Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Czarowniagier.pl

Ankieta: Jaką nagrode byśce chcieli
Kasa
Rzecz
[Wyniki ankiety]

Witam wszystkich

Rozmyślałem nad zrobieniem konkursu poleconych na mojej stronce
czarowniagier.pl.

I teraz pytanie do was, Jaką nagroda najlepiej przyciągnie ludzi
kasa a może jakaś rzecz ?
Tak aby do 100zł za 1 miejsce.
Wiec czekam na wasze wypowiedzi Smile

CzarowniaGier.pl to zbiór olbrzymich darmowych gier online z polskimi opisami. Na stronie znajdziesz najlepsze gry flash pogrupowane w kilkanaście kategorii, takich jak gry akcji, gry logiczne, gry platformowe, gry przygodowe, gry sportowe, gry strategiczne, gry wyścigowe, gry dla dzieci, gry dla dziewczyn, gry multiplayer i wiele innych co ułatwia błyskawiczne dotarcie do pożądanych pozycji. W serwisie codziennie dodawane są kolejne gry, dzięki czemu użytkownicy mogą nieustannie cieszyć się najnowszymi produkcjami. Graj w gry online, i dobrze baw się razem z nami!

Gry
Odpowiedz
100zł!! To nieźle Tongue ale lepiej kasa jak dla nas bo my w koncu zarabiamy przez internet. Możesz coś takiego zrobić ale uważaj bo trzeba na bieżąco to moderować
Odpowiedz
Ja bym wybrał kase, bo za nią można kupić co się chceSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
(30-12-2010, 21:57)GiJey napisał(a): 100zł!! To nieźle Tongue ale lepiej kasa jak dla nas bo my w koncu zarabiamy przez internet. Możesz coś takiego zrobić ale uważaj bo trzeba na bieżąco to moderować

Co moderować ?

Odpowiedz
Nagroda wygląda lepiej jako 'nagroda', ale ja tez wole $ ;p
qwe
Odpowiedz
Dzisiaj dodałem reklamę adtaily na mojej stronie.

Zapraszam
Odpowiedz
Myślę że bardziej uniwersalnie pieniążki jednak. swoją drogą podoba mi się ta strona
Odpowiedz
ktoś chętny na wymianę między stronami to się wymienię, link dodaje do mojego zaplecza
Odpowiedz
System poleconych dobry pomysł na rozreklamowanie tej strony. Obecnie jest mnóstwo takich stron w sieci co wiąże się ze sporymi nakładami na pozycjonowanie. Ten sposób trochę napędzi użytkowników i to stosunkowo małym kosztem.
Artykuły na temat zdrowia człowieka - zdroweblogowanie.wordpress.com
Odpowiedz
Dzisiaj dodałem na stronie facebooka,
zapraszam chętnych Smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości