• 71 głosów - średnia: 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzisiejszy Artykuł w Życie na Gorąco
Dzisiaj w gazecie Życie na gorąco ukazał się artykuł o naszym koledze z forum. Myśle że combo73 nie bedzie miał mi za złe że o tym napisałem.
Artykuł jest jako temat tygodnia. Zapraszam do poczytania. I życze Grześkowi dużo zdrowia.
[Obrazek: dok1001.th.jpg]

Zapraszam też do tematu pomocy Grzesiowi
Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

Daj linka jak jest dostępny, to poczytamy.
Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

Odpowiedz

Dziękuje Covinter za info Facepalm Zgadza się artykuł dzisiaj się ukazał lecz i tak został dość znacznie okrojony. Nie umieszczono też linku do petycji na której mi bardzo zależało bo zbieramy podpisy do ministerstwa zdrowia. Niestety artykułu nie ma jeszcze w sieci a ja nie mam skanera. Undecided
Mój blog
  Odpowiedz

Gratulacje! jak tylko będzie go można zobaczyć w internecie to prosiłbym o link!: )
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Ja również, bo kiosk niestety rzadko zahaczam Sad praca praca praca Sad
Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz

o czym konkretnie artykuł
  Odpowiedz

Artykuł jest o Grzesia chorobie na którą cierpi od urodzenia. Ja dzisiaj jak będe na mieście to zeskanuje i umieszcze na forum. Grzesiek pisze też bloga o swoim życiu z tą ciężką chorobą.
Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

Łezka się kręci po przeczytaniu bloga... TO czekamy na skan artykułu...
Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz

No to się pośpieszyłem mówiąc "gratulację" , przepraszam, trochę nie na miejscu. Cóż , Keller powiedział wszystko co mam do powiedzenia- czekamy.
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Oto artykuł
[img][Obrazek: dok1001.th.jpg]

Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

Szok ;(
Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz

Oby ta sytuacja z tymi zastrzykami poprawiła się jak najszybciej.
  Odpowiedz

Dopóki ci rządzący nie zrozumieją że lepiej zapobiegać niż leczyć powikłania to tak szybko to się nie zmieni :/
A cha tak na marginesie to Grzegorz to mój starszy braciszek dlatego tyle wiem.
Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

ja również nie wiem co powiedzieć. Kiedy się to widzi , to dopiero się rozumie ,że moje problemy są niczym w porównaniu z Jego codziennością. Życzę dużo szczęścia.
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Ehh :/ człowiek chce po prostu normalnie funkcjonować, wyjść z domu i dostać leki na krzepnięcie krwi a państwo nawet nie kiwnie palcem :/ oby te leki były jak najszybciej dostępne.
  Odpowiedz

Może to głupi pomysł, ale pomyślalem że moglibyśmy wybrać jakiegoś pewnego bux'a grzesiek by się zapisał a my jako taki drobny gest sympati i pomocy zapisalibyśmy się z jego polecenia. Taka symboliczna pomoc od nas forumowiczów. Co o tym myślcie. Można by zrobić nowy temat lub np. dział za zgodą admina. Widze że klika w MLbux i bux wypłacalny. To może zapiszemy się mu do właśnie tego? No stawki nie są powalajace ale jak zbierze się kilkanaście osób tocoś tam mu wpadnie Smile
Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

jestem jak najbardziej na tak Smile

tyle tylko że MLbux odpada bo już tam jestem
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

No to ja sie też zapiszeSmile tylko na jakiś nowy bux

Odpowiedz

Jak tak to i ja zrobię wyjątek.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

A może zrobimy tak: wiem że grzegorz ma konto na fileserve więc zrobi sie nowy temat i np. wstawimy 2 linki do plików tak z 0.01$ i kto zechce będzie raz dziennie pobierać. Wydaje mi sie że to lepiej się sprawdzi niż bux. Bo nie wiadomo jaki bux wybrać, czesto sie scamią a w tych bardziej pewnych to prawie każdy ma już konto. Więc co wy na to?
Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

dla mnie może być - no problem
  Odpowiedz

a jaki rozmiar maja te pliki bo za szybkiego neta to ja nie mam xd

Odpowiedz

(06-05-2011, 22:34)Potwor0906 napisał(a): a jaki rozmiar maja te pliki bo za szybkiego neta to ja nie mam xd
Nie pamiętam jakie tam są stawki za plik. Ale można zrobić tak że wstawimy np. 2 po 101Mb i 2 po 251Mb bo chyba takie są progi zaliczeń. A każdy sobie wybierze jakie mu odpowiadają.
Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

jeżeli ściągniesz plik 201 MB to i tak zaliczy za 100MB , no chyba że tam są inne zasady
  Odpowiedz

Nie wiem co powiedzieć Blush To bardo miłe z waszej strony, i moge tylko wam wszystkim bardo podziękować Heart
Jeśli moge to prośił bym jeszcze o taką drobnostkę u mnie na blogu jest petycja do ministerstwa zdrowia pod którą zbieramy podpisy. Chodzi o to aby udostępnić nam bezpieczne leki. Niestety te które obecnie otrzymujemy narażają nas na zarażenie różnymi wirusami przenoszonymi przez krew, mimo wszelkich badań jest zawsze ryzyko pojawienia sie nowego wirusa, który zanim zostanie wykryty może zarazić wielu z nas. Zagranicą jest to już standardem, jednak u nas rządowi szkoda dołożyć kilku złotych więcej na zakup tych bezpiecznych leków. Wielu z nas już jest chorych z tego powody, mnie też to nie omineło, niestety ale wszczepiono mi WZW "C" . Ale to jest nic w porównaniu z tymi co zostali zarażeni poważniejszymi chorobami takimi jak HIV bo i takie przypadki były. Dlatego tak bardzo zabiegamy aby otrzymywać bezpieczne leki.
Podpisując sie pod naszą petycją możecie nam w tym pomóc. Z góry dziękuje wszystkim
Mój blog
  Odpowiedz

Podpisany

Odpowiedz

Ja dzisiaj będe widział sie z Grzesiem więc ustale cos w sprawie tych plikow. Nich umieści je na serwerze i podeśle mi linki. Wtedy zrobimy nowy temat i tam sie je umiesci. Ilość, wielkość i częstość pobrania to już indywidualna decyzja każdego, po prostu liczy sie sam gest.
A odnośnie tych leków to jest po prostu żenada. Nie dość że chlopakowi wydzielają śmieszne ilości to jeszcze narażają go na nowe choroby jak by mu było mało tych co już ma. I tak przez niewłasciwe leczenie i brak lekow już zrobiono z niego kalekę.

Mam jeszcze pytanie do moderatorów w jakim dziale można by założyć ten temat z linkami?
Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

Zapraszam do tematu pomocy Grzesiowi
Zapraszam do ClixSense
  Odpowiedz

możesz w " inne " nowy temat tytuł na przykład : " pomoc dla combo " albo " " ściągamy by pomóc " albo sam wymyśl coś odpowiedniego
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości