzimy nasz główny ekran. Klikamy Vault, a następnie walutę którą chcemy wpłacić. Zaznaczamy ptaszek, że zapoznaliśmy się z zasaadami i tworzy nam się portfel danego coina.
9. Klikamy Receive i kopiujemy adres portfela. Przesyłamy na niego interesującą nas kwotę, najlepiej minimum te 300 USD ale nie ma konieczności. Jednak aby czerpać korzyści z poleceń musimy mieć 300 USD.
10. Gdy środki dotrą na portfel z poziomu głównego menu klikamy Project a następnie DEVO+  - Participate - Klikamy ADD i dodajemy do DEVO+ środki z walleta. Zupełnie jak w bliźniaczym Cloud Token

Środki z DEVO+ można wycofać w dowolnym momencie, jednak w pierwszym miesiącu kosztuje to 10% kapitału. Później już bez karnej opłaty.


Nasz DEVO+ zaczął już pracować. Pierwsze naliczenia mogą byc nawet do 72h. Potem już regularnie.[Obrazek: exxa.jpg]


Ciekawostki:

AXXA Global - brzmi jak EXXA? To dla tego że udziałowiec DANIEL PANG to założyciel AXXA Global - kolejna firma MLM sprzedająca produkty odżywcze, coś jak nasze Herbalife, Duolife. Link to ich strony: https://axxaglobal.com/

[Obrazek: c61a3a6dc02d70d2med.jpg]

Ci co są w Cloud Tokenie od początku pamiętają, że trzeba było zaakceptować aplikację w Iphone w ustawieniach jako zaufaną. Była tam nazwa YFC Technology Właśnie ta ekipa współpracuje też z EXXA Smart Wallet.

[Obrazek: ee8cf7cd7cd08430med.jpg]

Zarówno tutaj na screenie jak i  w prezentacji możecie poczytać o BNF i Franky Lee

[Obrazek: 223e8f9bcc4e6a32med.jpg]

Nieco INFO o Gregorym Ang

[Obrazek: 4a78f030f1d40384med.jpg]

Kilka zdjęc z biura w Singapurze:

[Obrazek: c16bda8b28a1ccf5med.jpg]

[Obrazek: 848c6728786b809cmed.jpg]

[Obrazek: 5d8cb5757c1e3ef8med.jpg]

Generalnie aplikacja to nie ma być tylko portfel, ale cała platforma do wymiany walut, do rezerwacji podróży, zespół exxa ma organizować webinary, materiały promocyjne itd. tzw. digital academy no i oczywiście DEVO+ (To jest to samo co Jarvis od strony technicznej)

[Obrazek: 6ffb93c7c484a125med.jpg]

I NA KONIEC KRÓTKO ODE MNIE  Great
Myślę że aplikacja powtórzy to co się dzieje w Cloud Token, według mnie można włożyć sianko i przetrzymać je tam do końca roku. 
Po nowym roku trzeba będzie spojrzeć jak Stoi Cloud Token i wtedy zdecydować czy tutaj dalej działamy czy nie. Dlaczego tak ?
Zapewne w dużej mierze dalsze losy EXXA będą uzależnione od tego jak długo pochodzi Cloud Token  Wink
Odpowiedz
[+]
#2
Witam,
Od jakiegoś czasu nie pracuje już na etacie i zarabiam pieniądze wyłącznie przez internetWink
Chciałbym Wam przedstawić jeden z moich sposobów na zarabianie w internecie jakim jest Kantor kryptowalut EXW, gdzie można zarobić do 10% miesięcznie ze swojego wkładu.
Więcej informacji na mojej stronie: EXW Wallet kantor kryptowalut
Dołączając do Mojego zespołu, dodam Cie do naszej grupy wparcia na FB, gdzie dziele się nowościami oraz odpowiadamy na wszelkie pytania.
W razie jakichkolwiek pytań , możesz do Mnie napisać. Pozdrawiam
Odpowiedz
[+]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości