Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 35 głosów - średnia: 1.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cpm24.pl - Dobre stawki szybkie wypłaty
Serwis powoli upada, coraz więcej skarg na ich działanie, dodatkowo niedawno serwis pojawił się na sprzedaż na allegro więc lepiej dać sobie z nim spokoj.
[+]
witam ostatnio trafiłem na bardzo ciekawy program pewny i dochododowy który pozwala zarobic bez polecania minimum 1600 zl a jezeli jestes osoba zdecydowana bo tylko z takimi pracuje nie maruderami to pokaze ci jak zarabiac minimum 5000 zl miesiecznie a potem nawet 10000 zł . WIec jezeli jestes osoba ktora chce cos zmienic w zyciu to sie odezwij do mnie na email lemon1@vp.pl A jezelijestes osoba ktora naprawde nie chce sie ociagac tylko szybko dzialac to w odpowiedz podaj mi swoj numer telefonu to ci bardzo szybko pokaze co i jak. Uwazam że naprawde a jezeli nie skorzystasz z tej propozycji to uwierz mi nigdy nie zarobisz w internecie bo to jest jedyny program w ktorym zarobisz bez inwestycji taka kase wiec uwazam ze naprawde warto. Nic nie tracisz tylko zyskasz
[+]
[Obrazek: ed5bd3ed0008ec5650a2b05c]
[+]
Kurde zapowiadało się super ale już nie działa szkoda, znacie inne cpm na stronę
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości