Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ETH powyżej 500$
Star 
No i po pęknięciu oporu na 470-480$ mamy ETH w cenie powyżej 500$. Może warto pomyśleć o zakupie?

Wcześniej już kilka razy realizował się taki uproszczony scenariusz. Na początku ruszał LTC, chwilę później BTC, a następnie przychodził czas na ETH. Jak zobaczyłem ruch na Litecoinie, to sobie przypomniałem, BTC jak na razie potwierdza... Co będzie  dalej Wink.

Sami podejmujecie decyzję i musicie być świadomi ryzyka. Ja tylko przypominam jak było dotychczas.

Mam w tej chwili 35% portfela krypto wpakowane w ETH. Sporo pieniędzy...eh
BitBay.net - Polska giełda krypto (kup kryptowaluty za złotówki)
BINANCE.com - największa giełda krypto (do 2 BTC dziennie bez KYC)
Odpowiedz
[+]
Bitcoin rośnie to i inne też, ale jak spadnie to reszta odczuje spadki więcej pewnie.
[Obrazek: a.png]
Odpowiedz
[+]
Takie mini Alt sezony się jednak zdarzają - najczęściej jak BTC łapie zadyszkę Wink. Dłuższe okresy dominacji altów też zresztą mają miejsce.
Odpowiedz
[+]
Jak na razie mój cynk okazuje się prawidłowy - ETH poszło od tamtego wpisu o 20% do góry i cena przekroczyła 600$. Następny duży opór na 825$. Tylko że teraz trzeba już uważać bardziej. Wzrosty zaczynają przypominać pion. Choć BTC znowu powoli w górę. Ciekawe kiedy pyknie ATH.
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości