Ocena wątku:
  • 67 głosów - średnia: 2.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to za bank?
Skrill to nie bank tylko portfel i często z nim są problemy
Odpowiedz
[+]

np jakie? Używam od lat, pełna weryfikacja, status VIP i żadnych kłopotów.
Odpowiedz
[+]
polecam skrill, miła obsługa klienta
Odpowiedz
[+]
ja chce zalozyc konto ale kiedy chce wplacic kase zeby aktywowac caly zcas wywala blad ze tranzakcja niemozliwa....
[Obrazek: banniere1.gif]
Odpowiedz
[+]
(07-07-2019, 11:45)gerwazy napisał(a): ja chce zalozyc konto ale kiedy chce wplacic kase zeby aktywowac caly zcas wywala blad ze tranzakcja niemozliwa....

nie rozumiem ? żeby korzystać z konta Skrill nie trzeba przecież żadnej aktywacji , na Skrill wpływa mi kasa np z neobux , wysyłam je komuś na inne konto Skrill lub wymieniam kasę np u kytorra ( polecam ) i mam mniejszą prowizję niż bym wysyłał ze Skrill na swoje konto bankowe Cool
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
o to mi sie rozchodzi

[Obrazek: 33cvr6g.png]

Czyli bez aktywowania tego moge normalnie odbierac kase przesylac tak?
Odpowiedz
[+]
(07-07-2019, 13:06)gerwazy napisał(a): o to mi sie rozchodzi

[Obrazek: 33cvr6g.png]

Czyli bez aktywowania tego moge normalnie odbierac kase przesylac tak?
nie wiem jak jest z wypłatą na konto bankowe , ale miedzy kontami Skrill na pewno tak i bez problemów wpływa kasa ze stronek , buxów itp....
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
obecnie jest wymuszona weryfikacja ze względu na różne oszustwa. Mini depozyt i masz konto funkcjonalne, to chyba żaden problem zrobić np depozyt na 50zł?
Odpowiedz
[+]
no jest wlasnie problem bo jak chce zrobic depozyt to wyskakuje mi strona " cos poszlo nie tak , problem z transakcja" i to obojetnie jaka metoda bym nie probowal
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości