• 76 głosów - średnia: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Codeotop.com - Giełda kodów internetowych!
Codeotop.com jest to giełda internetowych kodów.
Możemy sprzedawać lub zaopatrywać się w potrzebne nam kody.
Strona oferuje nam także płatne kliknięcia oraz zarabianie za pomocą siatki poleconych.

Głównym naszym zarobkiem jest sprzedarz kodów. Wystawiamy zgodnie ze wzorem i czekamy na kupca, a gdy pieniądze będą na naszym koncie wysyłamy mu kod.

Strona jest francuska, ale mamy możliwość użycia GoogleTranslatora dzięki czemu można łatwo się poruszać po stronie.

Minimum do wypłaty to ok 2$, ale czasem jest zwiększane do maks. 5$.

[Obrazek: banniere_468x60.gif]
  Odpowiedz

są jakieś dowody wypłat?
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Jeszcze nie znalazłem, ale w najbliższym czasie spróbuje tu wrzucić. Stawki nie są za duże wiec bez refów cięzko sie zbiera. A strona francuska z PL google-tłumaczem więc zobacze i ci wyśle. Ale czytając strone kody ogółem się dobrze sprzedają.
  Odpowiedz

a powiedz mi , czy tutaj są kody też do 20dollars2surf?
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Tak, surfpass zależnie od sprzedającego ma dane ceny ale zazwyczaj jest to 1,17$. gdy ma się pare refów to można sobie na tym dorobić pare groszy i bonys PKT np. za SuperPolecającego na 20$2Surf. Głównie dla surfpassów zarejestrowałem się na tym serwisie i mam dopiero 12 centów.
  Odpowiedz

a ile już tam siedzisz??
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Ja około mieśiąca z + ale wiesz jak sie ma w zakładkach 100 stron to dużo razy się zapomni.
Ta strona jest jak buxy, masz refów masz kody, nie masz refów nie masz kodów! Czasem wystarczy 2-4 refów i szybko idzie conajmniej 1+ na miesiąc.
  Odpowiedz

No to będziesz miał poleconego nowego! Tongue
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Dzięki Tongue Nie jestem pewien ale chyba jest siatka poleconych, więc może gdy coś zdobędziesz mi równierz bd sie nabijało Tongue Nie chce cię zrażać, ale na SurfPassa bd zbierałjeszcze 3 miesiące Tongue
  Odpowiedz

powiedz mi , tutaj się tylko za kliki nabija?
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

chyba tak, ewentualnie sprzedajesz kody do innych serwisó, robisz wymiany itp.
można też kupic refów i ich werbować przez swój link.
na sprzedarzy kodów łatwo zarobić, albo przyblizyć się do kupna innego kodu.
  Odpowiedz

UWAGA, Teraz zwiększyli reklamy do 4 więc coraz to większa szansa na zdobycie wymarzonych kodów!
  Odpowiedz

GiJey zalicza ci reklamy ?

Odpowiedz

TZN jak klikam to kase dodaje wiec nie ma problemu
  Odpowiedz

Temat został zaktualizowany, zapraszam do przeczytania.
  Odpowiedz

odpowiem odnośnie twojego pytania w innym dziale o zlecanie wypłaty z tej giełdy Smile

otóż w górnym menu masz zakładki :

Achat, Vetnte, Credit, Debit

Wypłaty zlecasz w zakładce Debit

Natomiast dodam jeszcze, że w zakładce Credit np możesz wpłacić sobie środki na konto giełdowe by móc dokonać zakupu kodów - konto swoje możesz doładować w opcji przelewu, lub aktywując kody giełdowe o danej wartości gdzie w takim przypadku konto nasze zostanie doładowane kwotą wartości aktywowanego kody giełdowego
  Odpowiedz

Czyli ile kaski dziennie idzie z tych klikow ?
Widze ze gielda dobra,oplaca sie nawet bardziej niektore kody sellowac niz na CD Wink
[Obrazek: B4Oji.png]
  Odpowiedz

kapcer wystarczy posiadać na codes-discount środki i również na codeotop środki i obserwować 1 i 2 giełdę i dokonywać odpowiednich zakupów Smile
jeśli zakupiony kod danego rodzaju na codes sprzedamy drożej na codeotop to dokonujemy zakupu i kasa z różnicy jest naszym zyskiem i podobnie na odwrót to co drożej z codeotop sprzedamy na codes-discount to różnica jest naszym zarobkiem - wystarczy obserwować giełdy, posiadać na nich pieniądze na takie ruchy i działać - nie jest to coś trudnego a zawsze można zarobić coś kaski Smile
  Odpowiedz

Tak wiem , nawet obserwowalem ostatnio obie giełdy i wiem mniej wiecej co i jak,troche w tym juz siedze Smile

Ale dobrej informacji nigdy za wiele ,wiec masz + za checi Wink

W sumie zarobki z tego nie sa jakies holendarne,bo biorac pod uwage fee z CD oraz fee z codeotop zawsze troszke ubywa ,ale nie jest zle ,niektore roznice w kodach sa nawet rzedu 0,1 euro i schodza także mozna dorobic Smile

Powiedzcie mi jeszcze jakie min.na codeotop jest aktualnie do wyplaty a jakie do wplaty?
  Odpowiedz

wszystko zależy od tego jakimi kwotami obracasz - im więcej kodów kupujesz i sprzedajesz tym więcej zarabiasz bo ilość razy zarobek Smile

co do codeotop - wyplata 2 euro - wpłata minimum 5 euro
  Odpowiedz

No,na codes discount mam troche kasy ze sprzedaży wiec cos pewnie podzialam za niedlugo Smile

A ta Codeotop w pelni wyplacalna jest ?

I czy pożera fee przy wyplatach na paypala ?
(Po wyplaceniu z Codes discount zjadło mi praktycznie 1,2 PLN :/ )
  Odpowiedz

codeotop działa na rynku tyle lat co i codes-discount
co do wypłat to tak jak w przypadku codes-discount tzn
jeśli admin ma kasę na paypal - środki idą w opcji prezent i są bez prowizji, jesli idą z karty kredytowej to wtedy niestety jest prowizja
  Odpowiedz

To nie wiem czy tak się opłaca sprzedaż :/ Jeżeli zarabiamy po kilka centów za sprzedaż, od tego jest pobierana prowizja i jeszcze z wypłaty :/ ?
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
  Odpowiedz

Rozumiem,dziekuje Smile

Zajrzyj tomazzi na priw, napisalem tam do ciebie i czekam na odzew Smile

(26-12-2011, 22:57)Koli napisał(a): To nie wiem czy tak się opłaca sprzedaż :/ Jeżeli zarabiamy po kilka centów za sprzedaż, od tego jest pobierana prowizja i jeszcze z wypłaty :/ ?

oplaca sie oplaca ,dajmy na to czekasz na monet spadkowy i kupujesz kod po 0,25 euro na jednej stronie i sprzedajesz za 0,38 euro na drugiej.

Od 0,38 odliczamy 3% a wiec 1 centa i wcyhodzimy na czysto :

0,12 euro Wow

Na 1 tylko kodziku Wink

Tak sellujemy np. 10 kodow , mamy 1,2 euro , z czego -3% przy wyplacie co daje 1,16 euro.

Wyplacamy to na paypal i tutaj juz zalezy,jesli kasa na pp jak pisal tomazzi to dostajemy 1,16 euro z 10 kodow ,jesli nie to ucina nam 0,35 euro .

Tak czy tak wychodzimy do przodu na 3,4 -5 PLN na 10 kodach,czyli juz zarobek jest a jak dojdzie sie do wprawy nie dziala sie tylko 10-cioma kodami ale wieksza iloscia co powoduje zmaksymalizowanie zyskow ,mysle ze spokojnie + 40 PLN mozna na tym zrobic ,jak sie ma tylko troche oleju w glowie Smile

PS:Koli usun troche wiadomosci bo napisac nie moge Smile

Odpowiedz

Już usunięte Smile Spróbuję, ale też chodziło mi o to, że w surfie kod możesz kupić z zarobków za 1,4 $ jest ? a na giełdzie sprzedaż za 98 c ?
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
  Odpowiedz

Tak,ale widzisz np. ja mialem na 20 dollars 5 $ i mi sie juz nudzilo klikanie tam ,bannerek wlaczony itd ,wiec zaczalem wymieniac kase na kody ,nie oplaca sie to moze,ale roznica to ok.40-60 groszy a że tak powiem nie urzadzalo mnie to wiec wymienilem to na 3 surfpassy ,do tego mialem 2 wygrane na kole ,wiec w sumie zamiast tych 6,5$ ktore bym uzbieral mialem 5 passow co dawalo mi ok. 20 zł Smile

A 6,5$ to niewiele bo ponad zlotowka wiecej.

A wiec wyciagnalem kase z konta 20$ nie dochodzac do wyplaty i bedac na tym stratnym jedną "drożdzówke " (rownowartosc 1 PLN) Wink

Ale teraz opracowalismy nowy system i zamierzamy go wdrazac w zycie,system ma to do siebie ze nie oplaca sie nim brnac do wyplaty ,jedynie na wymiane kodow ,a nie wklada sie w to nic,wiec sie oplaca.

Dodatkowo na ofertach mozna zdobywac surfpassy (moze bym i o tym temat zrobil Idea) .

Ogólnie jeśli uzywa sie tylko bannerka i bonusclickow jest sie w stanie dojsc do tego 1,5 $ miesiecznie a wtedy warto wyciagnac passa z zarobionej kasy i go sprzedac,bo szkoda sie meczyc Wink

Tak samo z kodami ze zdrapek wsadzajac go do 20dollars2surf mamy przy dobrej passie okolo 0,9$ a na Codes discount mozemy go sprzedac za 0,9 euro Wow

A przy teraźniejszym kursie euro oplaca sie to jak fix Wink

Dlatego jest to dobre rozwiazanie dla tych ktorzy juz troche sie z 20dollars'em obyli ,nie majac duzo poleconych zaznali smaku goryczy gdy po miesiacu wysilkow ledwo uciałało sie 2$ :/

Niektorzy mowia ze wola na raz te 20$ wyplacic ,bo wieksza satysfakcja,ale ja dziekuje za taka satysfakcje jak musialbym to zbierac pol roku.

Teraz z nowymi sposobami (zdrapki itp) zrobilbym te 20$ w miesiac ,ale i tak mi sie to nieoplaca bo prosta matematyka :

20$ = ok. 70 PLN (zakladamy ze 1 pass to ok 8 k pkt =25 passow)

25*0,9 *4,4=daje 100 zlotych Wow ,po odliczeniu fee wychodzi 95 na czysto ,czyli o 25 PLN wiecej niz inwestujac w 20dollars.

Ludzie nieznajacy CD wkladaja kody w pogram i duzo traca Smile

Ja w moim mniemaniu nie czuje sie pokrzywdzony i nie uwazam ze ta 1-2 złotówki są warte uwagi,szczegolnie jesli ma mi to oszczedzic dalszych trudow Wink

No cóż: Przedstawilem swoj punkt widzenia,proste obliczenia pokazalem ,moze ktos coś z tego wyciągnie ,troche sie rozpisalem ,dlatego dziekuje za poswieconą uwage jesli ktoś dotarł aż tutaj Wink

Pozdrawiam
karo47
  Odpowiedz

kacper jest jeszcze jeden ważny aspekt o którym nie wspominasz Smile
ja na surff jestem 15 miesięcy - i w żadnym miesiącu nie zamówiłem wypłaty chodź mam co miesiąc znacznie więcej $ jak minimum - a dlaczego ??
po 1 okres czekania na wypłatę jest za długi - ma się te pieniądze ale się ich nie ma i sa zamrozone bez żadnego zysku a wręcz z wielkim ryzykiem straty - bo np w dniu zamawiania wypłaty cena za $ to 3,50 a przez kilka miesięcy czekania cena może spaść do 2 zł - więc już 30 zł straty
2 mając zamrożone środki nie obracasz nimi, nie zarabiasz
3 kupując i sprzedając kody w opisywanym systemie pomiędzy giełdami można miesięcznie znacznie więcej jak 10 e zarobić - mam znajomych co tylko to robią i 10 e to mają w kilka h - bywa nie raz, że różnica w cenie danego kodu pomiędzy giełdami to nawet 0.20-0.30 e przy 10 kodach masz 2-3 e zarobku a przy 100 ma się już 20-30 e
  Odpowiedz

1.Tak zapomniałem o tym wspomniec,dzieki za dopowiedzenie .

3.To wszystko tak jak mowisz zalezy od intensywnosci działania,jesli ktos siedzi tylko w tym to natrzepie na tym sporo kasy,jesli uznaje to za dopelnienie zarobkow z inych serwisow te 10 e na miecha mozna zrobic z palcem w tyłku i być usatysfakcjonowanym Wink

Wszystko zalezy od nakladu pracy i tego co sie komu chce Wink

Odpowiedz

kacper nie trzeba zagranicy by wyjechać i zarabiać - mam masę znajomych osób które same przez internet i bez wysiłku jedynie co poświęcają swój czas na surfowanie w sieci zarabiają miesięcznie od 2000 zł do 7-8 k - nie pracują u nikogo, sami opłacają sobie zus i odkładają na emeryturę dodatkowo - wystarczy tylko chcieć pomyśleć i można zarobić nawet lepiej jak chodząc do pracy, mając wrednego szefa itp itd
  Odpowiedz

tak sa i tacy "pasjonaci "

Ale pewnie nie zarabiaja na gieldach ,buxach itp. tylko na pozycjonowaniu i stronach internetowych ?
  Odpowiedz