Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Euro 2016

#1
I jak tam nastroje po Euro? Wink Każdy już chyba zdążył ochłonąć, ale jesteście zadowoleni z gry naszych orłów czy raczej zawiedzeni że nie przeszli dalej?
Odpowiedz
#2
Z jednej strony należy się cieszyć, bo nikt nie sądził, że dojdą aż do ćwierfinału. Ale z drugiej strony pozostał niedosyt po meczu z Portugalią. Była do ogrania, a teraz jest w finale.
Zapisany jako miszu84Smile
Odpowiedz
#3
niestety, ale powtarza się cały czas-siły na jedną połowę, a potem w drugiej obrona czestochowy...jak nie strzelą dwóch bramek w 1 połowie to albo przegrają albo max zremisująBig Grin....czyli dalej nie mamy druzyny z prawdziwego zdarzeniaCool