Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Co sądzicie o kalendarzach reklamowych ?


#1
Hej,
Prowadzę niewielką firmę w Poznaniu, i ostatnio szukam sposobów na reklamę działalności. Czy ktoś z was korzysta może z kalendarzy jednodzielnych reklamowych i potrafi powiedzieć o nich nieco więcej?
Odpowiedz
#2
Według mnie tanio i skutecznie. Nie ma problemów z kupieniem nawet kilkuset sztuk czegoś takiego, a klientom mocno zapadają w pamięć takie małe podarunki jakimi są właśnie******************* reklamowe, zatem jak najbardziej polecam taką formę reklamy, twojej firmie.

Notatka od dariklon, 05-07-2016 16:23:

link nie na miejscu, regulamin się kłania

Odpowiedz
#3
Ale czy w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze w ogólne z takich korzysta? Bo mam wrażenie, że "moda" na kalendarze reklamowe już dawno przeminęła... Może lepiej zwróć się do dobrej agencji reklamowej, załatw pozycjonowanie, adwordsy itp. Myślę, że lepiej zacząć od tego niż od kalendarzy. Poza tym zadaj sobie pytanie - do ilu osób dotrze taki kalendarz? Bo mnie się wydaje, że do niewielu. A ilu z tych, do których trafi zdecyduje się na korzystanie z Twoich usług? No właśnie. Także moim zdaniem to pomysł przestarzały.
Odpowiedz
#4
Myślę, że najlepszą opcją reklamy jest fanpage na facebooku i organizowanie konkursów z nagrodami. Ale to tylko takie moje zdanie, nie wiem czy to coś w praktyce daje.
Zarobiłam tu ponad 1300$ na ankietach -> https://www.clixsense.com/?4020151
Dużo ankiet, wypłaty juz od 3$ https://surveyo24.com/pl?ref=F3HgCbZH9T
Dobry panel badawczy, od niedawna online https://poznaj.to/rejestracja?r=rGAF


Odpowiedz
#5
to nie ma znaczenia czy korzysta, swego czasu mapy miast robiłem z reklamami, kasa była od reklamodawców, w zamówieniach określali jaką ilość chcą, co ponad i się nie sprzedało to w kosz albo rozdawaliśmy je za darmo
w przypadku kalendarzy niech reklamodawcy traktują je jak swoje wizytówki,
dobry pomysł, mało czasu,
Odpowiedz
#6
Jak cos to ja nie wiem
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości