• 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Digi€uro - Nowy BitCoin?
Witam,

Ostatnio zacząłem interesować się kryptowalutami. Dlaczego? Otóż stwierdziłem, ze może faktycznie da się z tego coś dorobić Smile

Link czysty: http://www.digieuro-altcoin.com/

Przedstawiam tutaj niemiecką kryptowalutę Digi€uro, program działa też po polsku! (strona nie, ale sam program tak!)
Aby stworzyć własny portfel trzeba wejść w link polecający: >> Tutaj << i ściągnąć w zakładce "download" portfel odpowiedni do naszego systemu operacyjnego.
Zasada portfela jest podobna do BitCoin, czyli im więcej poleconych tym więcej D€ otrzymujemy, jednak z każdym kolejnym dniem można tych D€ zdobywać coraz mniej aż będą to setne i tysięczne (tak jak na BitCoin). Wszelkie instrukcje jak obsługiwać portfel są na stronie lub w programie.
D€ można też kopać (nie odkryłem jeszcze jak).
Na D€ dobrze jest zagłosować za cryptsy.com by weszły na otwarty rynek.
Na stronie można wygrać sporo D€ codziennie wystarczy, że się bierze udział w loterii, która polega na wklejeniu adresu otrzymywania wpłat w miejsce na stronie (lottery).

Jaka będzie wartość 1D€ za jakiś czas? Nie mam pojęcia. Ja wszedłem, bo to nie szkodzi a jak okaże się wypałem jak BitCoin to przybędzie całkiem przyjemna kaska na dzień włożenia posta mam D€ 2647.00 Smile Za tyle BitCoinów byłbym teraz milionerem, więc myślę, że warto Big Grin
  Odpowiedz

Juz jestem ale nie wszystko jeszcze pojelam jak to dokładnie działa. Piszę bo czytam ze program działa po Polsku ale gdzie to zobaczyć bo wchodząc na stronę nie ma Polskiego. No tylko tłumacz ale nie zrozumiałe czy można prosić o pomoc.. A co do kopania mam jeden co można co 15 min wydobywać 2500. Jeżeli zechcesz to mogę podać.

A jeszcze loterii tam już chyba nie ma bo nie widzę.
  Odpowiedz

wiadomo już jak/ na jakich stronach kopać?
  Odpowiedz

Dla mnie ok
  Odpowiedz