Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Codeotop.com - Giełda kodów internetowych!

Codeotop.com jest to giełda internetowych kodów.
Możemy sprzedawać lub zaopatrywać się w potrzebne nam kody.
Strona oferuje nam także płatne kliknięcia oraz zarabianie za pomocą siatki poleconych.

Głównym naszym zarobkiem jest sprzedarz kodów. Wystawiamy zgodnie ze wzorem i czekamy na kupca, a gdy pieniądze będą na naszym koncie wysyłamy mu kod.

Strona jest francuska, ale mamy możliwość użycia GoogleTranslatora dzięki czemu można łatwo się poruszać po stronie.

Minimum do wypłaty to ok 2$, ale czasem jest zwiększane do maks. 5$.

[Obrazek: banniere_468x60.gif]
Odpowiedz
są jakieś dowody wypłat?
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Jeszcze nie znalazłem, ale w najbliższym czasie spróbuje tu wrzucić. Stawki nie są za duże wiec bez refów cięzko sie zbiera. A strona francuska z PL google-tłumaczem więc zobacze i ci wyśle. Ale czytając strone kody ogółem się dobrze sprzedają.
Odpowiedz
a powiedz mi , czy tutaj są kody też do 20dollars2surf?
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Tak, surfpass zależnie od sprzedającego ma dane ceny ale zazwyczaj jest to 1,17$. gdy ma się pare refów to można sobie na tym dorobić pare groszy i bonys PKT np. za SuperPolecającego na 20$2Surf. Głównie dla surfpassów zarejestrowałem się na tym serwisie i mam dopiero 12 centów.
Odpowiedz
a ile już tam siedzisz??
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Ja około mieśiąca z + ale wiesz jak sie ma w zakładkach 100 stron to dużo razy się zapomni.
Ta strona jest jak buxy, masz refów masz kody, nie masz refów nie masz kodów! Czasem wystarczy 2-4 refów i szybko idzie conajmniej 1+ na miesiąc.
Odpowiedz
No to będziesz miał poleconego nowego! Tongue
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Dzięki Tongue Nie jestem pewien ale chyba jest siatka poleconych, więc może gdy coś zdobędziesz mi równierz bd sie nabijało Tongue Nie chce cię zrażać, ale na SurfPassa bd zbierałjeszcze 3 miesiące Tongue
Odpowiedz
powiedz mi , tutaj się tylko za kliki nabija?
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz