• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cryptominingfarm - kopalnia
Smile 
Nazwa Kopalni: CRYPTOMININGFARM.

Wydobycie trwa od: 2014 roku

Wypłaty: są realizowane jeśli zakupimy minimum 20gh/s mocy wydobywczej

Procesor płatniczy: BTC

Inwestycje:

[Obrazek: f575f-clip-15kb.png?nocache=1]

Program Partnerski:

Your Hashrate Bonus Hashrate
HASHRATE 10 GHS - 999 GHS 15% From Level1 's purchases
HASHRATE 1000 GHS - 99999GHS 15% From Level 1, 8% From Level 2, 4% From Level 3, 2% From Level 4, and 1% From Level 5’s purchases
HASHRATE 100000 GHS + 15% From Level 1, 8% From Level 2, 4% From Level 3, 2% From Level 4, and 1% From Level 5-20’s purchases

Dodatkowe info:

Co mogę rzec, kopalnia czołowa w sieci, płaci od dawna i płacić przestać nie ma zamiaru, plany kilka lat do przodu, zamiast skakać po kopalniach tzw "śmieciowych" skupmy się na tematach TOP, które płacą realnie - inwestujesz - wiesz, że wyjmiesz. Jak wspomniałem temat na lata, dla osób zainteresowanych udostępniam moje konto prywatne na Fb do kontaktu.

- na start 50gh/s - lecz bez inwestycji na niewiele nam się to zda, nie wypłacimy i tak choćby bez minimum wejścia od siebie
- temat dlatego się utrzymuje i będzie utrzymywał bo kasa nie wychodzi na lewo dla tzw promotorów bez inwestycji, inwestujesz zarabiasz wypłacasz, jesteś bo jesteś to będziesz do końca ale bez wypłat Wink

Link do kopalni - nie czekaj

Link do rejestracji

Rockwall.Investments banner
  Odpowiedz

[Obrazek: crypto10.png]

Solidnie przygotowany temat, przystępne ceny
  Odpowiedz

dubel temat istnieje https://forum.zarabianie24.net/t-cryptom...yptomining
  Odpowiedz

ehh ludzie nie używają w tematach pełnych nazw i jak wpisywałem w wyszukiwarkę nic nie było.. Dodatkowo to jest najgorsze, temat tamten opisany bez żadnych info, właściciel olał sprawę a ref wisi i może wisi na marne, trochę to powinno inaczej wyglądać, tematy olane do kasacji bo jednak stały kontakt z promotorem jest ważny, czyż nie?
  Odpowiedz

z racji że nie aktywny autor oraz bardzo minimalistyczny (wręcz zerowy opis) tamten temat dany do archiwum. Jeśli taka sytuacja następuje (martwy temat/autor nie aktywny) istnieje podmiana linku oraz własny opis
  Odpowiedz

Dziękuję ! Smile
  Odpowiedz

Dorzuciłem 1000 gh/s na kontrakt 3 miesiące, aktualnie ponad 6000 w puli:

[Obrazek: e8844-clip-5kb.png?nocache=1]
  Odpowiedz

Up up up Big Grin

[Obrazek: 51c58-clip-4kb.png?nocache=1]

jeszcze troszkę Smile
  Odpowiedz

Minimum wypłat zmniejszone do 0.005 dla BTC !

Dodana opcja kopania ETH/UNIT lecimy.
  Odpowiedz

można jakoś zapłacić za to 20 gh/s tym co już się wykopało ?

EDIT : nie było pytania przeczytałem na stronie Smile
  Odpowiedz

Ok Tongue Tak BTW nie polecam kupować lifetime, tzn inaczej, jak nie jesteś zabezpieczony w duże ilości crypto to kontrakty 3-6 miesięcy, lifetime jest drogi po prostu Smile
  Odpowiedz

nadal warto inwestować ?
  Odpowiedz

Temat widnieje na mojej liscie TOP 1 z 5 moich czołowych kopalni. Taka nowinka około 2 tyg temu w kopalni było ponad 400000 aktywnych uzytkowników, dziś to tyle:

Active User : 512975 (Last update : 31 Dec 2017)

Zaskoczony byłem bo wzrosty są ciągle, ale tutaj jak widać machina ruszyła dzięki też dodaniu kopania ETH Smile
  Odpowiedz

Temat mimo takiego stażu rozwija sie super a tu dokumentuję ostatnią wypłatę:

[Obrazek: 4ee7e-clip-3kb.png?nocache=1]
  Odpowiedz

Jak myslisz lepiej zainwestować tutaj czy na Vozex ?
  Odpowiedz

Ja Vozexa olałem, nawet konta nie zakładałem, wiec nie doradzę Smile Nie wiem jakie tam są naliczenia, zyski, tutaj mam pewność, że zyski będą i temat rozwija się do przodu zamiast odwrotnie, firma wykupiła licencje na 10 albo 15 lat do przodu to jakis znak też dla Crypto Wink

ja na pewno niebawem dorzucę tutaj co udokumentuję Wam.
  Odpowiedz

@Jazzbane obie są konkret ale myślę, że cryptomining.farm Smile
  Odpowiedz

To co dorzucamy drugie tyleSmile Polecam zerknąć na konta teraz BTC na spadku i darmowe GH/S zbiera spore ilości wiec moze Warto dokupić nawet te minimum 1000 GH/S aby wyjąć darmowy zysk Smile

[Obrazek: 6c811-clip-45kb.png?nocache=1]
  Odpowiedz

"Universal Currency : 8.820000UNIT" jeśli chce wykupić GH/s to muszę btc zamienić na UNIT ?

vozex.io - Najlepsza kopalnia w chmurze
  Odpowiedz

Wiem, że troszkę offtop, ale jestem świeżakiem tutaj i nie mogę jeszcze zakładać tematów, a chciałem zapytać o tą stronkę:

bitreserve.io

xx

Czy ktoś coś wie o tym więcej?

Napisane jest, że to firma z siedzibą w Londynie powstała w 2017.

Inwestycja już od 0.001 BTC

Stopa zwrotu - 0.15% na 1 godzinę

Notatka od kytorr, 18-01-2018 00:47:

nie offtop a reflink w obcym temacie - poczytaj regulamin

Odpowiedz

(17-01-2018, 21:10)peeny napisał(a): "Universal Currency : 8.820000UNIT" jeśli chce wykupić GH/s to muszę btc zamienić na UNIT ?

Kontrakty na 15 lat i life time są tylko za UIT, reszta za BTC Wink
  Odpowiedz

Co by nie mówić, od początku grudnia 170.000 nowych ludzi z kontraktami, promocja mojej grupy dała też efekt Wink 15 min i na koncie!

[Obrazek: d099e-clip-10kb.png?nocache=1]

niebawem dorzucę kolejny kontrakt, dam znać.
  Odpowiedz

Upup Upup Upup
  Odpowiedz

Dokładnie, łapi w górę, trochę kontraktów wygasło, ale moc nadal na pozytywnej górce, na dniach kolejna wypłatka i dokładamy!!

[Obrazek: fede4-clip-18kb.png?nocache=1]
  Odpowiedz

Temat obumarł jak to forum niestety ;/ ale info podrzucam bo temat wart dokumentacji. Niezmiennie na plus i to coraz większy.

Dokupiony mały kontrakt na 3 lata:

[Obrazek: 14346-clip-24kb.png?nocache=1]

BTC up więc ilośc za zakup mniejsza, warto skorzystać.

No i potwierdzenie zaległe:

[Obrazek: 02588-clip-2kb.png?nocache=1]

teraz do wypłaty kapke więcej ale zbieram na 0.02 po wypłacie chce dorzucić 0.03 i wejść za 0.05 w kontrakt 6 msc dodatkowo.

Są opcje refbacków dla inwestorów aby zwiększyć i Wasze zyski, nie zaglądam często więc w razie pilnego pytania odnośnie miningu cmf, zwrotu ref back, prosze pisać na maila poniżej.

[email protected]

uciekam mnożyć dalej.
  Odpowiedz

Wykupiłem 110 gh /s i opłaciłem czekam już 24 h a moja tranzakcja nie została jeszcze zakceptowana miał kto taki przypadek?

Odpowiedz

Hmm, 110 gh/s możesz kupić jedynie na lifetime a tam opcja opłaty w formie UNIT jedynie
  Odpowiedz

Tak wykupiłem i przelałem srodki z youbit niestety srodki nie chcą przejść od 4 dni tranzakcja stoi Sad

Odpowiedz

jak wykupiłem 1000GH na pół roku na razie zbieram na wypłatę. Opłaci się tam inwestować więcej? Nieduże ryzyko że to SCAM? I takie dwa pytania techniczne kontrakty na jaki okres się najbardziej opłacają? I czy wydobycie Ethereum na tej kopalni jest opłacalne (Bo opłata za wypłatę dużo korzystniejsza)?
  Odpowiedz

@Jazzbane
reinwestycja jest możliwa od 100.000 GH/s

Potwierdzam kolejną wypłatę
Teoretycznie mają 24 godziny na realizację, zaś ta doszła niemalże instant

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz