Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Co to za bank?

Przed chwilką zainteresowałem się tym bankiem, ale potrzebuję informacji. Można w nim utworzyć konto bez obawy, że naliczą nam jakieś odsetki, które będziemy spłacać do śmierci i troszkę dłużej? [XD] Jak wygląda tam otwarcie konta. Potrzeba jest jakaś weryfikacja do przyjmowania/wysyłania płatności?

Zapraszam do rejestracji --> https://account.skrill.com/signup?rid=68454965
Procesor dostępny po polsku wraz z wieloma możliwościami wpłaty i wypłaty!
W razie pytań pisz PW nick kytorr
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
otwierasz, aktywujesz i tyle - konto podstawowe
weryfikacja poprzez konto bankowe
zadnych odsetek itd
male oplaty przy przekazie innym uczetnikom - mozna i bezplatnie przekazywac
wsyztsko w koncie jest po polsku

jak bys chcial podesle reflinka

zostaw ewentualne pytania jak masz
Odpowiedz
Witam.Chcę zalożyc tam konto,jeżeli chcesz to podeślij reflinka.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
idzie link na pw
Odpowiedz
Cola: To ja też poproszę reflinka na PW (:
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
zostałem "zmuszony" do założenia tam konta przez francuskie
serwisy z gierkami gdzie zbiera się punkty potem zamienia na
cash ( mam tam 321.53 PLN ), one preferują ten bank. ale nie
widziałem żeby jakaś stronka "klikacz" miała opcję wypłaty na MB
Odpowiedz
bukmacherzy maja mbSmile
Odpowiedz
Czyli po wyplacie np. z bet-at-home na moneybookers moge je zweryfikowac np. z przyszlym kontem w m-banku i wyplacic ?

Na jakiej zasadzie to dziala ?
Odpowiedz
Ja od dawna korzystam z tego banku, nigdy nie miałem problemu z przesłaniem kasy do innego użytkownika czy do banku.
Stał sie mniej popularny po tym jak ruszyl PayPal.

Ja mam pytanie bo od jakiegoś czasu Moneybookers oferuje karte do bankomatu, korzysta ktoś z tego?
Polecam i pomagam! Pisz na PW! Extra zarobek! - |BannersBroker| AditNetwork (ID:64682)|
Odpowiedz
ja się zbieram do zakupu tej karty ale ciągle mi szkoda 40zł (10 euro). Trzeba niestety tyle zapłacić, wypłata z bankomatu kosztuje ok. 9zł więc jeden piernik mi na razie, do 100zł wymieniam z kimś na bank, na wypłatę na konto czeka się około 4 dni roboczych, i nie miałam do tej pory nieprzyjemności za wymianę tych środków, nawet jeżeli wplacam na konto brata na mb, przelewam na swoje mb - zarabiam kasę - wypłacam - przesyłam do kolegi a on na bank brata bo swojego nie mam.. jestem pełnoletnia ale nawet po takich zawirowaniach jeszcze nie było problemu, od roku korzystam.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości