• 76 głosów - średnia: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dukacik.com
Dołącz do społeczności dukacika i zacznij zarabiać już dzisiaj. Minimum wypłaty to tylko 5 PLN. Poleceni: 12% - 8% - 5% - 4% - 3%. Ale to nie wszystko, tutaj masz także możliwość gry z innymi użytkownikami, bądź wiele innych opcji dodatkowych. Takich jak na przykład aukcje czy konkursy aktywności. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Dukaciku zanim się zapiszesz, zapraszam do zapoznania się z działem informacyjnym, gdzie zostały opisane główne funkcjonalności serwisu.

http://dukacik.com/pages/index.php?refid=kytorr

Temat przejęty - kytorr
  Odpowiedz

Pozmieniaj trochę , napisz coś od siebie bo na razie jest to niezgodne z regulaminem serwisu (nie wolno kopiować!)
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Proszę bardzo.
  Odpowiedz

ładny opis, a serwis również ładnie się prezentuje, A ile już wypłaciłeś? Skoro takie wysokie stawki są to może już coś masz ?
PS jakie są te prawa użytkownika? Bo ogólnie to jest opis serwa..
  Odpowiedz

Nie wypłaciłem, dlatego dałem prefiks - 'pod lupą'. Ogółem to się dobrze zarabia, tylko póki co jest mało reklamodawców, więc jest mało reklam. Ale możecie zarejestrować się z linka i sami wypróbować to szybciej się przekonam i dam znać Big Grin
Cytat:PS jakie są te prawa użytkownika?
To prawa użytkownika w tym sensie, że użytkownik za kliknięcie w reklamę ma prawo zyskać tyle i tyle, na przykład ^^
  Odpowiedz

idźcie w moje ślady , mój kochany przedmówca nie dodał w swoim opisie , że na start dostaje się 1gr!!!!!!!! Smile
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Oj, tak jakoś na szybkość. Ale co to tam 1 grosz? Malutko Tongue
  Odpowiedz

1 grosz dostałem za samą rejestrację , na start ! Fajnie ,zawsze coś, do wypłaty bliżej!
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

płaci >> > zobacz <
  Odpowiedz

Witam
Serwis wypłaca i to bardzo szybko 2-3 dni - osobiście dostałem już 3 wypłaty od 0,20 do 0,40 niewielkie wypłaty ale nawet dość szybko można nazbierać
pozdrawiam
  Odpowiedz

zakazany reflink !
  Odpowiedz

kolejny reflink w cudzym temacie >>> ban na tydzień !
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

Dzisiaj wpadła wypłatka 2.03 na PP
Jak najbardziej polecam ten serwis
[Obrazek: zarabiankocomplbanner.gif]
[Obrazek: machoneypltl.gif]

Odpowiedz

Serwis płaci,ale mało reklamSad jedyny plus to niskie minimum do wypłaty,ciekawe jak długo jeszcze będzie to 20gr na pp,bo jest podobno tymczasowo.
  Odpowiedz

Dziś wam zafundowalem reklamę o wartości 1pkt do 10k kliknięć więc macie co robić ;]
  Odpowiedz

Kilka pytań:

1. Czy serwis nadal działa, tj. czy płaci?

2. Czy można tam promować linki PTP? A jeśli tak to jakies stawki i rodzaj?
  Odpowiedz

Z serwisu dawno nie wypłacałam, ale admin płaci, dostałam wczoraj wypłatę z Carmenclick. Tyle, że trzeba było długo na nią poczekać, około miesiąca.
  Odpowiedz

21 dni i dostałem wypłatę za promowanie PTP.
Opłaca się promować pod tym względem, że nie musimy klikać, aby kredytki wymienić, aczkowiek mnie inwestycja zwróciła się tylko dlatego, że wykupiłem 20k klików w promocji po 7,65zł na sejfiku.

Niski poziom wymiany, ale da się zarobić.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości