Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

dukacik.com

Dołącz do społeczności dukacika i zacznij zarabiać już dzisiaj. Minimum wypłaty to tylko 5 PLN. Poleceni: 12% - 8% - 5% - 4% - 3%. Ale to nie wszystko, tutaj masz także możliwość gry z innymi użytkownikami, bądź wiele innych opcji dodatkowych. Takich jak na przykład aukcje czy konkursy aktywności. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Dukaciku zanim się zapiszesz, zapraszam do zapoznania się z działem informacyjnym, gdzie zostały opisane główne funkcjonalności serwisu.

http://dukacik.com/pages/index.php?refid=kytorr

Temat przejęty - kytorr
Odpowiedz
Pozmieniaj trochę , napisz coś od siebie bo na razie jest to niezgodne z regulaminem serwisu (nie wolno kopiować!)
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Proszę bardzo.
Odpowiedz
ładny opis, a serwis również ładnie się prezentuje, A ile już wypłaciłeś? Skoro takie wysokie stawki są to może już coś masz ?
PS jakie są te prawa użytkownika? Bo ogólnie to jest opis serwa..
Odpowiedz
Nie wypłaciłem, dlatego dałem prefiks - 'pod lupą'. Ogółem to się dobrze zarabia, tylko póki co jest mało reklamodawców, więc jest mało reklam. Ale możecie zarejestrować się z linka i sami wypróbować to szybciej się przekonam i dam znać Big Grin
Cytat:PS jakie są te prawa użytkownika?
To prawa użytkownika w tym sensie, że użytkownik za kliknięcie w reklamę ma prawo zyskać tyle i tyle, na przykład ^^
Odpowiedz
idźcie w moje ślady , mój kochany przedmówca nie dodał w swoim opisie , że na start dostaje się 1gr!!!!!!!! Smile
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Oj, tak jakoś na szybkość. Ale co to tam 1 grosz? Malutko Tongue
Odpowiedz
1 grosz dostałem za samą rejestrację , na start ! Fajnie ,zawsze coś, do wypłaty bliżej!
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
płaci >> > zobacz <
Odpowiedz
Witam
Serwis wypłaca i to bardzo szybko 2-3 dni - osobiście dostałem już 3 wypłaty od 0,20 do 0,40 niewielkie wypłaty ale nawet dość szybko można nazbierać
pozdrawiam
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości