Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Dział SPAM

Proponuję zrobić nowy dział Kosz, w spamie powinny być różne byle jakie rzeczy, temat, zabawy, a w koszu posty nie potrzebne, zamknięte tematy. Nie wiedziałem gdzie to zaproponować, więc napisałem nowy wątek Tongue
Odpowiedz
Dokladnie, aż dziwne że nie ma kosza i np. archiwóm, kosz do rzeczy nie potrzebnych a archiwóm do przydatnych, przedawnionych.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
dodatkowe działy już mamy. Kosz będzie czyszczony średnio co tydzień
Odpowiedz
a co do spamu, dlaczego niektóre z naszych tematów tam własnie trafiają, a ty piszesz "kopia" nawet gdy dana część jest w Cytacie?
Odpowiedz
Dodałem właśnie odpowiedni punkt w regulaminie co do tej kwestii:
"- tematy z reflinkami, w których zawarty jest sam skopiowany opis z innej strony będą usuwane, gdyż ich celem najczęściej jest nabijanie liczby postów. Warto, więc oprócz skopiowanego opisu dodać 4-5 zdań od siebie na temat danego programu"
Odpowiedz
Ja się zgadzam z Kamilem ,przecież nie można po prostu kopiować , to jest trochę nie w porządku ,W stosunku do tych , co napisali sami i poświęcili na to czas ;/ trzeba się wykazać ,żeby wypromować swoją stronkę Smile
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Spoko, rozumiem. Wiec mam takie inne pytanie, jesli napisze coś sam i napisze do ciebi (kamil) to czy ten wątek będzie mógł wrócic tam z kąd był, czy napisać nowy ?
Odpowiedz
jeżeli nie ma w tym wątków postów to myślę, że możesz napisać nowy. Jeżeli jest w nim więcej niż 2 to możesz napisać do mnie na PW Smile
Odpowiedz
tzn tylko ty sie tam wpisałes i ewentualnie "moje zdziewienie" więc w najbliższym czasie coś skombinuje
Odpowiedz