Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 45 głosów - średnia: 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowy Hosting z bazą i pocztą!
Również gratuluję Yahoo
Zarabianie 40$ tygodniowo z użyciem starych kart sim.
http://www.neobuxer.pl/ dział "Strategie i sztuczki".
Odpowiedz
[+]

Polecam hosting u Kszerego - [multitok.pl - tam za pisanie można dostać hosta Wink]
Odpowiedz
[+]
Z darmowych to cba nie najgorsze mają baze i pocztę ale na coś ambitniejszego to trzeba zainwestować pare groszy.
Odpowiedz
[+]
Witam
Osobiście nie polecam darmowych hostingów zawsze jest jakiś problem z nimi. Obecnie korzystam z gbzl.pl zapłacisz 10 zł netto za rok i wszystko hula maja ping na poziomie 25s.
Odpowiedz
[+]
tportal - wszystko zależy do czego Ci potrzebny hosting. Czasami jest potrzebny darmowy na szybko, a że nie znasz akurat zastosowań i dla darmowych to Twoja broszka Wink
Wiadomo że jak się chce stabilności itd. to trzeba parę złotych wydać.
Odpowiedz
[+]
Ja natomiast polecam serwer WWW: 2ap.pl , mam tam wykupiony serwer na rok za 50zł Mini 5 GB Jak coś to pisz PW mogę ci przydzielić z 1 GB za opłatą Wink
Odpowiedz
[+]
Jaki sens mają darmowe hostingi w czasach gdy płatne kosztują kilka złotych miesięcznie? Lepiej zapłacić kilka złotych i mieć stabilny hosting na rok zamiast co chwilę zmieniać.
Odpowiedz
[+]
@anka69 to że Ty nie znasz powodów udostępniania darmowych hostingów i możliwości ich wykorzystania to nie znaczy że ich nie ma
Odpowiedz
[+]
Jakoś nie przekonuje mnie darmowy hosting. Nie wierzę, że będzie sprawnie działał... Chyba wolę zapłacić ok 100-200 złotych i mieć spokój niż się stresować, że strona straci na wartości przez badziewny hosting. Obecnie zastanawiam się nad zakupem hostingu z https://www.mydevil.net/ Podoba mi się ich oferta - obsługują frameworki i udostępniają sporo języków.
Odpowiedz
[+]
I dobrze że cię nie przekonuje, bo nikt o zdrowych zmysłach nie stawia sobie serwisów na darmowej usłudze. Darmowe konta tak samo szybko padają, jak się pojawiają. Zawsze najważniejsze jest dopasowanie parametrów usługi do oczekiwań jakie macie. Stawianie stron byle gdzie chwały wam nie przyniesie, co nie?
Odpowiedz
[+]
Oczywiście 5v.pl Smile Sami sprawdźcie, a nie czytacie jakieś Opinie innych.
Odpowiedz
[+]
Cytat:a nie czytacie jakieś opinie innych
Taa... bądźcie głupi i wierzcie co wam napiszą ci co chcą byście skorzystali... Laie_67 Kolego tak samo wiarygodne są informacje na stronach firm jak i Opinie o nich od osób korzystających z usług danych firm. Warto się zapoznać ze zdaniem każdej strony - po prostu. Pasują ci tylko teksty marketingowe ze stron firm, a Opinie użytkowników uważasz za nic wartościowego to co Ty robisz na forach? Wow
Odpowiedz
[+]
Co myślicie o OVH?
Odpowiedz
[+]
OVH to fajna sprawa jeśli chodzi o domeny, ale z hostingiem już różnie bywa.
Odpowiedz
[+]
Z tym że domeny w cenach OVH można w kilku miejscach kupić Wink Kiedyś podobno jak czytam po forach OVH z hostingiem dobrze śmigało ale faktycznie coraz częściej narzekających można spotkać.
Odpowiedz
[+]
(18-11-2016, 22:10)Kamil napisał(a): OVH to fajna sprawa jeśli chodzi o domeny, ale z hostingiem już różnie bywa.

Hosting też nie jest zły, tylko OVH dosyć często ma dziwne przerwy techniczne.
Odpowiedz
[+]

Konto hostingowe to kwestia dosłownie kilku dyszek rocznie. Czy przy takich pieniądzach mają naprawdę sens takie dziwne oszczędności? Darmowy hosting? Tylko pod słabe zaplecze - nic więcej.
Odpowiedz
[+]
Konto na Hekko z domeną wyjdzie was 40 zł w pierwszym roku - tylko jeśli użyjesz kodów rabatowych.
Czy przy tak niskich kwotach w ogóle jest sens bawić się w darmowe usługi?
Moim zdaniem nie - ale to już sami oceńcie.
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości