Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

e republik - pp

ktos jasno i przejrzysto napisze o tym pp

bo kilku uzytkownikow bawi sie w toSmile)
Odpowiedz
Chodzi Ci o to co np ja werbuję graczy?

Odpowiedz
takSmile
Odpowiedz
No to Cię chyba trochę zasmucę bo to przynosi mi korzyści tylko w grze. I teoretycznie może i dało by się na tej grze zarobić, ale wkład własny był by ogromny a korzyści mierne.

Dokładniej to żaden program partnerski tylko po prostu za 10 zaproszonych w grze osób, które osiągną 10lvl dostaję(też w grze) 5 gold+co najmniej 9 gold z tego co sami gracze nabiją. Co daje 14 gold za ~10 zł a jak bym chciał kupić tą kasę po przez PP normalnie w grze to zapłacę też 10 tyle ze w dolarach

Odpowiedz
to jednak pp ale mizerny i tyleSmile
Odpowiedz
11 gold = 4,9 Euro Smile

Znam troche tańszy sposób na golda i szybszy
qwe
Odpowiedz
Program jest całkowicie wypłacalny? Smile
Zapraszam na portal informacyjny oraz blog o e-commerce. Dodaj swoją stronę - darmowy katalog stron.
Odpowiedz
Jak wcześniej pisałem to nie jest do końca prawdziwy PP. To gra internetowa.
Max jaki z niej można wyciągnąć to pewnie jakieś 20 zł dziennie, ale najpierw by trzeba było włożyć dużo dużo więcej.
Powinienem napisać że teoretycznie da się zarobić, bo nikt Ci nie da gwarancji że ktoś kupi Twój gold, walutę lub tanki.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości