Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 74 głosów - średnia: 2.51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to za bank?
Przed chwilką zainteresowałem się tym bankiem, ale potrzebuję informacji. Można w nim utworzyć konto bez obawy, że naliczą nam jakieś odsetki, które będziemy spłacać do śmierci i troszkę dłużej? [XD] Jak wygląda tam otwarcie konta. Potrzeba jest jakaś weryfikacja do przyjmowania/wysyłania płatności?

Zapraszam do rejestracji --> https://account.skrill.com/signup?rid=68454965
Procesor dostępny po polsku wraz z wieloma możliwościami wpłaty i wypłaty!
W razie pytań pisz PW nick kytorr
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
[+]
otwierasz, aktywujesz i tyle - konto podstawowe
weryfikacja poprzez konto bankowe
zadnych odsetek itd
male oplaty przy przekazie innym uczetnikom - mozna i bezplatnie przekazywac
wsyztsko w koncie jest po polsku

jak bys chcial podesle reflinka

zostaw ewentualne pytania jak masz
Odpowiedz
[+]
Witam.Chcę zalożyc tam konto,jeżeli chcesz to podeślij reflinka.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
[+]
idzie link na pw
Odpowiedz
[+]
Cola: To ja też poproszę reflinka na PW (:
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
[+]
zostałem "zmuszony" do założenia tam konta przez francuskie
serwisy z gierkami gdzie zbiera się punkty potem zamienia na
cash ( mam tam 321.53 PLN ), one preferują ten bank. ale nie
widziałem żeby jakaś stronka "klikacz" miała opcję wypłaty na MB
Odpowiedz
[+]
bukmacherzy maja mbSmile
Odpowiedz
[+]
Czyli po wyplacie np. z bet-at-home na moneybookers moge je zweryfikowac np. z przyszlym kontem w m-banku i wyplacic ?

Na jakiej zasadzie to dziala ?
Odpowiedz
[+]
Ja od dawna korzystam z tego banku, nigdy nie miałem problemu z przesłaniem kasy do innego użytkownika czy do banku.
Stał sie mniej popularny po tym jak ruszyl PayPal.

Ja mam pytanie bo od jakiegoś czasu Moneybookers oferuje karte do bankomatu, korzysta ktoś z tego?
Odpowiedz
[+]
ja się zbieram do zakupu tej karty ale ciągle mi szkoda 40zł (10 euro). Trzeba niestety tyle zapłacić, wypłata z bankomatu kosztuje ok. 9zł więc jeden piernik mi na razie, do 100zł wymieniam z kimś na bank, na wypłatę na konto czeka się około 4 dni roboczych, i nie miałam do tej pory nieprzyjemności za wymianę tych środków, nawet jeżeli wplacam na konto brata na mb, przelewam na swoje mb - zarabiam kasę - wypłacam - przesyłam do kolegi a on na bank brata bo swojego nie mam.. jestem pełnoletnia ale nawet po takich zawirowaniach jeszcze nie było problemu, od roku korzystam.
Odpowiedz
[+]
Można wypłacić z moneybookers na mbank?
Najlepszy Płacący Bux (do $0.02 za klik): http://adfoc.us/6247745366044
Najlepsza Aurorka ($0.01 min wypłata): http://adfoc.us/6247710155556
Najlepsza strona do skracania linków (Do $10 CPM): http://adfoc.us/624777835489

Odpowiedz
[+]
Z MB można wypłacić chyba na każdy bank - tak mi sie przynajmniej wydaje bo jest opcja bank podajesz nr konta i czekasz a oplata za przelew jest taka sama jak przy wypłacie z bankomatu.

Dodam że zamówiłem karte doszła w tydzień a kilka dni po niej dostałem PIN.

Odpowiedz
[+]
Mb To popularny e - portfel sluzacy glownie do tanzakcji hazardowych .
Odpowiedz
[+]
oczywiscie mozna wyplacic na kazdy bank o raz z banku na moneybookers
Odpowiedz
[+]
Trzeba też wsiąść pod uwagę że max wypłata za pomocą karty w bankomatach to około 1040 PLN (przy aktualnym kursie EUR).
Odpowiedz
[+]
akurat MB jest jednym z lepszych pośredników wg. mnie. Sam korzystam
Odpowiedz
[+]
MB to bardzo dobry pośrednik internetowy, takie elektroniczne konto bankowe to fajna rzecz, no i wiadomo, jeżeli ktoś gra u bukmachera to lepiej wypłacać na to konto niż bezporsrednio na swoje konto bankowe.
Odpowiedz
[+]
To nie jest bank Tongue ale działa jak bank
Odpowiedz
[+]
ODRADZAM! MoneyBooker aka Skrill oszukuje ludzi na masową skale. Opisze mój przypadek tutaj:

Kiedyś prowadziłem mini biznes z ubrfankami dla dzieci w internecie i jako forme płatnosci zainstalowalem bramke skrill (moneybookers). Zarejestrwałem się u nich nawet po karte mastercard którą otrzymałem po 10 dniach. Wszystko było pieknie do pierwszej wypłaty. Okazało sie ze karta ma limit dzienny wypłat 250 euro. Wypłaciłem wiec taka kwote z bankomatu i wróciłem do domu. Włączylem kompa, sprawdzilem maila mi mnie zamórowało... skrill zahblokowal mi karte ze względu na "podejrzane urzycie karty". od razu napisalem do nich ze to ja wyplacalem kase i zeby ja odblokowali. W odpowiedzi dostałem informacje ze mam skany dokumentów przesłac razem z skanem dowodu/paszportu/rachunkiem za gaz lub prąd. Zrobilem to na drugi dzien ale przez tydzien nie doczekalem sie odpowiedzi. W koncu po kolejnym tygodniu zalogowalem sie na konto i juz nie moglem uwierzyc wlasnym oczom. Z ponad 3 tysiecy euro jakie mialem na koncie zostalo mi tylko 500e. Co sie okazalo? Ze mb w swoim regulaminie ma napisane ze jesli tylko podejrzewaja co do transakcji to maja prawo urzadzic sobie samowolke po czym zabrac do 80% srodków z konta jako "koszty wlasne"!! Do tej pory nie odzyskalem moich pieniedzy a skrill mimo prsb nie odpisuje do mnie nawet zaslaniajac sie jakąs bzdurną ustawą z UK. Odkrylem tez ze w internecie sa setki jak nie tysiące ludzi okradzionych przez skrill/mb w taki sam sposób. Stanowczo odradzam tych złodzieji!!
Odpowiedz
[+]
polecam, to nie bank a cos w stylu paypal, lepsze niz paypal bo paypal za byle co cisnie kase i malo tego jak jest spor, to blokuja cal konto ;/
Odpowiedz
[+]
Miła szata graficzna, raczej służy do bukmacherki Smile
Odpowiedz
[+]
Przecież to nie bank tylko portfel jak neteller.
Odpowiedz
[+]
skrill to nie bank, ale mozesz zamowic do niego karte mastercard i normalnie z niej korzystac jak z bankowej.

teraz na skrillu jest fajna opcja z loterią, jak transferujesz minumum 10 euro dziennie to masz opcje codziennie zagrac w loterii. Znajomy wygral wczoraj 500 euro
Odpowiedz
[+]
używam od kilku miesiecy, polecam, bardzo niskie podatki jak na bank internetowy.
Odpowiedz
[+]
(20-02-2017, 19:22)Dawid Starosta napisał(a): używam od kilku miesiecy, polecam, bardzo niskie podatki jak na bank internetowy.

Bank internetowy?
Skrill jest raczej "procesorem płatniczym".
Niskie podatki???
Chyba prowizję masz na myśli....
Odpowiedz
[+]
Podobno zaszły zmiany i kartą mozna wpłacać bezpośrednio na konto bankowe.Jeszcze nie testowałem i nie bardzo wiem jak to działa.
Jakby ktos juz korzystał to prośba Opinie.
Odpowiedz
[+]
Są jakieś sposoby żeby mając $ na skrillu kupić za to paysafecard? Bo patrzyłem, że bezpośrednio nie ma takiej opcji
Odpowiedz
[+]
Na Skrill prowizja nadal ponad 20 zł z a wypłatę na konto bankowe, czy coś się zmieniło?
Odpowiedz
[+]
Nadal 22-23 zł.
Odpowiedz
[+]
22 zł dokładnie
Blog ze sprawdzonymi sposobami na zarabianie w internecie - https://zarabiajprzez24.pl

Moje stronki:
http://kytorr.wix.com/platneankiety i https://kytorr.pl.tl/

Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości