• 28 głosów - średnia: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domena/hosting
Witam!

"Zakupiłem" na az.pl domenę tulbary.pl , jednak hosting plików chce mieć na yoyo.pl. Mam z tym spory problem, ustawiłem w yoyo.pl domenę tulbary.pl a w panelu az.pl ustawiłem dns'y podane na yoyo.pl i strona za .uj nie chce się wyświetlić nie wiecie może o co chodzi??
Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

Odpowiedz

Na zmianę dns należy poczekać tak z dzień ... Jutro sprawdź stronę Smile
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
  Odpowiedz

Dokładnie kolega mówi.
A tak od siebie powiem, że mógłbyś kupic jeszcze hosting, ponieważ będziesz miał dużą reklamę u góry ;/
  Odpowiedz

Znalazłem hosting darmowy bez reklam... Domena jest w trakcie parkowania, a teraz stoi na yoyo.pl, ale już niedługo powinna być na innym. Pochwale się Wam jak już zacznie chodzić ładnie Smile
Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz

A tak po za tym powiem Ci, że jeśli planujesz jakiś większy projekt to nie polecam darmowych hostingów, bo:
1.Hosting może nie wytrzymac
2.Administracja może Ci zablokowac go, z niewyjaśnionych powodów Smile
  Odpowiedz

OK stronka zaparkowana! Smile udało się szkoda, że tak długo to trwa. Zasuwa aż miło Big Grin

Co do hostingu to planuję większy ruch na stronie, planuję sporo porobić jeszcze, od tutoriali po forum itp. Może jakiś blog.
Wstępnie zaplanowałem kampanię na 2 500 tysiąca wejść "długich" dla Polaków, na dniach pewnie coś jeszcze dorzucę, tylko dodam tutorial do anonptc.

Stronka już stoi oceńcie szybkość hostingu, bo mi wstępnie wszystko odpowiada Smile

http://www.tulbary.pl

///edit...
Kurde, jak wpisuje tulbary.pl wskakuje na hosting yoyo.pl a jak wpisze www.tulbary.pl to ten bezreklamowy... Sziten Big Grin
Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz

Nie wiem czy strona padła, czy przestała istnieć, ale pod wskazanym adresem zupełnie nic się nie ładuje.
Zakładam, że już po projekcie.
  Odpowiedz