Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Czy potrzebne jest potwierdzenie do płatności?

Hej.
Zwracam się do was dziś z pytaniem odnośnie PayPal.

Otóż nie mam konta bankowego i na razie nie będę go zakładał. (nie miałbym po co... prawie wszystkie płatności mogę robić przelewem i na razie zostanę przy tym ;])
No i konto mam niezweryfikowane i nie mam na razie jak go zweryfikować.

Czy przez mój brak zweryfikowania nie będzie żadnych problemów z transakcjami na koncie. W pojęciu transakcji mam na myśli: wypłacanie kasy z buxów, kupowanie (reklam głównie) przez PayPal oraz wpłacanie dotacji (jak można płacić to to tym bardziej pewnie) przez to konto?

Mogę wykonywać te operacje bezproblemowo?

Pozdrawiam
Na pewno można bezproblemowo wypłacać kasę. Nie wiem jak jest z kupnem reklam, ale myślę że nie powinno być problemów. Weryfikacja to chyba raczej jakieś zabezpieczenie, prze czymś, sam nie wiem czym...

Ja nie mam weryfikacji i wszystko jest ok,mogę kupować/dostawać kase etc Smile
qwe
Wszystko normalnie robisz tylko masz limity na wyplaty, przelewy itp.
Ogólnie to nic nie wadziSmile
ale dla mnie jest bardzo głupi jeden limit co do wypłat, bo jak zrobić wypłatę bez dodanego konta bankowegoSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
niektóre buxy nie wypłacają na niezweryfikowane konta PP czy AP
np. ClicksMY.com czy SweBux.net
Każdy bux ma własne zasady, więc przed wypłatą czy zainwestowaniem kasy najlepiej przeczytać TOS i FAQ, czy nie ma tam zapisu o konieczności zweryfikowania konta. Na większości buxów nie ma takiego zapisu, ale zdarzają się wyjątki.
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
Ja się podczepię pod temat... na onbuxsie gdy próbuję kupić konto premium wyświetla mi się informacja, że przyjmują płatności tylko ze zweryfikowanych kont paypal. Nie mam konta w banku (chcę poczekać 2 miesiące do 18, żeby nie bawić się w jakieś konta dla niepełnoletnich), ale posiadam kartę prepaid w BZWBK i tak się zastanawiam czy paypal mógłby mi tą kartę zaakceptować i na nią zweryfikować konto?
(26-12-2010, 23:30)stusu napisał(a): Ja się podczepię pod temat... na onbuxsie gdy próbuję kupić konto premium wyświetla mi się informacja, że przyjmują płatności tylko ze zweryfikowanych kont paypal. Nie mam konta w banku (chcę poczekać 2 miesiące do 18, żeby nie bawić się w jakieś konta dla niepełnoletnich), ale posiadam kartę prepaid w BZWBK i tak się zastanawiam czy paypal mógłby mi tą kartę zaakceptować i na nią zweryfikować konto?

ja bym poczekał te dwa miechy ; co do tej karty to PP raczej jej nie akceptuje
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
dzięki za odp... kurcze... zależy mi na tym żeby jak najszybciej kupić to konto premium.... po pierwsze szybciej bym zaczął zarabiać, a po 2 boje się że za 2 miechy kasę wydam na rower...;p
(26-12-2010, 23:49)stusu napisał(a): dzięki za odp... kurcze... zależy mi na tym żeby jak najszybciej kupić to konto premium.... po pierwsze szybciej bym zaczął zarabiać, a po 2 boje się że za 2 miechy kasę wydam na rower...;p

heh Smile to albo rower albo golden w onbux Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
18 lat i rower...Big Grin

PP chyba przyyjmuje karty ale kredytowe.
Bez zweryfikowanego konto to za dużo nie zadziałasz na onbuxie.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.