Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.


Dungeons & Treasures


#1
Dungeons & Treasures to gra RPG z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, w którą grać może każdy, kto posiada połączenie z internetem. Polega ona na eksterminacji potworów w lochach i zgarnianiu wszelakiego złota. Gra odbywa się w przeglądarce internetowej, zalecany jest FireFox, gdyż IE ma problemy z obsługą gry.

Co jest w niej niezwykłego?

Pod koniec każdego miesiąca licznik zdobytego złota jest ZEROWANY, a całe niewydane złoto zostaje przeliczone na DOLARY. Te dolary można potem wypłacić na konto bankowe. Słowem - zarabiamy pieniądze, grając!

Gra zawiera również system polecający. Polega on na tym, że rejestrujemy się z polecenia innego gracza, przez spersonalizowany link i gdy sami zarabiamy pieniądze, to jako "potomstwo" tego gracza, zwiększamy również jego pulę.

Teraz tak: rejestrować się można na stronie:

http://www.dungeons-treasures.com


Jednakże gorąco zachęcam, abyśmy nawzajem zwiększali swoje zyski. Poniżej znajduje się mój link polecający i prosiłbym rejestrować się przez ten właśnie link. Po rejestracji, zachęcam do wklejania swoich linków polecających do D&T (system polecający działa na zasadzie drzewa, a więc otrzymam nagrodę nawet, jeżeli zarejestrujecie się z któregoś z linków kolegów, a nawet do tego zachęcam, bo w ten sposób DWIE LUB WIĘCEJ OSÓB dostanie premię, gdy Wy będziecie zarabiać).


http://dungeons-trea...php?c=1&p=45104
Prosił bym o klik Smile
Odpowiedz
#2
powiedz czy coś na tym już zarobiłeś? Jakie jest minimum?
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#3
minimum to 10$ nie zarobiłem jeszcze minimum ale znalazłem pełno stron na których znalazłem pełno dowodów wypłaty np. http://img10.imageshack.us/i/wyplatazdun...easur.png/ http://img846.imageshack.us/i/wyplata.jpg/
Prosił bym o klik Smile
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Zarabiaj 270 pln dziennie na kryptowalutach
Sprawdzona i skuteczna metoda, nawet gdy kursy walut spadaja