Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

EasyHits4U


#1
EasyHits4U, to jeden z najlepszych serwisów do wymiany ruchu między stronami. Nie dość, że zarabiamy na przeglądaniu stron, to także otrzymujemy kredyty na wyświetlanie własnych stron lub filmików na youtubie.
Po zapisie prawie od razu możemy zacząć surfować bo tak naprawdę zacząć trzeba od zakładki (Websites), gdzie musimy podać adres naszej strony lub link do youtube (bez tego nie zaczniemy).Za każdą obejrzaną stronę otrzymujemy adekwatnie 1 kredyt (20 sekund oglądania) lub 0,5 kredytu (15 sekund oglądania) na wyświetlanie naszej strony. Po rozpoczęciu serfowania kredyty automatycznie przydzielane są do dodanej przez nas strony lub linku YT (stron może być wiecej niż jedna).W każdej chwili mamy możliwość zatrzymania lub wznowienia wejść na naszą stronę a dodatkowo w ustawieniach możemy określić czas oraz max. ilośc wyświetleń na dany dzień. Dodatkowo oprócz otrzymanych kredytów, po przejrzeniu 1000 stron otrzymujemy automatycznie na nasze konto w serwisie 0,30$.
Otrzymujemy także 0,10$ za każdego refferalsa oraz bonusy dzienne po 25,50,75,100,150,200,250,300,350,400,450,500,750,1000 serfnietych stron. (Bonusów jest jeszcze wiecej ale o tym każdy się przekona podczas serfowania.).
Min. do wypłaty to 3$ i wypłacane jest rzetelnie do 7 dni. a możliwości na stonie jest dużo wiecej ale o tym przekonacie się sami.


XXX

Notatka od xdax1, 12-03-2018 18:36:

Nabicie postów, żeby stworzyć temat który jest stary jak świat.
Doubel -> KOSZ
https://forum.zarabianie24.net/t-easyhit...EasyHits4U
Ban na tydzień żeby się ogarnąć! Zapoznaj się z regulamin forum!

Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości