Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 45 głosów - średnia: 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowy Hosting z bazą i pocztą!
Information 
Zapraszam do zapoznania się z serwerem. Nie oceniam jeszcze ponieważ dopiero założyłem konto. Wygląda na firmę dość solidną więc i serwy nie znikną raczej.

Parametry są jak na darmowe serwery bardzo ciekawe. Między innymi:

2000 MB przestrzeni dyskowej
100 GB (100,000 MB) transferu
Brak reklam i banerów
Prosty w obsłudze kreator stron WWW
Auto instalator (Joomla, Wordpress itd.)
Usługi pocztowe (IMAP/POP3/Webmail)
Obsługa PHP i baz danych MySQL
Natychmiastowa aktywacja konta
Konsola SSH
Edytor stref DNS
Własne strony błędów
Obsługa zadań cron
Możliwość edycji rekordów MX
Tworzenie pełnych kopii zapasowych
Chronione hasłem katalogi
Parkowane domeny
Import baz danych i stron
PHP wersja 5.2.x
Loadery IonCube
Obsługa Curl
SQLite, GD, Mcrypt, Pear
MySQL Wersja 5.1
Nieograniczona przestrzeń dyskowa MySQL!
2 bazy danych MySQL
phpMyAdmin

LINK: http://api.hostinger.pl/redir/872935
Odpowiedz
[+]

Hosting jak się nie mylę stoi na darmowym resellerze, więc się nie dziwie że wydajność słaba..

Hosting może i dobry ale dla zwykłych stron HTML - wizytówek, portfolii itp.

P.S. Firma..
Są 4 placówki:
-Hostinger Polska
-Hostinger Cypr
-Hostinger UK
-Hostinger LT

Przy 3 ostatnich są jakieś tam dane firmy, a przy Polsce puste pole..dziwne...
Odpowiedz
[+]
Porażka raczej bym tego nie polecał
Odpowiedz
[+]
Nie polecam ;/
[Obrazek: banner.png]

[Obrazek: banner3.png]
Odpowiedz
[+]
No nie wiem. Instalowałem kilka skryptów z autoinstalatora i śmigały, w końcu postawiłem WP ręcznie i też ładnie chodzi... Dziwne. No ale jak kto chce Smile Póki chodzi stronka to inne też pakuję na serwer. Na wszelki wypadek pojadę cronem by częściej robił backupy i tyle...
Odpowiedz
[+]
To tym bardziej bo Joomle, Drupala, WP i prawie połowę innych skryptów dla zabawy na testowej subdomenie instalowałem i nie miałem takich problemów. Ciekawe. Nie wiem. W każdym razie odpukać u mnie bez większych problemów jak na razie.
Odpowiedz
[+]
Dziwnie ten hosting wygląda
Odpowiedz
[+]
Cytat:Dziwnie ten hosting wygląda
No tym tekstem to dorypałeś Wink To znaczy o co Ci chodzi że dziwnie? Wg mnie normalny hosting. Istnieje od kilku lat w kilku krajach i teraz wchodzi na pl, strona raczej zwykła, panel admina - no bez komentarza bo jeden z bardziej znanych, więc gdzie tu dziwność???
Darmowe konto masz do wyboru lub opcję płatną dla jeszcze bardziej wymagających. Rozwiń wypowiedź bo taki tekst wiele do opinii nie wnosi...

Edit:
@freexiii - chodziło mi to po głowie i zainstalowałem Joomle jeszcze raz na testowej subdomenie. Czysta instalacja autoinstalatorem, kurcze zajęło do kilka sekund i żadnego problemu. Nie wiem czemu Ty miałeś taki problem. Próbowałeś drugi raz? Ciekawe czemu coś Ci nie poszło.
Odpowiedz
[+]
Co myślisz o hekko?
Odpowiedz
[+]
(21-01-2013, 17:49)rachman napisał(a): Dziwnie ten hosting wygląda
No tym tekstem to dorypałeś Wink To znaczy o co Ci chodzi że dziwnie? Wg mnie normalny hosting. Istnieje od kilku lat w kilku krajach i teraz wchodzi na pl, strona raczej zwykła, panel admina - no bez komentarza bo jeden z bardziej znanych, więc gdzie tu dziwność???
Darmowe konto masz do wyboru lub opcję płatną dla jeszcze bardziej wymagających. Rozwiń wypowiedź bo taki tekst wiele do opinii nie wnosi...

Zarejestrowałem się na tym hostingu i po dwóch dniach zaczęły się problemy

- Ataki DDoS po rejestracja doświadczyłem dwóch ataków
- Problemy z bazą mają ale problemy są rozwiązywane natychmiast

Postawiłem tam katalog do testów i obserwuje ten hosting można by powiedzieć że jest sprawny ale też ma częste awarie co trzeba im zgłaszać.
Odpowiedz
[+]
@Mireklll - osobiście z hekko nie miałem do czynienia. zdażają się narzekacze Wink ale to zawsze. niemniej opinii raczej więcej że jest ok, można polecić myślę.

@michal4152 - o i teraz to rozumiem Wink bo nie wiadomo było o co kaman.

Cytat:Zarejestrowałem się na tym hostingu i po dwóch dniach zaczęły się problemy
No to miałeś właśnie pecha. Coś się wtedy właśnie działo i w panelach wyświetlało taką informację o ataku DDoS. Moja stronka też 1 dzień wisiała przez to. Na forum hostingu różne domysły chodziły, wiesz - może konkurencja może ... nie wiadomo. Problemów z bazą osobiście nie doświadczyłem. Tylko ten atak zauważyłem póki co. Limitów jakichś na razie także nie przekraczam, no ale moje stronki nie są jakoś zbytnio pamięciożerne itd.

Co do reszty się nie odniosę. Możliwe ale nie zauważyłem.
Odpowiedz
[+]
Aaa nie napisałem miałem problem z wejściem przez FTP aby się zalogować i nie mogłem z automatu zainstalować skryptu ale napisałem do Działu Pomocy i po kilku min dostałem info że już wszystko działa wchodzę i działa Clap
Odpowiedz
[+]
Ty to jakiś pechowiec czy co? Wink
Odpowiedz
[+]
Raczej nie tylko ja Laie_67 inni też mają problemy wejdź na forum i po czytaj ale jak mówię problemy są rozwiązywane szybko.
Odpowiedz
[+]
Że problemy są to wiem. Jeszcze darmowego hostingu bez jakichkolwiek problemów niestety nie spotkałem Smile Chodziło mi że Tobie tak wiele naraz problemów się zdarzyło Smile No chyba że to ja taki szczęściarz że praktycznie ich nie miałem...
Odpowiedz
[+]
Bez problemowy hosting darmowy jedyny jaki znam to vgh.pl ale tam nie wejdziesz przez FTP bo wszystko jest podane na tacy tylko pisać i linkować Yahoo
Odpowiedz
[+]

A jak z reklamami? Zanieczyszczają strony? Bez FTP to raczej beznadzieja, chyba że ktoś tylko z szablonów jedzie. Już kiedyś kilka stron próbowałem na takim trzymać. Udręka. No ale komuś może pasować jak tylko jedzie na gotowcach...
Odpowiedz
[+]
Reklam nie ma jakiś wyskakujących na dzień dobry pop-up tylko skromny link, szablonów jest od wyboru do koloru no ale wada jest taka że nie można wejść na serwer przez FTP ja tam mam stronę od 2011 r i działa normalnie żadnych awarii, no ale jeszcze nie było wtedy takiego hostingu jak teraz hostinger Clap rejestrowałem się na innych ale jakoś mi nie przypasowały.
Odpowiedz
[+]
Jakoś dp własnych celów wolę FTP a takie kreatory to raczej na zapleczówki. Za mało możliwości. Ale na pewno wielu się przyda. Przypominam sobie że kiedyś chciałem tego spróbować ale mieli zablokowaną akurat możliwość rejestracji czy coś.
Odpowiedz
[+]
Tak mieli przez jakiś czas zablokowaną rejestrację ale już można się rejestrować, może i tak ale ja już jestem tam jakiś czas i szkoda było by to zniszczyć. Wall
Odpowiedz
[+]
No i to też jest minus... tworzysz coś na takim serwie i nie ma jak tego potem przenieść... czy też jest backup? Wiadomo jak już coś tam spłodziłeś to trzeba dbać troszkę a nie na pastwę losu Wink
Odpowiedz
[+]
Wiesz co powiem co tak tam ludzie są co kompletnie nie mieli styczności z SEO i nie wiedzą co to jest i jak się to je po prostu uczą się tego od postaw a potem mogą wypłynąć na szerokie wody jak mają doświadczenie zdobyte tam, oczywiście nie obejdzie się bez czytania forum i blogów o SEO.
Odpowiedz
[+]
Najgorszy szajs jaki widziałem po zainstalowaniu skryptu wywala błędy u góry gdy na innym hostingu nie wywala.
Odpowiedz
[+]
loveponzi może źle przesłałeś pliki lub nie kompletny skrypt.
Odpowiedz
[+]
Darmowy (jeśli chcesz) -> hostinger.pl

+ 2GB miejsca
+ 100GB transferu/mies
+ pełne wsparcie PHP i MySQL (wordpress, joomla)
+ cpanel PL, autoinstalator
+ support PL ZA DARMO (!)
+ BRAK REKLAM
+ wysoki UPTIME

Plan płatny to jakieś 9pln/miesiąc - żadnych limitów cpu/pasmo.
Odpowiedz
[+]
ja polecam 000webhost.com Wink mimo ze po polsku nie jest ale wszystko bez najmniejszych problemów Smile
Odpowiedz
[+]
Naprawde fajny darmowy hosting bez reklam Polecam!!!

pl.wix.com
Odpowiedz
[+]
Wreszcie 3 poleceni zrobili się aktywni i mogę zamówić upgrade Premium + Domena na rok za darmo.Smile
Odpowiedz
[+]
Warto było czekać.Smile
[Obrazek: f9qhsk.jpg]
Odpowiedz
[+]
Gratulacje.
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości