Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Codziennie najnowsze buxy!- nowebuxy.blogspot.com

Witam.
Przedstawiam Wam serwis, w którym będziecie mogli znaleźć najnowsze buxy(nawet te, które mają kilka użytkowników)...przede wszystkim te ;].
Lista jest z dnia na dzień aktualizowana!

Jeżeli dziś powstał jakiś buxhost, to jeszcze dziś lub jutro ukaże się na stronie.

Stronę zrobiłem dla ludzi, którzy chcą złapać trochę refów, ale zawsze jest za późno, bo ktoś już dodał post na forum.

Zapraszam
http://nowebuxy.blogspot.com
Odpowiedz
Według mnie bardzo dobry pomysł, ale te reklamy z ad.fly w każdym linku to przesada... Gdyby nie one to może regularnie bym odwiedział tego bloga.
Odpowiedz
Witam.
Jeżeli będziesz,tak jak piszesz codziennie aktualizował listę,to masz we mnie stałego gościa na blogu.
To tylko 5 sek.(ad.fly ) dla mnie ok.
Pozdrawiam.

klamm.de - Geld. News. Promotion!

[-] 1 użytkownik podziękował wojtekp17 za ten post:
  • jaadi2
Odpowiedz
Dziękuję.
A co do adf.ly to też myślę że 5 sek nikogo nie zbawi, a mi pomoże ;]
Bo przecież z każdej strony powinien być jakiś zysk, a jeśli nie będzie tego adf.ly to ja nie widze dla siebie sensu tej strony Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
MAsz rację - zysk powinien być. No ale bez pzresady, mnie np. takie coś bardzo denerwuje jak przy każdym linku jest reklama z ad.fly... Dziwne jest ejszcze to, że nawet swoich reflinków nie dajesz a czyste linki z tego co widziałem. Tak czy siak ja bym wchodził gdyby mniej było tych reklam z ad.fly.
Odpowiedz
Witam.
Sprawdź,nie można wejść.
2) Codziennie najnowsze buxy!

klamm.de - Geld. News. Promotion!

Odpowiedz

juz działaSmile
Odpowiedz
Faktycznie nie można wejść z sygnaturki ale strona ładuje się normalnie z pierwszego postu.
Chyba, że to były inne skierowania...
Odpowiedz
Po prostu w głowie miałem za dużo myśli i zamiast napisać blogspot.com napisałem buxhost.com Smile
Reflinki będę umieszczał tylko do niektórych programów, w których będę klikał.
A z adf.ly już musicie wytrzymać, bo żadnego innego zysku ze strony pewnie nie będę miał
Ta jedna reklama po prawej stronie jedynie zarobi, ale to marne grosze..Bardzoo marne
Odpowiedz
Dzisiejsze buxy juz na stronie ;]
Zapraszam
http://nowebuxy.blogspot.com
Odpowiedz