Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Czy warto polecać na popularach?

Chodzi mi o to czy warto polecać naszą stronę na popularnych serwisach za dużą ilość kasy jeżeli nie mamy pewności o jej zwrocie?

Czekam na odp.
Odpowiedz
Wg mnie lepiej jest po trochu płacić np. takie adtaily na róznych stronach. możńa kupuić już od 5 gr za dzień, to nie dużo)
Jak będzie jakoś ładnie opisane to są szanse że się ktoś zarejetruje;d
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Czyli twoim zdaniem lepiej jest stopniowo na każdej mniejszej stronce kupić za parę groszy niż zakupić za grubą kasę na lepszej?
Odpowiedz
Wydaję mi się ,że najpierw to musisz zobaczyć ile chcesz na to funduszy poświęcić , potem zdecydujesz czy to będzie jedna dużo strona ,czy 3 małe. Ja preferuje to drugie
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Ale to chyba też zależy od tych małych.. głównie muszę zrobic dobrą stronę i potem poświęcić daną część funduszy na reklamę.
Odpowiedz
Masz rację , a więc wrócimy do tematu , jak będziesz miał dobrą stronę Tongue
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
To jest tak, forum'ów jest dużo ale jak już napisałem w moim temacie ze stroną, muszę tą przerobić żeby były odwiedziny
Odpowiedz
Ja bym robil tak jak Steafan, za mniejszą kase an na większej ilości serwisów, miejmy wtedy nadzieję że forum, strona się rozwinie i będzie to dobra reklamaSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Narazie zrobię nową stronę i juz umieściłem tam możliwosć zareklamowania się z AdTaily. Jeżeli zareklamuje się na 5 stronach za ok 3-5zł to wszystkie zarobki które pójdą z reklam moich przeznaczę na dalsze reklamy mojego serwisu Smile
Odpowiedz
Małymi krokami do przoduSmile
Odpowiedz