Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Dobre wieści od wujka Google :)

Miło mi poinformować, że już po miesiącu istnienia naszego forum Google doceniło nas i przyznała Page Rank = 1
[Obrazek: prn1.png]

To bardzo ładny wynik, zważywszy na czas w jakim został osiągnięty. Dodatkowo dość wysokie pozycje tematów oraz całego forum na wyszukiwarce Google prosperują dobrą przyszłość. Wysokie pozycje tematów w Google to nie tylko większa ilość użytkowników, ale i większa ilość poleconych dla Was z tematów, które zakładacie. Po miesiącu wyprzedzamy już kilka konkurencyjnych stron z wyższej półki. Oto frazy, które wklepałem sobie dość przypadkowo:
"bio-bux"
"buxante"
"PaidToclick.in"
i wiele innych...

Nic nie byłoby dziwnego gdyby nie fakt, że forum nie było jeszcze pozycjonowaneWow Od przyszłego roku takie zlecenie będzie wydane. Być może w kwietniu - maju będziemy już w ścisłej czołówce Great
Odpowiedz
No to gratulację Kamil dla Cb i dla nas wszystkich , aby tak dalej Big Grin !
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
no to super tylko tak dalej ;]
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
No to teraz musimy zainwestować wszyscy w reklamy i pisać jak najwięcej żeby było coraz wyżej!

Gratulacje Kamil!
Odpowiedz
No i tak ma być ;p
qwe
Odpowiedz
Mi nie należą się gratulacje. Ja tylko zrobiłem to co było w moim obowiązku, czyli maksymalna optymalizacja forum pod kątem wyszukiwarek.

Gdyby nie wasza praca, tematów u wujka by nie było Smile
Odpowiedz
no to super
gratlacje wszytskim i kazdemu z osobna
Odpowiedz
Kamil, a gdzie umieścisz tę nagrode?
Odpowiedz
No miło miło słyszeć takie wieści... Smile Teraz tylko pnąć się w górę, i nie spadać ze szczytów. Smile
Moje GG: 41489965
[Obrazek: madrze.jpg]
Odpowiedz
Ładnie się trzymaSmile 3, 4, 5 miejsce te tematy które podałeśSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości