• 49 głosów - średnia: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowy host
W tym temacie piszcie o znanym wam darmowych hostingach stron

Ja zaczynam.

1and1.pl
Domena w pakiecie: 1 .pl
Przestrzeń dyskowa: 10 GB
Transfer danych: 3000 GB/miesięcznie
Konta e-mail: 100

Przetestowane mam swoją domenę i dostęp do paneluSmile

Gdzie jest haczyk? No nie ma, bo 1and1 to gigant, który wprosił się na polski rynek, a najlepsza reklamą jest przecież świetna promocja na start, czyż nie?

Przytoczę wypowiedz pewnej osoby:
"Nasze zaangażowanie w Polsce ma jasno wytyczony cel: jako jeden z czołowych dostawców usług internetowych na świecie pragniemy rozwijać polski rynek i oferować naszym klientom zaawansowane produkty o optymalnym stosunku ceny do jakości. Nasi polscy klienci skorzystają z naszego potencjału innowacyjnego, know-how i ponad 20-letniego doświadczenia."

Oliver Mauss, Dyrektor Generalny 1&1 Internet

Jest to kopia z innego forum, potem to stuningujeSmile

Napisał to Kinger na forum www.e-z*r*b*ki.com
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

Mam rozumieć, żę żadnych reklam mi na mojej stronce nie wyświetlą?
qwe
  Odpowiedz

byethost.com

Ilość miejsca: 5500 MB!
Baza danych: Tak (MySQL) 50 baz o łącznym rozmiarze 50mb
Transfer: 20 GB miesięcznie
Darmowa domena: nazwa.2kool4u.net, nazwa.isgreat.org, nazwa.22web.net, nazwa.10001mb.com, nazwa.iblogger.org, nazwa.talk4fun.net LUB nazwa.totalh.com, nazwa.66ghz.com
Reklamy: Brak!

Dodatkowe informacje: maksymalny rozmiar pliku 10 MB , obsługa PHP 5, automatyczna instalacja skryptów, możliwość dodania własnych domen, Vista Panel, MySQL x50

Jest zaje..... stabilny, po polsku, i jak na moje warunki praktycznie nie do wykorzystania w pełni. Można dodać 50 subdomen.
Dużym plusem jak dla mnie jest to że bardzo dużo jest wolnych nazw polskich, ja na przykład jakiś rok temu byłem 'dumnym' posiadaczem stronki test.totalh.com i niejednokrotnie miałem propozycję odkupienia, niestety przez wakacje o hostingu zapomniałem i się konto po miesiącu braku aktywności wzięło i usunęło Sad a, teraz jak patrzyłem to jakiś rosyjski team CS'a dzierzy "test".

Odpowiedz

ale te 1and1 też zajefajne, rejestrujcie się i macie domene pl za free na 2lata, oferta jeszcze tylko przez tydzień.
zero reklam, ten usługodawca do gingnt siedzi w kilku państwach np. Wlk Brytania, USA, Rumunia czy Niemcy

Odpowiedz

Z innego forum:
Wyciąg z Regulamin świadczenia usług przez 1&1:
"4.3.
Usługobiorca wyraża zgodę na to, że 1&1 będzie uprawnione automatycznie – bez jego uprzedniej zgody - obciążać Konto opłatami (według Cennika Usług 1&1) z tytułu świadczenia przez 1&1 usług dodatkowych oraz przedłużenia świadczenia Usług 1&1. W przypadku nie otrzymania przez 1&1 należnego wynagrodzenia za pośrednictwem Konta Usługobiorca jest zobowiązany bezpośrednio uregulować należności na żądanie 1&1.
4.4.
Postanowienia regulaminu danej oferty promocyjnej nie wpływają na treść postanowień niniejszego Regulaminu. W przypadku wystąpienia sprzeczności pomiędzy postanowieniami regulaminu przedstawionej przez 1&1 danej oferty promocyjnej, a postanowieniami niniejszego Regulaminu zastosowanie znajdują postanowienia tego drugiego."

To potwierdza możliwość naliczania opłat za usługi dodatkowe, które możesz nieświadomie zamówić korzystając z panelu administracyjnego.
qwe
  Odpowiedz

za pomocą panelu, to co innego, a biorąc usługę masz za darmo.

Odpowiedz

A jak z przedłużeniem?
Jaki koszt za kolejne lata?
Nie sądzę, żeby to była charytatywna firma ;p
Rozumiem, żę masz tam konto MoveR?
qwe
  Odpowiedz

Skorzystałem, po 2 latach umowa wygasa, i jak chcesz to przedłużasz a jak nie to nie.

Odpowiedz

Tak to jest kopia mojej wypowiedzi, Mover. Bardzo prosze o podania źródła/autora Big Grin
  Odpowiedz

Domyślam się kto to napisałał, ale było by miło podać bynajmniej nick.
Kinger o ile się nie mylę.

Odpowiedz

Yhy... Nie mam nic za to ze skopiowales, tak milo bedzie po prostu jak podasz Smile
  Odpowiedz

polecam wszystkim 1and1.pl juz kilka miesiecy w polsce Blush za darmo serwer i domena na 2 lata brac puki gorace jeszcze Exclamation
  Odpowiedz

Taa. Serwis oferuje bardzo dobre warunki, praktycznie za free.
Ale z tego co pamiętam w regulaminie zastrzegają sobie prawo do jego zmiany, kiedy tylko im się spodoba. Wolę sprawdzone metody.

Odpowiedz

co do zmian, to czytałem na jakimś forum o tym, jak zawarłeś umowę, to nawet zmiana regulaminu Ci nic nie może zrobiić, bo zawarłeś przy tym jaki ten regulamin był.

Odpowiedz

jakoś za ładnie ten serwer wygląda domena .pl i hosting za free. ale dobra niech będzie trzeba wypróbowaćSmile
  Odpowiedz

(24-11-2010, 16:02)Viton007 napisał(a): Ja tam wole sobie kupić.
Nie wszyscy mają jednak środki, zresztą jeżeli ktoś zaczyna przygody ze stronami internetowymi, to kupowanie hostingu byłoby bez sensowne. Lepiej najpierw ocenić czy mamy ku tworzeniu stron chęci i smykałkę do tego Wink Potem można zastanowić się nad inwestycją.
Zapraszam na ranking bux Wink
  Odpowiedz

Nie są to aż tak wielkie pieniądze, no ale jak uważcie.
Yoyo było kiedyś ciekawe, tzn póki mieli jeszcze 2 pakiety ;p
Obecnie w Polsce bym nie szukał.
qwe
  Odpowiedz

Ja bym się kłócił, jeśli o sam hosting chodzi. Można kupić na linuxpl.com, za 50zł teraz po promocji 2GB(normalnie 1GB) i 20 GB transferu. Tyle by wystarczyło na to forum, myślę nawet że na tym by z 10 takich for, albo więcej, jak to można by postawić i by wyrabiało spokojnie. Więc myślę że np ze znajomym jakimś na spółę wziąć to 25 zł na rok nie jest drogo. Drożej by niestety domena wyszła, tak mi się wydaje.

Odpowiedz

Domena 25 zł rocznie za .com
Jeśli chodzi o .pl to zwykle 1 rok za darmo, a potem już troche drogawo ;p
Hosting 30zł/1gb na rok.
Nie jest tak źle. W końcu to ROCZNE stawki. ~5zł miesięcznie.
qwe
  Odpowiedz

Właśnie chodziło o o domenę pl, bo zwykle nikt nie będzie brał domeny na rok, a pasowało by też żeby się sama utrzymywała, a lepiej żeby jeszcze korzyści przynosiła.

Odpowiedz