• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
coinracer.com
nowy faucet gdzie można zarobić satoshi
kupujemy samochody i możemy ścigać się z innymi graczami
samochody kupujemy za punkty
20 punktów za każdą stronę w manual surfie dostajemy
punkty mozna wymieniać na satoshi ratio 1-1
minimum wypłaty 100 000 satoshi
1500 satoshi na start
http://www.coinracer.com/?af=131
  Odpowiedz

nie ma żadnej captchy
jak nie wiemy od czego zacząć wykonujemy questy
strona należy do besucherplattform co istnieje kilka lat więc powinna płacić
  Odpowiedz

Witam , wprowadzili captche i nie kumam o co w niej chodzi . 3 konta przez nia mam zablokowane , zapłacę pierwszemu kto rozkmini tą captche 5zl na paypal . Masakra

Chodzi mi o captche w manualsurf
  Odpowiedz

Ktos pomoże ?
  Odpowiedz

Jaki masz problem z capatch w manual surf ? Wyskakują strzałki i musisz kliknąć
prawidłową
  Odpowiedz

już wiem w czym miałem problem , a tak wgl to moje staty :

[Obrazek: aia8g6oj4mht.jpg]

dla refów mam ciekawostkę jak podwoić swoje zyski lub nawet i zrobić wielokrotność kasy na tej gierce .

średnio dziennie do wczoraj zarabiałem około 20k sato dziennie czyli w około 1h , a dziś już zarabiam 40k prawie dziennie xd
  Odpowiedz

Witam , popaczcie w TOP Team , właśnie kupiłem 3 samochód a jutro kupuje czwarty
  Odpowiedz

z refów dostajemy tylko punkty co zostaną wysurfowane w surfbarze
najlepiej punkty się zdobywa w races - single race i wybieramy przeciwnika o słabszych parametrach
możemy wygrać maksymalnie 3 razy w jeden dzień z danym przeciwnikiem , możemy maksymalnie odbyć 50 wyścigów w jeden dzień w single race
w przypadku kupna lepszego samochodu może się zdarzyć ze samochód ulegnie kraksie i go stracimy Sad
  Odpowiedz

W kraksie nie tracisz wozu , przetestowałem to juz dawno a minus to taki ze tracimy 100 satoshi tylko . Przetestowane to juz dawno , nawet dzis mialem 6 kraks i jakos dalej mam 4 samochody .

Co do zarobków to tak to single race jest na początku najlepsze , choć dla mnie juz lepszą kasę mam z tych lepszych wyścigów jak i jestem w końcu w TOP 1 Team .

Polecam giere , Admin bardzo aktywny na facebbok .

Klikając support na coinrace automatycznie zaladowuje ci grupę na Facebook specjalnie stworzoną do tego .
  Odpowiedz

Witam , właśnie kupiłem piąty samochód . Nie polecam kupować części do początkowego tylko kupić szary wozik taki jak mój i go ulepszać. Coraz szybciej to idzie , za milk dni jak będę miał 7 wozów to zacznę wypłacać BTC , zobaczymy czy płaci. Pozdrawiam
  Odpowiedz

Witam , mam już 7 wozów, teraz 4 dni zbieram minimum do wypłaty po czym zaczynam kupować samochody i ulepszać aż do 17 sztuk dzieki czemu będę w stanie wypłacać 100k sato dziennie . Od razu zaznaczam ze 50% tej kwoty rozdam poleconym jesli wypłaci . Pozdrawiam
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości