Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktoś z Was posiada kredyt odnawialny
Jakiś czas temu starałem się o kredyt gotówkowy. Dostałem ale troche było z tym załatwiania.Już spłaciłem ale obecnie zastanawiam się nad kredytem odnawialnym. Myślicie, że warto jest sobie coś takiego założyć?
Odpowiedz
[+]

Koszt takiego kredytu to raptem kilka złotych miesięcznie tak wiec jestem zdania,ze tak. Warto. Sama założylam sobie taki kredyt odnawialny jak jeszcze miałam zdolność kredytową bo również do tego trzeba ją mieć.Masz oczywisćie jakieś dochody? Obecnie nie pracuję ale mimo to mam dostępny kredyt.
Odpowiedz
[+]
Właśnie sam o tym samym myślę. Posiadam jak najbardziej zdolność kredytowa. Mam włąsną działalność. Wiem,że banki chętniej przyznają takie rzeczy osobom zatrudnionym na umowę o pracę ale obecnie mam bardzo dobre dochody tak więc nie powinni mieć co do tego żadnych obiekcji. Czy możesz napisać gdzie masz to konto z kredytem?
Odpowiedz
[+]
Aktualnie w banku PKO możesz sobie załozyć konto superoszczędne. Koszt prowadzenia takiego rachunku to 11 zł miesięcznie ale jest możliwość założenia sobie już na starcie kredytu odnawialnego Tak więc jak widzisz sam jest to dość korzystne. Jeśli chodzi o tę zdolność to musiałbyś się sam jeszcze skontaktować z bankiem. Wszystko Ci tam powinni mniej więcej wyjaśnić.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
[+]
Przeczytałem sobie jakie są tam opłaty i nie jest tak źle. Brałem jeszcze pod uwagę kartę kredytową.Wczoraj porozmawiałem sobie z jednym znajomym i ten mówił mi,że karta jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.Jak myślisz?
Odpowiedz
[+]
Kredyt odnawialny można dostać łatwiej.No i masz w jego przypadku więcej możliwośći. Możesz go spłacać dłużej. Jeśli jeszcze się zastanawiasz to może skontaktuj się z doradcą?Na stronie comperia możesz zostawić do siebie mail oraz numer telefonu.Doradca powinien Ci podpowiedzieć jakie będzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
Odpowiedz
[+]
miloszbak, jak się już na coś zdecydujesz, polecam zapoznać się z tematem http://forum.zarabianie24.net/t-aktualne...14786.html
Odpowiedz
[+]
Brałam kredyt bez zdolności gotówkowej, co bardzo pomogło mi przy inwestycji z sprzęt fotograficzny, który mogłam odpracować, i potem na nim zarabiać. Jakbym nie dostała kasy to nie miałabym jak zarabiać.
xdax1 napisał 30-11-2019, 18:22:
Usunięty link pozycjonowanie/reklama w tekście posta.
To już kolejny taki, warn 20%
Odpowiedz
[+]
jedynie posiadam TwistoWink
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości