Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Czy warto nabyś jakieś wykształcenie do zarabiania w sieci?

Mam taki dylemat. Bo w sumie siedze juz po liceum i zrobiła sobie rok przerwy i zarabiam w internecie, nie jest to głupie, jakieś pieniądze są. Natchnęła mnie ostatnio reklama jakiejś szkoły w warszawie (zaraz podam link) która oferuje kursy albo studium i jak się rozejżeć maja ciekawe kursy.

Jak myślicie, pomogłoby w zarabianiu w sieci? Np jakieś dobre techniki perswazji albo sugestii, czy może bym mogła założyć sama serwis po np kursie na biznes plan?
http://www.business-school.pl/kursy/komp...odowe.html

Ktoś tam się uczył z was albo słyszał o tej szkole?
Na czym tak konkretniej zarabiasz? Smile
qwe
(28-05-2011, 13:25)Madziulka napisał(a): Mam taki dylemat. Bo w sumie siedze juz po liceum i zrobiła sobie rok przerwy i zarabiam w internecie, nie jest to głupie, jakieś pieniądze są. Natchnęła mnie ostatnio reklama jakiejś szkoły w warszawie (zaraz podam link) która oferuje kursy albo studium i jak się rozejżeć maja ciekawe kursy.

Jak myślicie, pomogłoby w zarabianiu w sieci? Np jakieś dobre techniki perswazji albo sugestii, czy może bym mogła założyć sama serwis po np kursie na biznes plan?
http://www.business-school.pl/kursy/komp...odowe.html

Ktoś tam się uczył z was albo słyszał o tej szkole?
takie oferty to tylko wyłudzanie pieniędzy Sad
najważniejsze to doświadczenie i znajomość realiów zarabiania przez internet ;
siła perswazji i sugestii nie ma tu nic do rzeczy ( oczywiście to jest moje zdanie i każdy może mieć inne )
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
No ok. Ale ja nie mam ani doświadczenia w perswazji ani w sugestii, nie mam wiedzy na temat rynku i jego działania. A gdzie taka wiedze zdobede jak nie na kursach? Spoko są książki, ale jak mam pytanie odtyczące przeczytanego rozdziału to ksiązki nie spytam, nie?
Zresztą patrzyłam na ceny, nie sa wygórowane.

Cytat:Na czym tak konkretniej zarabiasz? Smile
Na piggyshare
(29-05-2011, 14:50)Madziulka napisał(a): No ok. Ale ja nie mam ani doświadczenia w perswazji ani w sugestii, nie mam wiedzy na temat rynku i jego działania. A gdzie taka wiedze zdobede jak nie na kursach? Spoko są książki, ale jak mam pytanie odtyczące przeczytanego rozdziału to ksiązki nie spytam, nie?
Zresztą patrzyłam na ceny, nie sa wygórowane.

Cytat:Na czym tak konkretniej zarabiasz? Smile
Na piggyshare

Jak dla mnie to błędny kierunek sobie obierasz. Zarabianie przez internet to gówno nie interes.
qwe
Ważne jest ,żeby obrać jakąś specjalność ,którą będziesz kształtować. A potem to już doświadczenie samo przyjdzie. Tylko na początku może być Ci trudno, właśnie od tego jest to forum , to zawsze pomożemy Smile
Pozdrawiam Wink
Madziulka

Jest dużo sposobów np. nauka języka programowania lub html, i tworzenie stron lub programów i sprzedawanie ich, bardzo opłacalna rzecz.

Teraz dość popularny sposób jest posiadać własną stronę internetową, potem ją pozycjonując i dodając ciekawą treść, a strona zacznie przynosić zyski.
W tej dziedzinie wystarczy podstawowa wiedza o html.

Zgadzam się z Unixem, bardzo oplacalne kierunki teraz jesli chodzi o informatyke itp, to grafika komputerowa i oczywiscie cos pod html, ostatnio slyszalem o kierunku "reklama w internecie" czyli pozycjonowanie itp., nie wiem za duzo o tym kierunku niestety ale mozliwe ze sam bede probowal isc pod ten kierunek.
Panowie, chodzi o "ZARABIANIE W SIECI", czyli ja widze tu tylko zlecenia.

Kształcić sie na jawe/c++/php czy cokolwiek innego i pracować przez neta reklamując sie na pebie bez odprowadzania podatku i bez ubezpieczenia delikatnie mija sie z celem.

Nie zaprzeczam również, że te kierunki są ostatnio bardzo popularne.
qwe
Jak kwota przekroczy 3000zł rocznie w tedy trzeba odprowadzać podatek.

Można i z zleceń jak i bez. A co do propozycji 2 to nie trzeba na zlecenie, wystarczy wkleić reklamę google adsense i to wszystko.

Osobiście bym polecił opcje 2