• 96 głosów - średnia: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
esemesuj.info-darmowa bramka SMS do wszystkich sieci z raportami i skrzynką odbiorczą
AVE!

Chcialbym zaprezentowac wam jedną z moich nowszych stronek.

Bramka umozliwia wysylkę praktycznie nieograniczonej ilości (punkty lite odnawiam co jakiś czas, staram sie zachować ciągłość działania usług) SMS do wszystkich sieci (do play, ery, orange, plusa). Nie korzysta z darmowych bramek operatorskich, więc sms-y nie zawierają reklam i są dostępne raporty doręczenia.

Punkty premium kosztują 5gr za sztukę (1 punkt = 1 sms).

W przyszłości planuje dodać usługe wysyłania wiadomosci z wlasnego numeru nadawcy (na 90% bedzie przed swietami - bedzie mozna wysylac sms-y jako "Sw.Mikolaj" xd). Planuje jeszcze dodac program partnerski: za polecenie bramki znajomym bedzie mozna uzyskac do 10 punktow premium.

Ogólnie silnik strony stworzyłem ja (w PHP + MySQL ocz.), a szablon strony zawdzięczam dzięki d4u.pl

Link do strony: http://esemesuj.info/

Czekam za waszymi opiniami ;]
  Odpowiedz

A jeśli ktoś nie chce
to polecam www.brameczka.pl
Zakurwim densa Bejbe ? Smile
[Obrazek: banner1.gif]
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Niedostępny
  Odpowiedz

Popracuj nad szablonem - wybrałbym coś zupełnie innego, coś w stylu bramkowo.pl - całość musi wzbudzać zaufanie, a mało kto chce rejestrować się na serwisie nieufnym - może myśleć, że na podany numer dostanie spam czy jeszcze coś innego. Tak poza tym to okej..
  Odpowiedz

(11-12-2010, 00:40)matiosn napisał(a): A jeśli ktoś nie chce
to polecam www.brameczka.pl

Osz.. Strona którą podałeś korzysta z darmowych bramek operatorskich, z nich często nie dochodzą sms-y, a jak już dojdą do połowa takiego esa jest zaśmiecona reklamami. Musialbym byc mocno zdesperowany bo z takiego czegos skorzystac. Dodatkowo darmowe bramki nie mają raportów doręczenia. Nie wspominając o malej ilosci SMS-ow dziennie, a odbiorca musi wyrazic zgode na otrzymywanie sms-ow (w orange i erze). I jeszcze jedno - znajdz mi jakas bramke sms do PLAY (bez limitów czasowych w stylu "sms-a mozesz wyslac co 120 minut" jak to bywa w sms2.pl)

@up: dzieki za opinie ;]
  Odpowiedz

(11-12-2010, 10:27)Viton007 napisał(a): Tylko 5? :<

Tak, 5 SMS, ale DZIENNIE!
Zwroc uwage ze za wszystkie SMS-y płace ja. Limit jest ustanowiony tylko w celu uniknięcia nadużyć. Jezeli limit ci przeszkadza kup punkty premium ;].

Milo mi jest rowniez poinformowac, za kilka dni bramka bedzie posiadac interfejs API (do integracji wlasnego serwisu WWW z bramka) oraz program/aplikacje umozliwiajaca wysylanie sms-ow bezposrednio ze wlasnego komputera bez potrzeby logowania (ba, wchodzenia) na strone bramki.
  Odpowiedz

ile masz dziennie wejsc uv??
  Odpowiedz

(11-12-2010, 17:58)Cola napisał(a): ile masz dziennie wejsc uv??

Oj, jak na razie nie zainstalowalem zadnego systemu statystyk.
Jednak szacuje ze dziennie wchodzi do 5 userow.
Statystycznie dziennie jest wysylany 1 SMS.

Strasznie to dziwi, w szczególności ze na strone glowna (ggczat.eu) mam do 300UV dziennie.
  Odpowiedz

Limit nakładany jest na konto, ip, numer odbiorcy?
Tylko na konto, tak?
qwe
  Odpowiedz

(11-12-2010, 18:31)Viton007 napisał(a): Limit nakładany jest na konto, ip, numer odbiorcy?
Tylko na konto, tak?

Tak, tylko na konto.
Z jednego komputera mozna zalozyc dowolna ilosc kont, lecz jedna osoba moze posiadac tylko jedno konto (niedlugo pojawi sie regulamin, wiec rownieje on wasze watpliwosci);
  Odpowiedz

Mam przyjemność powiadomić was o nowym programie - sms.ggczat.eu Client
sms.ggczat.eu Client jest naszą aplikacją umozliwiajaca wysylanie SMS-ow bez potrzeby odwiedzania strony serwisu. Stworzenie tego programu ma na celu ulatwienie korzystania z naszych uslug.

(post do usunięcia, w związku ze zmianą domeny, program sms.ggczat.eu client NIE DZIAŁA. planowane jest wypuszczenie nowej wersji programu, obsługująca SMS Lite)
  Odpowiedz

Widze, że z tego forum wchodzi dość sporo userów..

Może odświeżę temat, bramka doczekała się nowego wyglądu, punktów LITE (czyli setki sms-ów za darmo), darmowego dostępu API, domeny i regulaminu. Zachęcam do zapoznania się ze zmiami, najlepiej rejestrując się w serwisie..

Do planowanych zmian chyba warto zaliczyć to, że wkrótce pojawi się książka telefoniczna ;]
  Odpowiedz

Zainwestuj w nową i unikalną grafikę bo obecna to chyba z jakiegoś darmowego szablonu skopiowana. Mało profesjonalnie to wygląda. Osobiście będę korzystał z Twojej bramki, zobaczymy jak długo podziała.
Artykuły na temat zdrowia człowieka - zdroweblogowanie.wordpress.com
  Odpowiedz

Cytat:zobaczymy jak długo podziała
Bramka działa już od pół roku, nieprzerwanie umożliwiając wysyłkę SMS.

Szablon, hmm.. Być może otworze firmę, która m.in. zajmowała by się odbiorem i wysyłką SMS-ów. Wtedy się pomyśli o szablonie..
  Odpowiedz

na czym taka bramka zarabia jesli ma np 10-20uu dziennie
  Odpowiedz

(23-04-2011, 20:22)Cola napisał(a): na czym taka bramka zarabia jesli ma np 10-20uu dziennie

Średnio na stronę wchodzi ~100UU/dzień, a zarabia głównie na usłudze dostępu skryptowego, czyli: API..
  Odpowiedz

Walne Ci w reklame ;p
qwe
  Odpowiedz

Dzięki ;]
  Odpowiedz

Właśnie wysłałem sobie smsa do siebie Smile
Bardzo mi sie podoba, no może prócz tego "esemesuj.info".

Ponosisz jakiś bezpośredni koszt wysyłania tych smsów? Jak to wygląda od strony operatorów?

Sugeruję wprowadzić płatności PP również + dobra reklama, bo sam projekt mi sie podoba.
qwe
  Odpowiedz

(24-04-2011, 11:12)Viton007 napisał(a): Bardzo mi sie podoba, no może prócz tego "esemesuj.info".

Swoista reklama ;]

(24-04-2011, 11:12)Viton007 napisał(a): Ponosisz jakiś bezpośredni koszt wysyłania tych smsów? Jak to wygląda od strony operatorów?

Koszt ponoszę, ale bardzo symboliczny. Operatorzy.. Niestety, nie mogę powiedzieć..
Być może zaczne sprzedaż reklam w rotatorze (do sms lite), zastanawiam się nad ceną.. Reklamy w rotatorze ogląda ~30UU/dzien, pomyśle o większej reklamie serwisu, będzie więcej..

(24-04-2011, 11:12)Viton007 napisał(a): Sugeruję wprowadzić płatności PP również + dobra reklama, bo sam projekt mi sie podoba.

Dzięki za miłe słowa. Aktualne udostępniam przelew na moje konto w mBanku, płatności SMS wprowadzę wkrótce, w tej chwili mam lenia.. Do PP musiałbym chyba mieć konto firmowe, by skorzystać z ich interface API, aczkolwiek nie wiem, jak to dokładnie wygląda..
Projekt rzeczywiście nietypowy, bo mało która bramka udostępnia raporty i nie korzysta z bramek operatorskich, które bardzo często zawodzą..

A API udostępniam na bardzo korzystnych warunkach, wkrótce na stronie pojawi się info..
  Odpowiedz

SMSPremium = bardzo mały zysk.

Prócz PP jeszcze AP. Mimo wszystko z pewnością najlepiej wyjdziesz na płatnościach PP ze względu na popularność Smile

Niekorzystanie z bramek operatorskich to naprawdę wilki plus, raporty też, ale mniejszy ;p

qwe
  Odpowiedz

Do bramki została dodana skrzynka odbiorcza. Odbiorca SMS-a wysłanego z bramki może na niego odpowiedzieć do północy. Wtedy wiadomość pojawi się w Skrzynce odbiorczej, a użytkownik (czyli osoba, która wysłała SMS z bramki) zostanie powiadomiony komunikatem (jeżeli w danej chwili przebywa na stronie bramki).
Każdy użytkownik posiada osobną skrzynkę, więc nie można podejrzeć korespondencji innego użytkownika.
Jeżeli użytkownik posiada odpowiedni wpis w książce telefonicznej, zostanie on przypisany do otrzymanego SMS-a
  Odpowiedz

No no nawet fajna ta bramka sms
A nadal jest ograniczenie tych sms do 5 na dzień
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Niedostępny
  Odpowiedz

Nie, teraz można wysyłać SMSy bez ograniczeń, jednak z jednym ALE

Należy obejrzeć stronę reklamodawcy, oglądanie jej przez 20 sekund umożliwia nielimitowany odbiór i wysyłkę SMS przez 30 minut.. Jeżeli dostęp LITE się skończy, reklamę należy obejrzeć ponownie.. I tak bez końca..
  Odpowiedz

Szkoda że padł twój serwis
Zakończenie działalności serwisu!!!
Kiedyś musiał nadejść ten moment. Szczególnie mi trudno, bo strone odwiedza nawet 300 osób dziennie. Bramka stała się zbyt popularna, a ja nie mam pieniędzy na to by sponsorować wszystkim SMSy. Miesieczny koszt utrzymania tej bramki to 250 złotych miesięcznie. Gdyby znalazł by się jakiś sponsor, który byłby w stanie opłacić przynajmniej połowe tej kwoty, to bramka by jeszcze podziałała...

Kontakt ze mną: E-mail/Jabber: Kliknij TUTAJ!
Do użytkowników API: Przez najbliższe 3 miesiące interfejs API będzie działać. Po tym okresie skrypt będzie zwracał komunikat: 050.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Admin

PS. Dane wszystkich użytkowników (łącznie z numerami telefonów) zostaną usunięte i nie będą dalej przetwarzane!
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Niedostępny
  Odpowiedz

A reklamy nie pomogły??
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
  Odpowiedz

Reklamy jak reklamy, nikt nie był zbytnio zainteresowany zareklamowaniem się na stronie bramki, od 1 sierpnia, wraz z reaktywacją bramki, zostaną wprowadzone konta premium...
  Odpowiedz

Może odkopie temat. W bramce nastąpiło bardzo dużo zmian od sierpnia, m.in. została wprowadzona skrzynka odbiorcza, raporty. nowy wygląd, wersja mobilna, przekierowania SMSów na telefon, konta premium itp.

Zajrzyjcie na stronę bramki i oceńcie ją Wink

Jeżeli macie jakieś propozycje rozbudowy bramki o nowe funkcje albo wątpliwości i pytania, to wyślijcie mi je na @ albo napiszcie w tym wątku. Chętnie odpowiem na każdą wiadomość
  Odpowiedz