Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

do 1$ dziennie, za automatyczne oglądanie Youtube

Stronka płacąca za oglądanie krótkich filmików (raczej ich otwieranie) !
Zbierając kredyty, które można później sprzedawać.

Dla reklamodawców:
Koszt kredytów:
1000 = 1,50$
10000 = 10$
100000 = 75$

Dla Partnerów! (dla nas)
koszt sprzedaży kredytów:
1000 kredytów = 0,35$
2500 kredytów = 1$
5000 kredytów = 2,25$
25000 = 10$

Możesz zarobić do 2500 punktów dziennie, a nawet więcej i sprzedawać je, pieniądze są przelewane na Paypal.

REJESTRACJA (Najlepiej od razu mieć email przywiązany do konta PayPal)
(Dla osób zarejestrowanych z mojego linka, po uzbieraniu 100pt. mogę podrzucić metodę znaczne uproszczającą zbieranie punktów)

screen wypłat:
[Obrazek: 980ef0b371.png]

Krótka instrukcja:

Po rejestracji klikamy "Members Area" i logujemy się na konto osobiste, dalej klikamy na na słowach "Click here to return to MegaYouTubeViews.com", następnie zostajemy przekierowani do innej strony, gdzie trzeba kliknąć na "---BEGIN VIEWING---" żeby zacząć zbierać punkty. Nowe okno rozpocznie automatycznie zbierać punkty. (automatycznie otwierając i zamykając 1 okno, dźwięk w youtube można maksymalnie ściszyć tym samym zarabiając w tle) Jeśli to możliwe, lepiej korzystać z Firefox bądź Chrome.
Koniecznym dla tej strony będzie wyłączenie blokady wyskakujących okienek, w przeciwnym razie nie będziemy dostawać kredytów ...

Od czasu do czasu w gabinecie "Members Area", polecam klikać "My Profile", aby sprawdzać ilość kredytów, które wypracowaliśmy. Gdy uzbieramy odpowiednią ilość kredytów będziemy mogli je wymieniać
na dolary w zakładce "Store" wybierając "Sell credits".

Już od 3 miesięcy pracuję z tą stronką cały czas działającą w tle, wszystko działa sprawnie - dobry sposób na dodatkowe pieniądze i co najlepsze bez dodatkowego klikania! Polecam!

Uruchamiasz jeden raz - dalej ona działa sama.

P.s. Zabronione tworzenie więcej niż jednego konta na jedną osobę / IP. Można zostać zablokowanym.
Film musi być odtwarzany,czxy po prostu trzeba byc na stronie tyle ile trwa film?

Mam neta pkietowego ,wiec ogladanie calych filmow odpada,ale zawsze sa jakies sposoby Smile

Jeśli sie da to zyskasz naprawde aktywnego refa Smile
[Obrazek: B4Oji.png]
(08-02-2012, 22:45)kacper123 napisał(a): Film musi być odtwarzany,czy po prostu trzeba byc na stronie tyle ile trwa film?

Mam neta pkietowego ,wiec ogladanie calych filmow odpada,ale zawsze sa jakies sposoby Smile

Jeśli sie da to zyskasz naprawde aktywnego refa Smile

Otwierane są 2 okna.
Jedno niewielkie, pokazujące ile czasu będzie odtwarzana kolejna reklama i za ile czasu reklama zostanie zamieniona (2gie okno)
Mniej więcej co 40 sekund okno się resetuje i jest ładowana kolejna reklama.
Być na otwieranej stronie nie trzeba wcale. Cały proces dzieje się w tle, na zasadzie póki ja gram w Skyrima, punkty się zbierają.
Wiadomo że są sposoby na uproszczenie schematu, jeden z nich zdradzam po uzbieraniu przez refa 100pt. Wtedy trzeba napisać mi w PM swój login i mail, jak tylko będę online prześlę link z pomocą.

inaczej mówiąc po otrzymaniu ode mnie pomocy - wykorzystywanie trafiku znacznie zmaleje Smile
Odpoweidziales,ale posrednio na moje pytanie.

No nic, regne sie z refa i zobacze Smile

PS:Jakie minimum?
No to masz aktywnego refa Big Grin

Filmow nie trzeba wlaczac,chrome automatycznie blokuje wyskakujace okienka a ja zarabiam kredyty Smile

W taki sposob to dziennie bedzie biło kredyty aż miło nie tylko mi a tobie Smile

Polecam strone!

[Obrazek: B4Oji.png]
też masz reffa
Witam.
zarejestrowałem się.

klamm.de - Geld. News. Promotion!

oj mam nadzieje że to tylko chwilowe

Załączone pliki Miniatury

Niedostępna,zobaczymy co dalej ?
Działa ponownie.

klamm.de - Geld. News. Promotion!

dobra działa dalej narazie nabiło mi 67 kredytów w niecałą godzine to jak komp chodzi 8 godzin to około 500 kredytów dziennie bym zarobił
sorry że wtrącę kilka słów niestety "czarnych"
- temat na tym forum istnieje od dawna > >> zobacz < ( ale to sprawa modów )
- firma uchodzi raczej za SCAM - nie płaci. obecnie mam tam 20135.6 credits, kilka zleconych wypłat (niektóre zniknęły z indeksu ) a na PP =0.
- dowód wypł wybacz ale chyba nie twój, pochodzi z jakiejś ruskiej stronki
( trzeba wyraźnie zaznaczać jeżeli zamieszczamy nie swoje dowody we własnym poście). na tym forum jest jeden wiarogodny dowód wypł. zamieszczony przez mirek321 z list.2011 r > >> zobacz <
- na koniec trochę mniej czarno - na forach krążą wieści że firma po pewnych kłopotach miała by działać dalej i płacić. i aby tak było. życzę powodzenia i proszę o ew. dowody wypł.