Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dieta
Witam. Wpadłem na pomysł, aby układać profesjonalne diety za drobną opłatą, lecz za bardzo nie wiem gdzie szukać potencjalnych kupców. Udało mi się sprzedać 5 diet i póki co interes stoi. Jeżelii ktoś ma jakiś pomysł gdzie można rozreklamować takie coś to proszę o podpowiedź - nagradzam reputem.
Jeżeli ktoś chce więcej informacji na temat diet to proszę pisać tutaj lub PW.
Odpowiedz
[+]

wydaje mi się, że mógłbyś rozpocząć współpracę z różnymi siłowniami bądź klubami fitness, lub zrobić porządną reklamę w internecie.
Odpowiedz
[+]
Smile 
Załóż stronę internetową, idź do okolicznych salonów fitness, bo tam może uda się rozszerzyć ich działalność o konsultacje z dietetykiem. Niektóre restauracje proszą dietetyków, by ułożyli menu dostosowane np. do bezglutenowców, więc może uderz ze swoją ofertą do restauracji. Ogłoś się też w lokalnych gazetkach.
Odpowiedz
[+]
prowadź bloga, fanpage na FB i najlepiej kanał na YT z poradami - to ostatnie jest teraz szczególnie popularne i w ten sposób na pewno zbierzesz klientów. Opisałem to w dużym skrócie, ale jeśli jesteś w tym dobry, a jeśli dodatkowo jeszcze sam masz dobrą sylwetkę to pokazuj swój wizerunek. Konkurencja jest duża, ale to dobry biznes.
Odpowiedz
[+]
Siłownia, dieta itp. to teraz na topie, wiec porządna reklama i klientów masz! Smile
Odpowiedz
[+]
Reklama na facebooku
Odpowiedz
[+]
Źle się do tego zabrałeś a myślales ze od razu zyski będą
Odpowiedz
[+]
Polecam zbadanie tematu diet paleo lub na obniżanie ciśnienia krwi, teraz są w modzie Smile
Odpowiedz
[+]
A masz jakąkolwiek wiedzę na temat układania diet, czy pobrałeś jakieś z neta u i ludziom sprzedajesz?
Odpowiedz
[+]
Polecam próbę stworzenia aplikacji mobilnej. Różnego rodzaju diety są bardzo modne.
Odpowiedz
[+]
Zastanawiam się na sklepem internetowym z glutaminami, jednak obowiam się że tylko ta kategoria suplementów diety jest za mała abym coś zarobił. Może coś w tym stylu https://www.pbc24.pl/zul_m_PRODUKTY_Odzy...y-380.html?
Odpowiedz
[+]
teraz to ciekawy temat
Odpowiedz
[+]
Wydaje mi się, że obecnie na rynku jest już sporo firm o takiej tematyce, dlatego warto to dobrze przemyśleć. Ja ogólnie trafiłam jakiś czas temu na Fabrykę Siły, gdy szukałam dobrego suplementu diety. Trafiłam na Berrator w tym artykule http://www.fabrykasily.pl/suplementy/ber...ekty-sklad swoją bardzo doby preparat, więc gdyby ktoś potrzebował pomocy w odchudzaniu to jak najbardziej polecam. Co do biznesu, faktycznie temat jest na topie, ale trzeba myśleć o konkurencji i szczerze mówiąc wyda mi się, że może być ciężko wbić się na dobrą pozycję na rynku.
Odpowiedz
[+]
Poczta pantoflowa! Najlepsza reklama. Zadowoleni Klienci będą Cię polecać dalej.
Odpowiedz
[+]
zgadzam się
Odpowiedz
[+]
Poczta pantoflowa? Okay w przypadku kilku osób. Żeby mieć dzienny ruch i zyski trzeba postawić na konkretne social media lub działać na grubszą metę w działach sportu i odchudzania/zdobywania masy.
Odpowiedz
[+]

jest jakaś firma zajmująca się płaceniem swoim uczestnikom za polecanie diet, ćwiczeń oraz zdrowego jedzenia, nie wiem na czym polega ale kilka koleżanek w tym jest i z tego co widać po zdjęciach które umieszczają dobrze sie kręci ten biznesik.
Odpowiedz
[+]
a jesteś po dietetyce?
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości