Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

e-zarobmy.pl


#1
www.e-zarobmy.pl
Odpowiedz
#2
fajna Wink tylko musisz jeszcze ją trochę pouzupełniać , tzn. dodać reklam , trochę więcej dekoracji , żeby nie była taka goła. Tak ja sądzę .
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#3
Ja wolę estetyczne strony, nie lubię jak wszystko się po stronie wala - przede wszystkim symetria Smile
Odpowiedz
#4
Masz rację, bardziej chodzi mi o to , żeby była taka bardziej żywa , oczywiście bez przesady!
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#5
Jasne. Jeszcze tak powiem, że szukam jakichś skryptów przydatnych, więc jeśli ktoś byłby taki miły, to będę oczekiwał wiadomości na PW.
Odpowiedz
#6
(10-11-2010, 19:02)Peczu napisał(a): Jasne. Jeszcze tak powiem, że szukam jakichś skryptów przydatnych, więc jeśli ktoś byłby taki miły, to będę oczekiwał wiadomości na PW.
Co rozumiesz pod pojęciem 'przydatne skrypty'? Nie każdy uznaje tę samą rzecz za przydatną Tongue Powiedz czego Ci trzeba, wtedy pomożemy Ci szukać Big Grin
Odpowiedz
#7
Przydatne? Mam na myśli takie, dzięki którym strona szybciej się ładuje(jak np. super cache), bądź takie, które automatycznie dodają tagi(SEO) - i tym podobne.
Odpowiedz
#8
a powiedz nam jaki efekt byś chciał uzyskać? to coś się postaram wymyślić.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#9
CO do moich poprzedników - równierz uważam ze wszystko jest w kupie, więcej przestrzeni!
Chcesz żeby strona się szybciej ładowała, a nawalisz tam wszystkiego i różnych tekstów zdjęć to też jest obciazające. Musisz zrobic np. na stronie głównej 3 strony z tym wszystkim zeby to upożądkować. Możesz reklamy google dać jeszcze na dole strony i po prawej zrobić ramkę Reklamy i tam równierz. Jest to bardziej wydajne.
Jeżeli chodzi o skrypty możesz dodać support.
Odpowiedz
#10
support jest ważny , aczkolwiek w przypadku takich stron wystarczy dział "kontakt".
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości